Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
Profilova fotka
emmili: som skor prekvapena, lebo vacsinou ich siju dlhe :-) ja som mala vybrane topanky na 8,5cm opatku, ale kvoli satam mozem mat len 6cm
Odpovědět
Emmili: Jako jednobarevná a tak nařasená, jo?
Odpovědět
Janca, no já vím, že by to mohlo být i horší, ale se 70kg na 160cm si člověk zrovna jako modelka nepřipadá :-(. Zvlášť když jsem měla o 10kg míň ještě před třemi lety...
Odpovědět
Janca, jj, prostě stejná. Bílá a nařasená a tak jako tvarovaná, opticky oddělená. A ten tvar špičatej...
Odpovědět
Kata, to je právě s botama 8-(
Odpovědět
Emmili: tak teda na tu váhu, co píšeš, mi vůbec nepřipadáš... Ale ani trochu. Asi šatky pěkně tvarují nebo máš těžké kosti :-D
Odpovědět
emili tak to je dobry ne? kdyz uz je to aji s botama holt nemuzes mit moc sirokou suknu nebo to nejak nadstavit
Odpovědět
Kovka, mně snad dělá ty kratší naschvál ]-( . Ještě jsem to extra Arti psala, aby nebyly moc krátké, že bych pod ně chtěla širší spodnici 8-(. Katko, asi to půjde nějak podšít, ta látka tam je jednoduchá bílá. Nebo holt budu mít menší boty, no...
Odpovědět
Hmm, tak to je blbé, že to nedodržel, ale vypadají šatky fakt pěkně a moc hezky ti sedí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
emmili: vyzeras v nich super, ziadne kila navyse
Odpovědět
Profilova fotka
tady to dnes frci:-)
Odpovědět
Já mám ta kila asi v základně a ta je schovaná :-D. Ten dojem štíhlosti dělá že nemám prsa :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Holky díky za pochvaly, jste zlaté :-). Asi bude i lepší, když budu mít užší spodnici, je to takové zeštíhlující :-D
Odpovědět
Profilova fotka
emmili: v pase si ako osa :-D
Odpovědět
Hele, oni na těch rozmazaných fotkách vypadají skoro jako originál :-D:-D:-D
Odpovědět
Emmili.............na prvních fotkách se mi moc nelíbily, ale na těch nových (lepší kvalita) vypadají opravdu super!!! Ozdobení korálkami je dobrý nápad :). Osobně si myslím, že příští rok budeš trendy stylová nevěsta léta ;-) .
Odpovědět
Lolli, jara :-D. Díky...
Odpovědět
Emmili: celé sezony :). Opravdu jsou nádherné ;-)
Odpovědět
Holky, díky :-D, no až budu mít foťák, tak zase názor změníte, až bude pěkně vidět ten akkadský zápis klínovým písmem ´(= výšivka) :-D :-D :-D
Odpovědět
:-D :-D me to neprijde jak klinovy pismo spis jak vysivka kroje na te fotce zblizka :-N az tam budou ty kaminky a koralky bude to vypadat vic svatebne ;-)
Odpovědět
Kata ;-) :-D Nebo víc jak od kolotoče :-D. Zas nevím, jestli není blbý to šít jen na korzet a sukni nechat... Myslíte že v číně někdy viděli kytku? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
chtela jsem drzet pred svatbou dietu, ale koukam, ze se muzu napchavat :-D
Odpovědět
tak neco nasij i na tu suknu nebo to je uz moc?
Odpovědět
No mám na to rok, tak můžu střídavě našívat a párat, našívat a párat.... :-D :-D :-D
Odpovědět
ale prd jen nasivat a nasivat ;-)
Odpovědět
No hlavně že jim Arti psala, ať to vyšívaj korálkama, ne flitrama :-N, tak to pro jistotu nechali holý :-D
Odpovědět
tys je chtela vysivany jo? takze dalsi vec co neudelali? no to je fakt sila
Odpovědět
Profilova fotka
ja myslim ze je dobre ze se pise vsechno - pro ty dalsi co se rozhoduji! a taky pokud arti postrasi asapa ze jeho chybicky mu tady odstrasuji zakaznice tak se snad bude vic snazit je nedelat...ja myslim ze kazdemu je jasne ze saticky nebudou origo to ani nema smysl rezit...ale kdyz neco nejak konkretne zadate,platite za to extra penize a pro nej to nemusi byt zadnej problem tak udelat a presto to tak neudela - tak to fakt nastve!!!a pokud se mu takovych veci povede i vic najednou tak dovede poradne zamotat celkovy dojem i z celkove povedenych saticek...a i kdyz tady 10 dalsich holcin pochvaly ten celek tak dotycnou ty nevynucene chybycky jeste nekolikrat zamrzi a tym ze ji to nekdo bude vymlouvat ze je to takhle taky hezke nebo ze vy nic spatne nevidite tak to asapa neomlouva..kdyby vam tohle nejaka sluzba udelala tady tak by ste to asi reklamovali...s tou cinou to tak jednoduche neni...tohle proste treba brat v potaz a kdo by proste ten risk neunesl tak at neobjednava protoze stat se to muze.. skorol vsechno se da doupravit a dotahnout takze takova tagedie to zas nemusi bejt ani kdyz vsechno neni na 100 %.. na druhou stranu sme za slusne penizky ziskali saty - vlastni,nove,neznicene,muzeme se v nich kroutit cele tydny, pri foceni a santeni nima vytrit vsechno kam dostanou a nebat se ze je znicime nebo dostaneme pokutu a na zaver prodat... ps : pipa : ty saty jsou usite brutalne dobre co se tyce siti samotneho!aspon ty moje (i kdyz asi kazde sije nekdo jinej) vsechny svy jsou uvnitr ,hladke ,rovne -fakt profi - moje maminka se mi do nich boji pustit jak jsou dobre usite ze to ona pak tak hezky spatky neudela - a to sit umi takze zadne usmuslane dilnicky!jen jsou trosku neodpovedny k tem pozadavkum... :-| emily:jak jsem koukala na ty tvoje okamzite me taky napadly koralky- ale at se to trpiti - bile a cerne kaminky a bude to brutalny!!!jak se to trpiti tak to upouta pohled a uz pak nekoukas dal do te krajky ale jses z toho vedle...s tou delkou to je blby...na mne chteli v salonu prodlouzovat saty tim- ze zvnitr dolu prisijou dalsi vrstvicku jako volan a nechaji presahovat - neslo by to u tech tvych taky tak? hanino to mne mrzi ze se takhle nepovedlo...!hodne stesti s reklamaci dej vedet jak dopadnes...
Odpovědět
janka - s tim co si napsala souhlasim ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jankka: vo vsetkom s tebou suhlasim, akurat neviem ci to s nejakym cinanom pohne, tie staznosti, ale urcite to za pokus stoji...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?