Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, děkuju. Jsem ráda, že se líbí, taky mě moc překvapili. Objednala jsem si je ale přez Marry studio. Sama bych si to asi neobjednala. Vyšli na 6500,- což je pro mě krásná cena. Co jsem si chtěla půjčit šatky, tak za ně chtěli 12000,-!!!!
Odpovědět
Šatičky vypadají krásně, moc Ti sluší :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Moc pěkné šatičky Kačí, sluší ti....cena taky super ;-) Jak dlouho jsi na ně čekala?
Odpovědět
Profilova fotka
Holky tak jsem ted pres hodinu zkousela a fotila satecky s moji budouci druzickou! Jsou NADHERNY! x-) Stokrat lepsi, nez jsem ocekavala! Vysivka nadherne propracovana a sedi jako ulite = nebudou potreba vubec zadne upravy, jen prezehlit ;-) a trochu doladit delku pripnuti na poutko s knoflikem.. Jedine, co muzu trochu vytknout je barva vysivky - specialne jsem si vyzadala stribrnou (nebo sedou, proste transparentni), aby byla dobre videt (-aby saty nepusobily z "dalky" jako ciste bile bez niceho), a udelali mi ji normalne bilou jako vzdycky..coz neni vada na krase satu, ale jde mi o princip.. No a jedine co Asap fakt popletl jsou rukavicky - mely byt bez prstu (na prostrednicek) a v delce po loket (posilala jsem mu zmerenou delku!) a prisly mi kratke do pul ruky a s prstama!!!!!! ]-( :-( Takze to je jedina chybicka.. Ale z peti euro se nepo.. :-D a proste si sezenu jinde takove, jake mely byt 8-) No proste spokojenost na sto procent, jsem stastna jak blecha :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Fotecky hodim az zitra - bratr musi dovest ctecku na karty, abychom to mohli vytahnout z fotaku - usb se nekam zatoulalo.. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Kaci koukam na ty tve - taky se moc povedly a vazne ti slusi! ;-) gratuluju :-)
Odpovědět
Profilova fotka
pukanka, 11týdnů! Za 4 týdny je svatba, tak jsem fakt ráda, že už je mam doma!
Odpovědět
kari: Moc pěkné, jako modelka ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Spyro: už se moc těšíme na fotečky ;-) je super, že jsi spokojená............už aby mi přišly moje šatičky, nemůžu se dočkat Kaci......měsíc před svatbou, tak to je paráda......i když 11 týdnů je docela dlouhá doba......mě přijít po tolika týdnech, tak to mám už po svatbě :-D
Odpovědět
spyro: Všechny jsme na fotečky hodně zvědavné :-)
Odpovědět
Profilova fotka
pukanka, sice měsíc před svatbou,ale člověk neví co mu příjde, tak jsem počítala i s variantou, že budu běhat po půjčovnách. Nakonec vše dobře dopadlo,uf.-) Myslím, že jsme všichni odvahy. Přece jenom je to takový risk! Příště bych si je objednala ještě o měsíc dříve,ale doufám, že to nikdy nenastane. Bohužel se musím přiznat, že se to nobešlo bez malých komplikací.-( Změřila jsem se blbě pžez boky. Nějak jsem opomněla že můj zadek nejni placatý!!! A že nemam šaty do áčka!!! Šaty byli samozřejmě úzké,ale díky paní Čehylové mam šatky zpravené. Takže když jsem šatky poprvé oblékla chtělo se mi brečet! Ale přez sobotu to švadlenka tak přešila, že nejni znát naprosto nic! A v neděli jsem si pro ně jela. To byla úúúleva!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Kaci: taky se trošku bojim, aby bylo vše v pořádku, ale změřeno mám snad správně....říkám si hlavně aby nebyly malé, velké se zúží snadno a u mě jde především o ten korzet, protože sukně bude velikánská (snad).....je dobře, že jsi teď spokojená.....moc ti šatičky sluší :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj holky! Mohli by jste mi prosím poradit jak se anglicky řekn Vlizelín? Potřebovala bych to najít a koupit přes ebay (do čr přijedu těsně před svatbou to už bych nestihla nic udělat) Děkuji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
pukanka, neboj se. U mě byl hlavně problém, že jsem měla šatky na zip,ale jak koukám, tak skoro káždá máte zavazovačku. Tam by problém neměl nastat.-) Šatky mi nikterak nenastavovali,ale měli tam ještě kus látky na rozříření, tak to byla paráda. Jinak bych byla taky v pr...! Myslim, že když si někdo nechává dělat šatky úzké přez zadek, tak by tam měli být zvláštní kolonku míry přez zadek. Nikdy jsem u žádné švadlenky nebyla a i když k tomu měření je návod jak hrom,tak i blbec se najde.-)))
Odpovědět
silvie: to je na ebay celkem problém, říkají tomu "nonwoven fabric", ale pod tím skoro nic nenajdeš. Zkus pohledat tady http://home.shop.ebay.com/items/Weddi... jestli nenajdeš něco co by bylo použitelný. Jinak bohužel neporadím :-|
Odpovědět
Holky, vezou se mě šaty, za hodinu je mám doma :-)
Odpovědět
michaela79: jak dlouho jsi čekala?
Odpovědět
Profilova fotka
Kaci....moje šatičky měly v originále taky zip, ale schválně jsem si nechala dát sněrovačku, aby to mělo + - nejakou vůli.....tak jsem zvědavá....měly by být za cca 3 týdny, tak uvidíme :-) Jinak ty míry....to bylo něco, taky jsme to měřily asi 3x, tak snad to aspoň přibližně bude, tak jak má.... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Když já ty šněrovačky moc nemusim, tak jsem to riskla. Určitě to dobře dopadne a už jsem sama zjistila, že šikovná švadlenka umí kouzlit.-) Měření mi ani nepřipomínej.-)))) Byla jsem ale částečně smířená, že to dopadnout nemusí a půjdu vybírat do půjčovny! Paní z Marry mi řekla, že pokud se v šetkách nebudu cítit, tak vrátí zálohu a šaty si nechají. To bych ale asi obrečela, protože když jsem je uviděla, tak jsem byla nadšená.
Odpovědět
Já mám šatky také na zip, tak uvidíme jak budou vypadat. saina: já je objednávala přes Arti 22.3.
Odpovědět
midaela79: Tak to je tak akorát :-)
Odpovědět
kalipso: Moc děkuju :-)
Odpovědět
Jůůů, já 25.3. x-), to už by mohly být taky hotové :-N.
Odpovědět
Profilova fotka
Michaelo: jsme zvědavé.....snad budou krásné.....takže 1,5 měsíce od objednání, já bych to měla mít taky tak....to jsem ráda, že to v tom termínu Asap zvládá ;-) Kaci....já nevím, kam bych šla vybírat do půjčovny, protože jsem zamilovaná do těch svých a jiné bych už nechtěla.....na takovou možnost nechci ani pomyslet.....
Odpovědět
pukanka: Při zkušenostech s půjčovnami si nedokážu představit, že bych si tam nějaké půjčila a nemohla mít ty vysněné z Asapu.
Odpovědět
Profilova fotka
pukanka, to mi povídej. Ale jak mi kamarádka řiká. Jsou to jen šaty, jen šaty.-)))
Odpovědět
kaci: Jen šaty, jen šaty... to mi můžou všichni říkat stokrát, ale... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, navíc když si vzpomenu jak všechny ty šaty byly těžké!!! A za 12000,-,bych si je po obřadu raději svlékla. Co kdyby náhodou.-))) Takhle doufám, že se nebudu muset převlíkat vůbec a užiju si je až dokonce!
Odpovědět
Profilova fotka
sasi, jasně! Záleží na tom! Vždyť na koho jsou všichni vždycky nejvíc zvědaví. Koho sjedou od hlavy až k patě a nevynechají jediný detil! A kolikrát za život si takový šatky můžeme dopřát,že? .-) Taky mi to nikdo nevymluví.-)
Odpovědět
kaci: Hlavně se v nich musím cítit suprově, když bych měla pocit, že to není to pravé, i přes všechno bych neměla dobrou náladu. I kdyby mě zdrbla celá Praha. Teď vymýšlím popůlnoční šaty, doufám, že je zvládnu ušít a hlavně, že mi budou taky slušet.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?