Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
A ta krajka není černá, ale bílá s černou výšivkou ]-( . Ale jako šaty to jsou asi pěkný :-N.
Odpovědět
Ta výšivka je jak mezopotámský klínový písmo :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ježíš...takových chyb....no to koukám...
Odpovědět
Jsou hezký, sice celkovej dojem úplně jinej, než originál, ale se spodnicí snad budou fajn :-D. Ale ještě jsem je nezkoušela :-D
Odpovědět
Ale ten vršek mě fakt strašně zklamal :-(. Chtěla jsem ho úplně jinak a bylo to na šatech pro mě to nejdůležitější, bylo to se speciálním příplatkem :-(.
Odpovědět
emili - no tak honem fotky
Odpovědět
Mělo to být takhle: http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Profilova fotka
vyzkoušej a vyfoť ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
škoda no, ale i tak budou jistě hezký...a kolik si za ně dala?
Odpovědět
N
Odpovědět
NEMÁM FOŤÁK
Odpovědět
Dela jsem 5300 a asi těch 300 bylo jen za ten vršek, že bude jak chci já :-(.
Odpovědět
Článek se načítá
tak to je krize :-D tedka budem vsechny napnutny
Odpovědět
Ale jsou fakt krásný :-N. Sice ne tak černý, ale hezký :-N. Ale bez spodnice to vůbec nemá smysl ukazovat...
Odpovědět
tak si pod to mrskni tu spodnicu z tech spolecenskych satu ;-) a uvidis jaky to bude
Odpovědět
Tu už jsem dávno prodala :-(.
Odpovědět
aha i ty spolecensky saty jo?
Odpovědět
Jj, i ty.
Odpovědět
http://www.beremese.cz/album/view.php... Vím, že vypadaj jak z večerníčku, ale nechci to slyšet :-N...
Odpovědět
Je to teda úplně jiná látka, než jsem čekala a než jsem měla plesovky =-)
Odpovědět
Asi si je ještě nějak dozdobím černými korálky x-).
Odpovědět
emili fakt te nechcu nastvat ale tu vysivku bych nejak zakamuflovala protoze je to fakt tragedie :-N
Odpovědět
Však říkám, že s tím něco provedu :-D. Ale udělaná je hezky, až na to, že měla být na černým ]-( . Na tý fotce to je fakt hrůza :-D. Ale naživo s tím snad něco půjde :-)
Odpovědět
no tak treba bys pres to mohla nasit tu cernou krajku..nejakou v galanterii treba sezenes a tak zamaskujes vysivku
Odpovědět
Já jí nechci maskovat, mně se líbí ;-). Jen jí nějak doplnit...
Odpovědět
aha kdyz se ti libi tak to jo
Odpovědět
Profilova fotka
je to takové výrazné, tak když k tomu dáš výrazné černé šperky, může to v celku vypadat OK ;-)
Odpovědět
Nebudu k tomu mít výrazné černé šperky :-D
Odpovědět
Budu mít toto http://www.beremese.cz/album/view.php... Ale líbí se mi. Ně mně vypadají docela dobře. Ale fakt to akutně chce tu spodnici. Jinak se zdá, že velikostní úpravy nebudou potřeba žádné....
Odpovědět
emmili sedi ? tak to je supr ;-) nechces hodit fotku jak vypadaji obleceny i bez spodnice?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?