Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
Kaci1: :-D Mně ty tvoje ale taky přijdou bílé - hlavně spodní část, ale to je tím, že vedle tebe nestojí nikdo v bílém ;-)
Odpovědět
Ona ta světlounká ivory nejde poznat, pokud vedle ní nepostavíte něco sněhově bílého. Jen je taková teplejší a skoro všem prostě sluší víc ;-). Já jsem ráda, že jsem si našla fotky sice originálu, ale na obyč figuríně a obyč vyblejsknutý, takže vím, co mám čekat :-D. Tak od toho to snad takový rozdíl nebude =-). Ale jinak ty promo fotky na modelkách jsou upravovaný jak blázen, ty výšivky co nejvíc zdůražněný no a holt modelky, no 8-)...
Odpovědět
Profilova fotka
em: to je fakt, Asap mi místo bílé, kterou jsem chtěla, ušil šatky z light ivory a je to fakt hezčí a jak jsem opálená, tak to vypadá super. Ale kombinace s bílou je děs ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Jojo, je to ta světlejší ivory! Opravdu to nevypadá tak sepraně. Jako když jsem to zkoušela v jiných salonech.-)
Odpovědět
Niki, tak ty sis teda nechala nakonec bílé, jo? Ale ta teplá bílá, jak já říkám, ti fakt moc sluší ;-). Jen to nechce stavět k něčemu bílému, noo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
objednala jsem bílé, přišly ivory, ale jsem radši ;-)
Odpovědět
Niki, buď, fakt se mi k tobě i typově a celkově hodí ;-). Přijde mi, že světlovláskám prostě sedí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nejhorší bylo,když jsem přišla do jednoho salonu (Andělské svat.studio), tak tam přede mě mrskli katalog,ať jim řeknu, který šaty si chci vyzkoušet! Sakra jak to mam vědět, když nevim co mi sluší??? Byl to děs! Navíc ani jedny šaty nakonec nevypadaly jako na obrázku.-((( Hrozná zkušenost!
Odpovědět
Profilova fotka
em:jenže já jsem tmavá :-D :-N
Odpovědět
Niki, a joo, ale mně přijdeš typově do blondýny prostě, já nějak nerozlišuju pravou barvu vlasů :-D. Třeba o svém Kořenovi říkám, že je blonďák, přitom má taky tmavé vlasy, ale víš co, takové ty rysy :-D:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
kaci:to znám, proto jsem volila Asapa a jsem fakt šťastná em:ta fotka je stará 2 roky, teď mám své vlasy-tmavě hnědé, bez melíru, ale na svatbu budu mít měděný ;-)
Odpovědět
Kaci, taky v Pronuptii mi mrskli katalog 8-( , ale ty šaty fakt otřesný i na těch modelkách :-D. No líbily se mi jedny jediný a to ještě taková z nouze ctnost, nic extra :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Niki, jsem si představila ty fotky na oznámko a ne ty ze zkoušení :-D:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já jsem podzimní typ a těm sluší spíše teplé barvičky.-) Teda aspoň u mě tomu tak je.-) Jinak z fotek se toho moc poznat nedá. Pokud to nejni opravdu kvalitně nafocené.
Odpovědět
Profilova fotka
em:oznámko a vše ostatní mělo velký úspěch, jsi zlato.díííky
Odpovědět
no ono se ta barva nikitinych satu da z tech fotek dost blbe posuzovat prootze sou tmavy..ale usity sou dokonale
Odpovědět
Niki, faaakt??? x-) No super, taky jsme ho pěkně pilovaly, že... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Fakt!!Všichni se mě ptali, jakej profík grafik to dělal, ještě mi dodatečně volali, že je to fakt booomba
Odpovědět
holky tedka pridavala fotky hanina taky objednavala z e bay a fakt krize vubec ty saty netrefily :-( saty samy o sobe pekny ale strihove uplne mimo
Odpovědět
Niki, to potěší ze všeho nejvíc x-)x-)x-)...
Odpovědět
Profilova fotka
no taky ted koukam na albicko haniny .. jej . se moc nepovedly :(
Odpovědět
Profilova fotka
kata:tak to je děsný :-(
Odpovědět
Néé, ať moje sedí :-(:-N
Odpovědět
Profilova fotka
taky už jsem hanině napsala. Škoda.-( ale ta varianta 2 jí moc sluší.-) tak snad.-)
Odpovědět
Profilova fotka
em:budou neboj, máš korzet a to bude v pohodě ;-)
Odpovědět
No u Haniny zpracování pěkné, ale střih úplně špatný :-( Snad to vyreklamuje
Odpovědět
Profilova fotka
ale jinak jsou krasny .... no :( krasna vysivka
Odpovědět
emmili - tak snad budou sedet ;-)
Odpovědět
me prijde ze to reklamovani je pak hrozne slozity po netu navic kamsi do ciny :-|
Odpovědět
Em: akorát nezavídím to "samošněrování" - to bych teda nezvládla, nevím, jak to některé z vás dělaly... ale zvědavost asi člověka vybičuje k nevídaným výkonům :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?