Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
Ahojte holky, chela by som od Vas radu. Neviete ako kvalitne sije Asapbay krajkovane satky? Alebo neviete o nejakom cinankovi, ktory to dokaze. Pacia sa mi krajkovane satky od Pronovias no su dost darhe,, tak rozmyslam nad lacnejsou alternativou ;-) Alebo nemate niektora skusenost s predajcom: http://cgi.ebay.co.uk/CHIC-101-Stunni... dakujjem
Odpovědět
lucciinka - no zalezi hodne na tom jaky klades naroky na tu krajku, prijde me ze nektery ty krajkovy saty sou od nej docela dobry ale z toho sou nektery teda ne prilis povedeny, ono to taky urcite jinak vypada v realu nez na fotkach, no ale vzhledem k tomu ze mas svatbu v zacatku sprnu tak bych rekla ze uz teda nemas moc cas :-N
Odpovědět
Profilova fotka
luccinka:nejlepší je myslím budeš m ít gianni
Odpovědět
Dakujem za rady, viem ze moc casu uz nemam... musim sa rychlo rozhodnut ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
luccinka: tak hrozně na tom s časem nejsi ale než se člověk s nimi dohodne a tak, at je nemusíš honit potom
Odpovědět
Profilova fotka
tak někdo nové šatičky? nějak tu chcípnul pes :-|
Odpovědět
já bych si s šatičkama dala říct, ale nějak je nechtěj ještě poslat ;-) ale snad už brzy budou jak psali
Odpovědět
Profilova fotka
hornovi:no mrkla bych se na nějaké nové nebo nějaké nové vybírání které :-D
Odpovědět
Profilova fotka
arti mam ti nekam poslat ty fotecky? Mohla bys mi potom prosim te poslat ten odkaz na to album nekde sem jej ztratila :-) jinak uz mam tu spodnici objednanou a pani majitelka ji bude dnes nebo zitra posilat, uz se tesiiim :-) holky v pondeli maturuju,prosim vas myslete na me :-)
Odpovědět
Profilova fotka
saty uz su asi 1 hod. od nas, takze poobed uz budu doma... :-D
Odpovědět
adelka89: Držíme palečky k úspěšné matuře ;-)
Odpovědět
kovka: Ty se máš, jen honem honem, hoď sem fotečky. Včera jsem byla na první zkoušce popůlnočních šatů, nakonec jsem šití předala odbornici a vypadá to opravdu pěkně. Snad by mohli být tak za 14 dní. Ale na ty svatební od Asapu si asi budu muset ještě tak měsíc počkat. Arti je objednávala na konci dubna.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
adelka:budu držet palečky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky vy jste zlate :-) artinko prosim te poslala bys mi ten odkaz? Dekuju(kdyztak do i mailik do ip a poslu ti ty fotky)
Odpovědět
Profilova fotka
adelka: tak nech sa dari.. ja mam saticky ako darcek k vcerajsim narodninam... :-D len musim pockat, kym pride drahy z prace, lebo su na jeho adresu do prace
Odpovědět
Reklamace satu - je tu vubec nektera, ktera reklamovala saty u on-line prodejce a uspela? zatim jsem v diskuzi nikoho takoveho nenasla. A co ty Arti? Podarilo se ti to nekdy?
Odpovědět
Profilova fotka
adelka: pošlu ti ho do ip večer, tady se nedostanu na galerku do googlu ;-) hanina: je to hrozně individuální co reklamuješ, u koho, za jak dlouho, něco se vyreklamovat dá, něco ne, hlavně se člověk nesmí dát, mít na to čas a být obrněn trpělivostí. U druhého prodejce to jde zase hned, opravdu to není něco obecnýho. To je jako by ses ptala jestli někdo někdy reklamoval boty. :-N =-)
Odpovědět
arti: Nemáš představu, kdy mi přijdou šaty, Objednávala´s je 29.4. Myslíš, že ještě tak měsíc?
Odpovědět
artichoke: nestraš holka jedna!!!! diť napodruhý už to musí vyjít!!! raději mi je uháněj, ať to do tej promoce stihnu :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
saty asi dnes nebudu :-( pisala som priatlovi a este ich kurier nepriniesol, takze asi az po vikende
Odpovědět
Profilova fotka
takze saty su doma... ale bohuzial ine ako som chcela :-( Taktiez su mi male, oboje... ale do spolocenskych mozno schudnem, lebo tie sa mi pacia.. Bohuzial svadobne su male vsade, ani rukavy nemozem dat hore na plecia, takze urcite ich mat nemozem... nevadi, ratala som s takym niecim, vravela som, ze to stoji za ten risk...bohuzial u mna to nevyslo. Aj ked tu niekto pisal, ze lahky strih, pre nich to bol asi tazsi... Arti: asi ta teraz budem potrebovat kvoli ich vrateniu. A este mi zabudli aj poslat spodnicku, ale tu vlastne nebudem potrebovat, ked satky vratim. Mozeme sa spojit mailom? Dakujem. Inak dakujem za vsetku tvoju pomoc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
uz je tam album so satami
Odpovědět
Profilova fotka
jujda to je skoda kovka.... takove krasnoucke satecky. ale jsi v nich krasna, slusi ti, mozna se s temi rukavkami bude dat neco delat, popr. odstranit. Jinak mi prijde, ze je sili na jinou nevestu? Jaktoze je usili mensi? Ale jsi v nich opravdu krasna, mas moc krasnou postavu (ne jak ja, ja jsem jak lunt i ve svatebnim :-D ) holky me to uceni táák nebaví
Odpovědět
Profilova fotka
adelka: dakujem, dufam, ze aspon tie spolocenske vyuzijem :-) skoda tych svadobnych, mohli byt krasne... ale ozaj v nich vyzera ako 100kg-ova :-p neva..
Odpovědět
kovka: svatební jsou hrozné, ale společenské jsou nádherné a sluší Ti :).
Odpovědět
Profilova fotka
bohuzial to teda je nepodarok... dufam, ze vsetky ostatne to budu mat lepsie... Minule tu dievcatam chodili velke, neviem preco ja mam zase male.. :-D
Odpovědět
kovka...neviem ci su ti na svadobnych uzke len ramienka? alebo aj ine partie? ale podla mna ti treba saty len zdvihnut, teda spodnicku. ale samozrejme je to aj o tebe ako sa v nich citis. ja som sa v mojich tiez hrozne citila, boli mi dlhe a potrebovali tiez zdvihnut. v bokoch boli moc siroke ale spodnica urobi vela
Odpovědět
Profilova fotka
sisita: Ramienka su kratke cize neviem vytiahnut rukavy na plece, a tiez su uzke okolo prs aj pod prsiami, napriek tomu, ze je tam snurovacka. Ale co je najhorsie, ze usili zly strih, tie zahyby mali byt od boka po bok a nie do stredu siat. Takze to vyzera ako krive alebo nedokoncene a ja v tom vyzeram ako tank.. :-D Skusala som si prave tento strih v pozicovni a vyzeralo to pekne, no tieto bohuzial nie. Nevadi... budu ine :-S Spodnicku mi vobec neposlali, hoci bola objednana..
Odpovědět
Profilova fotka
kovka: zprasili je neuvěřitelným způsobem, už tam nic neobjednám, nevím jestli to tam dávají šít slepejm, nebo blbejm, ale to mě zajímat nebude. Po posledním mailu už tenhle budem házet blesky, opravdu mě zklamali, takže se vrátím k giana, tam se tohle nikdy nestalo ]-(
Odpovědět
kovka2: ahoj, myslim, že ten střih neudělali špatně, mě přijde, že i ta modelka to má víc na břiše, že má tu nabíranou látku všitou do švu, který vede přes prso. Jen je trošku zkroucená, že to vypadá, že to má víc do boku. Jinak dle fotky mi šaty přijdou že sou dobře provedený, jen bohužel malinko menší. V poslední době mají nějaký problémy s velikostma
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?