Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
nikita: Myslela jsem takový střih, co jsou ty zelenkavé, které mám v albu.
Odpovědět
nikita. Tam jsou i obleky Blažek?
Odpovědět
Profilova fotka
sasi:nevím, jak se ta látka bude chovat pod prsama, když to uděláš stejně jako na těch z albíčka. obleky Blažek tam jsou, ale už tam nic nemají :-(
Odpovědět
nikita: pod prsama chci právě nějakou lehce strečovou látku, dneska pro ni jedu. 8-)
Odpovědět
Už se těším, až je začnu šít, o víkendu jsem šila záclony a myslela jsem, že se z toho po.... :-S Klouzaly až hrůza ]-(
Odpovědět
sasina: knoflíčky jsou super, žádnej přeplácanej kýč, prostě elegantní :-)
Odpovědět
achjo to už vám chodí šaty co byly objednané 22.3. ?? Já se snad zblázním a to jsem objednávala o měsíc dřív ;-( ;-( Ale jinak - máte je fakt krásné ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kaci: su krasne... sasina: gombiky su pekne, elegantne, nic zle na nich nie je
Odpovědět
Profilova fotka
ja ich mam objednane od 27.3. takze sa to mozno blizi :-|
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte....ja som objednavala saty od gianinarbridal 3. aprila..dnes mi pisala, ze ich posiela....uz sa tesim :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky,tak saticky jsou doma :-) moc se povedly, ale upravy budou taky nutne. musi se zkratit vlecka, ta je prilis dlouha a taky saty jsou delsi nez ja :-D ale jinak fakt moc hezke, vysivka propracovana a cele posete trpytivymi koralky. Jen je budu muset mit pravdepodobne bez spodnice, jsou hodne siroke i tak :-)
Odpovědět
benito5 Tak pak hoď fotečky :-) Koukala jsem, že mají super feedback, tak budeš určitě spokojená ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Jejda Ady, no tak honem sem s fotkama... :-D gratuluju, konecne jsi se dockala...
Odpovědět
Profilova fotka
jasne, hned ako dorazia, vyskusam a dam foto...zatial mam len foto, co mi poslala gianina..a uz tam vyzeraju skvele...este aby sadli a bude to zuzo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jani, zkusim zitra, ale jeste nevim, jestli mam v poradku fotak :-D
Odpovědět
Profilova fotka
bride..dala som do alba aspon fotky tie co poslali ;-)
Odpovědět
benito5 Vypadaji krasne :-) hlavne ti je poslali hrozne rychle, to je super :-) Urcite ti budou sedet a budes se v nich citit dobre ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
bride...vdaka.....mali by dorazit koncom tyzda, tak uvidime....mas pravdu, ze ich posielaju dost rychlo, vzhladom na cakacie doby niektorych neviest..napr. chuda adelka....ale mozno je to aj tym, ze ja nemam saty od asapa :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky tak saty mam vyfocene,ale nejdou mi vlozit do PC,musim pockat na pritele a ten prijede az v patek :-(
Odpovědět
Adel, neeeeee!!!!! Sežeň někoho! Sousedy, příbuzné, zavolej 1188, nevim, prostě to tam dostaň! :-D
Odpovědět
honem stahni je vsichni sou zvedavi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
adel fakt jo!!! popis problem:-) trebas ti muzeme pomoct! ale sme fakt nedockavy!!!!
Odpovědět
adel: V čem máš konkrétní problém? Napiš, my Ti pomůžeme. Jsme totiž strašlivě nedočkavé :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jejej holky :-D ja nevim, je to trapne, proste PC s fotakem vubec nekomunikuje... Jeste to zkusim,ale nevim :-( kdyztak pisnu kamosce,ale asi az zitra, dneska se musim ucit na praktickou, fakt pro to udelam vsechno :-)
Odpovědět
adelka: Když jsem si koupila nový foťák, nafotila fotky a chtěla je uložit do počítače, zapomněla jsem zapnout foťák a nastavit režim PC, pak jsem se divila, že mi v počítači nic nenabíhá. Nebo zkus jiný USB vstup. Určitě budeš mít alespoň jeden vpředu a jeden vzadu. V jakém směru to nefunguje?
Odpovědět
Profilova fotka
uz jsem to zjistila, kabel do fotaku nejde uplne zasunout :-( nejde to :-( holky ale poprosim zitra kamaradku at me prijde nafotit a ty fotecky potom dam do alba, mozna uz dnes vecer :-)
Odpovědět
:-(
Odpovědět
:-( To je škoda, tak jsem se dnes těšila.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte baby ja som si dnes pozerala detailne fotky korzetu mojich vysnivanych satiek u jednej holky v albume, este neviem odkial boli tie saty...ale ten korzet vyzeral velmi zle, uplne inak ako na modelke :-(
Odpovědět
miskamisko. No nekecej :-o Já bych spíš řekla, že záleží na tom, kdo je má na sobě. Zkoušela jsem si spoustu šatů a to nejen svatebních, spousta jich vypadalo nádherně na ramínku a když jsem si je vyzkoušela, byla to hrůza. Tak bych z toho nevyvozovala nic strašného. :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?