Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
Profilova fotka
bride... tak to som zvedava aj ja....len neviem kedy ich skusim...ked pridem domov, tak tam uz bude drahy... no a nechcem aby ich videl 8-) takze bud zajtra skoro rano..alebo az v piatok, to som prva doma ;-)
Odpovědět
benito - pokud sou to ty co mas v albu tak ty budou pekny tento styl asap umi ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kata....su to tie na figurine..ale nemam ich od asapa, ale od gianinarbridal ;-)
Odpovědět
aha :) na te figurine sou ty tvoje jo? tak to sou pekny ;-) tedka jeste aby sedely :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ano, to su moje...a dufam, ze budu sediet.....kurna, uz aby som bola doma :-)
Odpovědět
musis nahodit fotky:) na ty figurine vypadaji skvele! :-)
Odpovědět
Benito: šatičky vypadají moc pěkně, snad sednou ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
babule...fakt sa neviem dockat, ked ich rozbalim....ty blaho, mam ich od osmej rana a neviem ako vypadaju...hrozny pocit :-N
Odpovědět
Arti, prosim, co delat s Landybridal. Nejdriv to vypadalo, ze reklamaci uznali, nabidli, ze si muzu vybrat jine saty (ted je ale podeziram, ze chteli zaplatit celou cenu znova), ale kdyz jsem se zacala dotazovat na to, jak jim ty saty poslat zpet, tak najednou prestali reagovat (uz je to 5dni). Byla jsem u nejake Winnie a ted me soupli Ivanovi. Dik Hanka
Odpovědět
Profilova fotka
hani: přepošli ten mail počáteční na ten mail znova a jak si je platila?
Odpovědět
Profilova fotka
tak a par fotiek je tam ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
benito: tie fotky su trosku :-S ... :-D ale kvalita siat vyzera super... a sadnu ti ok? lebo vypadaju skvele..
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
kovka..ja viem, ale mala som na to len pol hodky, kym prisiel drahy z prace.....a nebola som riadne zasnorovana...ale inak sedeli...cez vikend idem na Slovensko, tak ma hadam mama riadne zasnoruje a vyfoti...inak kvalita je super a vysivka je krasna :-)
Odpovědět
benito: Gratuluji, jsou moc krásné, strašně se mi líbí ten okraj sukně, moc pěkná výšivka. Je to prostě "žrádlo" ;-) Ještě se nezapomeň vyfotit sešněrovaná.
Odpovědět
Benito: moc pěkné šatičky ;-)
Odpovědět
Benito: moc ti sluší ;-) vypadají fakt kvalitně, jak látka, tak výšivka;-) musíš mít určitě radost! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dakujem babule...fakt su super a ja sa uz nemozem dockat, ked priletim domov a niekto ma riadne zosnuruje a vyfoti ;-)
Odpovědět
benito opravdu pekny, povedeny :-)
Odpovědět
bohuzel jsem je platila primo na landybridal paypal, ne pres ebay, protoze tam nebyly v nabice, je sance dat stiznost na paypal? saty jsem uz poslala zpatky, protoze tam v podminkach maji limit 7 dni na vraceni, tak ted nemam ani ty saty. Jeste mi navic vcera prislo od DHL vymer cla, ale jak se co a kam plati to netusim, je to je nejaky vytiskly papir
Odpovědět
Profilova fotka
este raz...dakujem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hanina: no tak každopádně si měla prvnotně podat stížnost na paypal, dál je urgovat mailama a nevracet zatím ty šaty. Ted doporučuju teda dál psát emaily, třeba 5 denně,pořád dokola, a hlavně podat tu stížnost na paypal. Ale nejlepší je se s nimi domluvit
Odpovědět
Profilova fotka
uz aj ja chcem satky!.... :-| Arti ziadne cisla? Mam este cas, ale uz sa neviem dockat. Asi to bude trosku dlhsie, ked mam objednane aj vecerne (od 27.3.) Len nech su dobre..
Odpovědět
Profilova fotka
kovka: máš maila ;-) 8-)
Odpovědět
Arti, podarilo se ti vubec nekdy neco vyreklamovat at jiz u Landybridal nebo jinde u cinanu?
Odpovědět
Profilova fotka
ja chci taky maila :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Arti si poklad!!!!!.... Uz sa neviem dockat... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
uz su v Nemecku...
Odpovědět
kovka: tak to se nemůžem dočkat všechny :-) tak se nám pak ukaž ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
hornovi: ja len dufam, ze budu dobre, lebo neviem kde budem zhanat krajcirku na nejake upravy :-S
Odpovědět
Profilova fotka
som totiz v UK a aj saty pridu sem, mohli by uz zajtra, nie az v pondelok... :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?