Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
Jsou tam - v albu 13 červen. Je tam i předloha, musím uznat, že ty šaty se od předlohy dosti liší, přitom jsem asapovi posílala asi 9 fotek těch šatů ze všech stran... Nejvíc mě mrzí ty chybějící závojíčky na rukou, dál že ta krajka vpředu není přestřižená no a ta vlečka... Jinak přes prsa jsou mi opravdu o dost větší, ale doufám, že v salonu si s tím poradí. No a na modelce samozřejmě vypadají líp, protože není těhotná, jako já ;-)
Odpovědět
A je foceno bez bot, ale musím říct, že délka je přesně, jak jsem chtěla. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kata: jj, mas pravdu, na takove veci by si mohli davat pozor.
Odpovědět
markusko: rádím ti jako dámská krejčí ne jako laik- vlečka by šla dát pryč,závojíčky přišít,ale chyba byla,že nemají šněrovačku,která by ti pěkně stáhla šaty a šlo by krásně vidět pupíček. Pak nevím proč ale ten výstřih mi připomíná noční košilku :-( Můžu se zeptat kdo tě měřil? Ale jinak jsou moc pěkný a ta mašle na pupíčku...no to je jak třešnička na dortu ;-) Ale šatičky by šly upravit
Odpovědět
treisi: měřila mě dámská krejčová :-N ale myslím, že ty šaty jsou větší, než míry, které jsem posílala. Měla jsem je přes prsa přesně na centimetr, ta mašle měla být přesně na tělo, aby oddělovala právě to břicho a rozšiřovat se měly až pak... ale ona už ta mašle je mi volná. Já ale doufá, že to půjde stáhnout, ne? Ten zip jsem si zvolila sama, protože mě šněrovačka nenapadla :-N Jsem trošku zklamaná, ale jinak můžu v klidu říct, že se v těch šatech vdám, což se mi zatím nestalo ani u jedněch šatů, co jsem kdy kde zkoušela ;-) . Nečekala jsem přesný originál, nejsem naivní ani nemám nerealistická očekávání, věděla jsem do čeho jdu, viděla jsem spousty fotek před tím, než jsem se rozhodla je objednat, u nás ten originál stojí 26 000,- čili nemůžu čekat, že budou stejné, to je jasné. Čili jsem vcelku spokojená, nicméně mě dost zarazila ta vlečka a ty chybějící závojíčky, přitom jsem výslovně psala, že ty závojíčky na rukou chci ze stejného materiálu jako závoj. Takže tak. Prostě se v nich vdám, což mluví samo za sebe ;-)
Odpovědět
markusko - dou tak doufam ze ti je zvladnou upravit protoze ti fakt bohuzel nesedi :-|
Odpovědět
Uvidíme, jak budou vypadat po úpravách =-) Třeba to bude lepší ;-)
Odpovědět
jj po upravach se pochlub ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte,chcela by som sa opytat ci mata nejake adrasy na svadobne oznamenia?
Odpovědět
marusko: šaty jsou opravdu moc hezký, takže neváhej, a dej si je poupravit :-) a jinak jsem teda já sama zvědavá, jak budou vypadat ty moje šaty, protože těch stížností teď čtu opravdu hodně. Hlavně mě zaráží, že nesedí, přitom jsou šitý na míru, ne dle konfekčních velikostí ]-(
Odpovědět
dendulik - http://www.beremese.cz/forum/show.php... chce to trochu hledat...
Odpovědět
Profilova fotka
marusko: saty su krasne a tiez si myslim, ze troska uprav a bude to super :-) co sa tyka tych chyb, ja by som ich az tak neodsudzovala, predsa to siju na osobu, ktoru v zivote nevideli a s tym sa musi pocitat, ked si davam saty usit cez internet. S tou vleckou suhlasim, troska preslap, ale aj tak si myslim, ze siju krasne saty. Este pred tyzdnom dvoma sme tu vsetky chvalili, lebo prisli dievcatam neskutocne, krasne saty, takze ja sklamana nie som. Velmi sa mi vsetky pacia. Svoje este nemam, uz by som ich chcela, cakam uz 7 tyzdnov, tak uvidim ako tie dopadnu :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Markusko: šatečky vypadají opravdu nádherně - moc se mi líbí zpracování... Bohužel velikostně nesedí, ale myslím, že krejčová to spraví a pak to bude bomba. Jinak myslím, že vlečka půjde jistě odstranit a šatky vypasovat a bude to hezké. Napadlo mě, že ty rukávky (závajíčky) by šly udělat z té krajky, co ti zůstane z té vlečky...
Odpovědět
markusko: a nestála jsi blízko zrcadla když tě měřila? Holky nikdy když se měříte nestůjte u zrcadla! To je pak totálně na nic ;-)
Odpovědět
Ahojky, já je mám taky ušité větší, i když jsem dávala míry přesné. Bohužel šněrovačkou to už nejde stáhnout, je už úplně utažená.... Taky nejsem se šatama spokojená.... První jsou od asapa, druhé jsou originál.... Originál byl prostě lepší.... Taky šaty prodám.... Chtěla jsem je nechat zúžit a krejčová říkala, že by se do toho nepustila....
Odpovědět
Kuratkol: to mě mrzí :-( Já mám šněrovačku taky nadoraz, ale naštěstí tak šatky sedí
Odpovědět
holky díky za alespoň trochu pochvaly, člověka to uklidní a potěší ;-) Problém je v tom, že já mám strašně velká prsa a na fotkách vypadají ještě větší, proto to možná vypadá tak hrozně, ale ve skutečnosti je to trochu lepší. ;-) Ještě přidávám fotku se závojem, který taky přišel jiný, než jsem chtěla :-N
Odpovědět
markusko - ja se tedka koukala na tvoje fotky ze zkouseni a vim ze ses tehotna ale tedka na te fotce se satama od asapa vypadas o dobrych 20 kilo tezsi |-| chtelo by to nejak zabrat aby te ti to tu postavu trochu obtahlo i kdyz ses tehotna ;-)
Odpovědět
markusko: teď ta fotka se závojem je super! Ani nemusí být ty rukávky,jen trošku zabrat a budeš nádherná těhulková nevěsta x-)
Odpovědět
jj souhlasim s treisi ta nova fotka se zavojem je dobra bude stacit zuzit pred prsa ;-)
Odpovědět
dakujem... som s nimi maximalne spokojna... kovka... :-N dik, no hlavne som v nich kus stratena... ale to by som bola teraz asi vo vsetkych... taky mrnus a este som schudla koli skuskam, budem teraz naberat ked to mam za sebou snad... 8-)
Odpovědět
Markusko: jak jsem psala, šatky se mi moc líbí a po úpravách budou super! Jsi moc krásná těhulka ;-)
Odpovědět
Díky :-) . Trochu jsem si to přidržela, ale doufám, že po úpravách to bude lepší. Zúží se na boku, ta mašle pod prsy se stáhne hodně, abych v tom nevypadala jako metráček, taky to chce jinou podprsenku... no v salonech ty šaty taky nesedí každému a upravují se každé nevěstě na tělo, ne??? (Jak sama sebe uklidňuju, že :-N :-N ) Zítra zkusím sehnat nějaký salon, kde by bylo ochotní je upravit, vyprat a vyžehlit, doufám, že najdu. Žádné jiné šaty už teď neseženu, takže se to bude muset nějak udělat |-| .
Odpovědět
Adel, pekne saty, mame podobne ramienka.. len ich budem musiet trochu upravit. Som rada, ze ti to po tom cakani vyslo... Markusko- super, vyzera to velmi pekne. Drzim place pri upravach! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
markusko: pokial ti ich zuzia, budes krasna nevesta. Nemozeme byt kazda ako modelka z obrazku...ja mam tych kil tiez dost navyse, takze sa nemozemvidiet ako modelka podla ktorych som si tie saty dala sit. Ale tie tvoje su pekne a s tym zavojom naozaj nepotrebujes tie rukaviky... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
iola: mam raminka pripnute, daji se oddelat,takze budu asi bez, vypada to na me lepe, opticky to zvetsi prsa :)
Odpovědět
Profilova fotka
iola: ty tvoje satky se taky moc povedly, strasne moc se mi libi ty koralky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
adel:tak ses dočkala. Šatičky jsou super, ale bez ramínek budou krásnější ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
adel - no konecne - moc se mi libi! marusko - po zuzeni budou super - jsou krasny a hlavne uplne jiny nez vsechny ostatni... holky, zacinam mit strach... hlavne uz aby dosly - i kdyz to bude teprve 6 tydnu, ale svatba za rohem... teresi - jako damska krejcova - to je tak tezke saty zuzit??? no snad to nebudu muset resit...
Odpovědět
Profilova fotka
Adelko.....úžasný šatičky ;-) :-) Markusko......snad ti šatičky někdo zúží a budou sedět, byla by šoda, kdyby ne....jsou moc pěkné :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?