Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
Profilova fotka
holky, jak to tady čtu, tak se začínám hrozně moc bát. Když jsem si je objednávala, moc jsem se těšila a nemohla se dočkat, všem holkám chodily nádherný šatičky...a teď se nějak nedaří či co..Nebo že by to bylo těmi "dobrými" dušemi, které neřeknou nic pěkného?? Ty haniny se opravdu nepovedly, ale zdá se, že tenhle střih by se musel šít opravdu na tělo a s nějakými těmi zkouškami..
Odpovědět
Janca, já to už zkoušela s plesovkama a v pohodě, jen musí člověk hrozně vydechnout :-D:-D:-D Ty haniny šaty jsou vlastně moc krásné, když tak na ně koukám, jen ta část přes prsa teda měla být širší :-S. On má trošku sklony šít to přes prsa takový menší mi přijde :-(.
Odpovědět
LANDYBRIDAL UZ NIKDY!!!! Tak mi saty uz prisly, katastrofa, nejdriv vypadaly pekne, ale pak jsem si je zkusila. Pres prsa je to dost hodne nepoveny. Misto aby pouzili odpovidajici strih, vyflakli se na to, udelali klasicky strih a na to placli to raseni jako ozdobu. Pritom ten strih maji v nabidce na jine saty. Krome toho, ze do te boule nemam co dat, tak to i na cloveku co ma velka prsa vypada dost desive, protoze to raseni je jen pres pulku prsou. Krome toho jsou asi 5cm delsi, raminka byla kratka a svy na povrchu dost hodne krive. Proste cele saty vypadaji na druhy pohled v kvalite jako od Vietnamcu. Tohle bych jeste zkousla, ale to co vytvorili na korzetu je dost silene. Hlavne ze dostali nekolik fotek a presny popis na A4. To jsem zvedava jak na nich vyhadam, ze to je jejich mizerny vyrobek. Fotky ktery jsem posilala spolu se stiznosti jsou v albu. Je tam jak to melo vypadat a jak to dopadlo. Ten strih, ktery jsem chtela maji normalne v nabidce na jine saty. Tak ted jsem zvedava, jak nich budu dostavat ty prachy. V podminkach je, ze pri vraceni si berou 30% z ceny, ale tam se nemluvi o zmetku. Navic zaplatim jeste 1000Kc za postovne. Arti porad prosim jak na ne, urcite uz mas dost zkusenosti. Dik moc
Odpovědět
ja uz sem hanine napsala jestli by se treba nadaly prodlouzit ty raminka nebo nacpat prsa trochu vys :-D
Odpovědět
Alinininka: možná se v podlední době maličko nedaří, ale pro mě je Asap stále šikula a žádné šatičky mi nepřišly hrozné nebo neupravitelné - neboj se! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak poravde moje saty mi prisly o neco vesti . a to me merila svadlena ..ktera mi pak saty i musela zuzit.. rikala ze s tim korzetem byla celkem prace .( kvuli tem koralkum .a dalsim blbinam) takze si myslim ze vzdy se nejaka chybicka najde ..ale i presto jsem rada ze je mam sou nadherny a jen moje .. a moc zato dekuju arti ..
Odpovědět
Profilova fotka
hanina, moc mě to mrzí.-(Držim palce,at ti to dopadne! Hlavně ať vybereš ty pravé na svatbičku.-) Jak už jsme tu psali je to hold risk a každá musíme počítat, že můžeme být zklamané.-(
Odpovědět
hanina - jj jak pise kaci - je to proste risk, akorat chapu ze to zamrzi :-(
Odpovědět
Hanina, jak jsem ti psala do IP: provedení krásné, ale špatný střih :-( Snad to dopadne ke tvé spokojenosti!
Odpovědět
koukam holky, ze jste si me album prohlidly jeste driv nez jsem si postezovala. Nemyslim si, ze by se museli sit primo na telo. Oni proste zvolili spatny strih korzetu, nejsem profik, ale obcas si neco usiju. ten strih mel byt resen tak, ze ta broz mela byt u tela mezi prsama a ne nahore na bouli na prsou. cili rozsireni pro prsa nezacina rovnomerne pod prsy ale ted trojuhelnik pod prsy musi prilehat k telu
Odpovědět
Profilova fotka
Všem novým holčinám akorát radím,ať si to objednají s předstihem! Nevím co jinýho bych vybrala, když mam 3 týdny do svatby!
Odpovědět
o uprave korzetu jsem premyslela, ale je to na kompletni presiti, uz mam zarezervovane saty z pujcovny. Risk je zisk nebo prohra, ted jen vyhadat co nejvic penez zpatky
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Hlavně že se máš v čem vdávat.-)
Odpovědět
taky ten strih jsem si vybrala, protoze mam prsa A, s tim jak to zmrsili, se do nich v pohode vesla spolubydlici s C a myslim, ze by bylo jeste misto na D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj všem, tak mi právě přišly šaty, ale opravdu jsem to nečekala, poněvadž mi je Arti objednávala 7.4., tak jsem si říkala, že to ještě tak pár týdnů bude trvat...problém je v tom že jsem v práci, kam mi je taky přivezli, a jsem tu až do 20 hod, takže fotky dam buď pozdě večer, nebo zítra, bojím se jen aby mi je neodflákli když je měli tak rychle :-N
Odpovědět
gabriela - ty brdo asi by me hrablo se na ten balik jen koukat dalsich x hodin :-D
Odpovědět
Profilova fotka
takyže se nemůžu na práci ani soustředit, jak na ně usilovně myslím, když mi volal z DHL, tak jsem se celá roztřásla... :-D
Odpovědět
Gab, ty jo, ty se máš :-D. Já potřebuju šprtat, v pondělí maturuju, a místo toho tady dřepím a čekám, než mi je přivezou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
gabi+em: teda to je fofr, teď se nějak Asap snaží :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
a mají ti je přivést dnes?
Odpovědět
Profilova fotka
gabi: em už má nervy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no u mě to bylo nějak rychlí, ani mi nikdo nedal vědět že jsou na cestě, takže to bylo příjemné překvapení, snad to bude i příjemné překvapení až je rozbalím..... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
gabi:určitě budeš neboj. Už se těšíme na fotky ;-) :-)
Odpovědět
Gabi, jj, každou chvíli 8-), objednávala jsem 25.3.
Odpovědět
Profilova fotka
to je zajímavý že někomu přijdou tak brzo a někdo na ně čaká třeba 11 týdnů...
Odpovědět
To jo teda, ty jsi jeden z extrémů ale :-D. A Adelka zase opačnej případ chudák :-D. Já jsem tak normál. 7 týdnů nebo tak nějak...
Odpovědět
Profilova fotka
gabi, uz se tesime na fotky :-) em, jak jsi na tom? Uz se neucis? Me to jeste porad drzi,ale beztak sedim porad tady ]-(
Odpovědět
Adel, ty jsi šprt, mi vždycky zkazíš náladu :-D. Dneska to prostě nejde ]-( ]-( ]-( , snad večer :-N.
Odpovědět
Hluboký nádech, jdu střihat :-N
Odpovědět
No tak mi ten vršek ušil přesně jinak, než to mělo být 8-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?