Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
Kata, ty korálky nebyl požadavek, spíš jsme s tím automaticky počítaly, když jsou na fotkách :-N...
Odpovědět
emmili - ajo ja myslela ze to byl pozadavek, tak mozna oni je na tech fotkach nevideli :-D
Odpovědět
emmili: já jsem taky počítala s hodně věcma, které byly na fotkách a brala jsem je jako automatické 8-( To, co zřejmé nebylo, jsem detailně popsala 8-(
Odpovědět
Kata, tak to je fuk, si to můžu vyšít podle sebe :-). Jankka, taky souhlasím ;-). To je přesně to, co mě štve - šaty mám pěkné, ale proč jsme mu vůbec psaly nějaký požadavky, když neudělal ani jediný? :-S
Odpovědět
Jo a jankka, už jsem to psala, že ta sukně je dole jednoduchá, tak tam v nejhorším snad půjde našít něco jako volán nebo další vrstva ;-).
Odpovědět
emmili - jj nakoupis nejaky pekny koralky a bude ;-) mas program na vice jak 300 veceru :-D
Odpovědět
To jo teda :-D. A já se bála, že už mám skoro všechno a teď rok nebude co dělat :-D
Odpovědět
holky, neni tu nekdo kdo uz ma zkusenosti s reklamaci satu? idealne s LANDYBRIDAL? ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
najlepsie to vie arti, len ta je tusim na dovolenke
Odpovědět
Arti prý ještě nikdy žádné nemusela reklamovat. Teda až tak, že by je musela posílat zpět...
Odpovědět
Profilova fotka
aha.. :-S
Odpovědět
Profilova fotka
no jak jsem precitala diskuzi tak jsem jednu jedinou nasla ale bylo to hodne davno kdyz nahodou najdu tak dam vedet...objednavali bez arti a material byl jako z plechu..arti ji pak s tim pomahala to vyreklamovat ale nevim jak to dopadlo...ale hani trosku se bojim o tebe ze te to bude stat vic penez a nervu nez ziskas zpatky...kolik te stali saty celkove kdyz se muzu zeptat?ja bych asi spis vrazila ty penize do upravy toho korzetu skus se jeste poptat v salonech nebo dalsich krecjovych pokud jde fakt jen o ten korzet tak te to mozno bude stat jen tolik co to postovne do ciny...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tyyyyyyy joooo koukam ze nektere jmena tady na diskuzi strasiii uz poradne dlouho =-) =-) =-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak nahodne prece naslo strana 61 v diskuzi - risk66 a ajka nechce se mi to cist jak to dopadlo...
Odpovědět
Profilova fotka
Holky sem tu i s fotkama.... http://www.beremese.cz/album/view.php... jsem 100%spokojená, krásně padnou, výšivka nádherná, vše jak má být a navíc tak bleskurychle.... Moc děkuji hlavně Arti, fakt super nejvíc :-D
Odpovědět
gabriela: satky sou opravdu 100% opravdu krasny :-)
Odpovědět
Profilova fotka
gabi:jsou krásný, fakt se povedly. Gratuluji!!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
já nemám co bych jim vytkla...teď už jen přežehlit-nejlépe profesionálně a nějakou tu spodničku a bude to echt..
Odpovědět
a jaky sou zezadu? snerovani , zip?
Odpovědět
Profilova fotka
gabi:tak to je fajn, že jsi spokojená :-)
Odpovědět
Profilova fotka
šněrování...ale chce ještě víc přiškrtit ;-)
Odpovědět
sou fakt moc krasny x-)
Odpovědět
Profilova fotka
děkuju moc... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Emmilli: moc ti šatičky sluší :-) ....to že jsou trošku jiný než jsi chtěla je škoda, ale na tobě vypadají moc pěkně.....teď držim jen palečky aby nebyly krátký....to by nebylo dobrý :-| Gabrielko: šatičky jsou úžasné....přišly ti fakt rychle :-)
Odpovědět
Gabi, jsou krááásnéééé x-)! Fakt ti šíleně seknou x-). Holky, tak už nemám strach ani o délku - jsem to prozkoumala trochu blíž a zjistila jsem, že ta spodní část sukně je jen našitá jako široký volán na takové pevnější spodní sukni a je ještě dost přikrytý vrchnější vrstvou s tím černým, takže nebude problém to poodpárat ten předek a popošít o 5cm níž. A zadek je v pohodě, tam je vlečka... Jsem spokojená x-).
Odpovědět
jankka: Satky staly 180Eur - 5000Kc, jelikoz jsem v UK, tak jsem nasla kuryra do ciny za 25liber=700Kc, pokud se mi podari uhadat, ze mi nestrhnou tech 30%, protoze uznaji, ze je to zmetek, tak bych to vratila. Uprava korzetu bude stopro stat vic. Zitra to vezmu ukazat ke svadlene. Jinak je jeste varianta, ze si necham usit jine, jednodusii a ty pak prodam. Stejne chci jen ten styl, ktery jsem si nechala usit, ale uz jim neverim, ze by mi to presili, tak aby to vypadalo jako to maji na obrazcich na webu. Jelikoz si sem tam neco spichnu, tak si nemyslim, ze ta uprava bude sranda. Uz jsem nad tim premyslela, je to opravdu na kompletni rozparani korzetu. Navic je to s nasitou organzou a krajkou, to kdyz se bude presivat tak v ni budou doury. Jeste jsem zjistila, ze ta krajka ze predu na jedne strane nezakryva sev (toho si stejne nikdo nevsimne, ale je to vizitka kvality od Landy.) Spis je to varovani pro ostatni, nevybirejte nic, co vypada trochu slozite. Zakladni korzet a k tomu nenarocna sukne, to by zmaknout meli. Je taky dost mozne, ze sijou v jine kvalite pro jedince a v jine pro obchodni partnery.
Odpovědět
gabi: jsou pekne, alespon nekdo ma to co chtel :)
Odpovědět
Nepotřebujete někdo nažehlovací krystalky? =-) 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
gabriela: su super... urcite sa im sem tam nieco nevydri, ale za tie peniaze to robia uzasne..
Odpovědět
Gabriela: nádherné šaty ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?