Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
Profilova fotka
takze zadny problem neni, jo? O to mi jde predevsim, klidne bych cekala i dalsi mesic, vis jak :-)
Odpovědět
Hadeline: tady http://stores.shop.ebay.com/Landybrid...
Odpovědět
Profilova fotka
Janca díky
Odpovědět
myslim ze ty dvoje novy uzky satky (vysivany) sou temer stejny nevidim v tom rozdil i kdyz koukam na ty detailni fotky krajek ;-) sice to neni vubec muj styl ale slusi vam holky,povedly se....
Odpovědět
jinak ty detaily krajky bych nejak neresila z 5ti centaku na vas stejne nikdo koukat nebude a na fotkach to pro jistotu nebude videt temer vubec :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Nene vubec mi nevadi vsechno - a na ty saticky jsem se moc tesila ,jsem rada ze je mam a taky si je moc uziju!! vim ze to pujde zuzit v pase bocich mozna i ten korzet,opravit bolerko,verim ze dostanu spodnici a bude to jeste lepsi x-) ! zadne prodavani !!! jak jsem rekla kdyz jsem je dostala 80% a s tema duvodama ktere jsem tehdy uvedla proste nastaly a pro mne to neznamena nejakou hruzu - co se da si dodelam ,a s tou krajkou se skamaradime! jen mne moc mrzelo jak jste se do mne obuli jako by se spatne zkusenosti nesmeli napsat,nebo si je proste vymluvime ze to tak vubec neni... stejne verim ze ty satky za to stoji!!!co bych uz ale asi neudelala - ty doplnky,kdyz to neni problem pujcit (- zavoj jinej i kdyz mi zrovna naparil brutalne lepsi nez jsem zadala ;-) , bolerko bez zretele na uvedene delky, a tu spodnici nestastnou.. neberte to zase spatne to by se zadivila kazda z vas!) na te fotce kde to mam stazeny v bocich mam pod sukni polstare , myslim ze spodnici potrebuji kazde saty ktere nejsou vylozene uzke - i kvuli tomu aby jako uzke nevypadali,a aby se ty latky nepletli pod nohy...dekuju moc Arti ze mi s tim celym pomahala a ze mi jeste vyjednava tu spodnici ,nezlob se na mne :-N !!!
Odpovědět
Profilova fotka
adelka: já tě chápu, radši at sou vymazlený ale přece jen je to dost dlouho, hned v pondělí prudim znova kde sou ]-( kata: člověk se musí koukat na celek, já něco vyšívat, tak to taky budu mít někde křivě :-N
Odpovědět
janka - ja te plne chapu prece nemusi mit kazdej jen 100% pozitivni zkusenosti to by bylo divny...
Odpovědět
Profilova fotka
janka: vůbec se nezlobím!! nemyslím si že by to tu bral někdo tak,že nesmí být nikdo nespokojený! naopak, spíš si myslím, že holky mají nezaujatý pohled. Ono možná sme tě někdy i špatně pochopily, že to znělo negativisticky a ty si to až tak moc nemyslela víš. Všechno jsou to písmenka, znáš to, občas to vyzní jinak než to je ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
arti. dekuju jsi moc hodna. uz aby byly doma a ja mohla priteli necim zacpat pusu :-)
Odpovědět
Já se na svoje taky taaaak těšíííím x-). Ale když vidím Adél, tak počítám už tak s koncem června :-N.
Odpovědět
Profilova fotka
matuliacik: jojo, taky sem nechtěla kruhy :-D ale je to pravda, že to šatum pomůže a hlavně je to asi pohodlnější, tak jí rovnou objednam, nemá cenu to půjčovat v salonu, když nová stojí 300,- ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
matuliacik: ahoj ja mam satky od asapa s kruhmi (dvoma) v spodnicke, kukni fotky nie je vobec vidno, ale kedze sa tiez hrozim toho ze obcas budu presvitat tak som si nakupila asi 5m tylu a nasijem si na spodnicku, aspon budem mat vaic nadychanu suknu, okrem toho zapinanie na spodnicke si musim presivat lebo je mi na pase uzka, tak nech sa v nej citim pohodlne
Odpovědět
Spodnička s kruhem je fajn, šaty se nepletou mezi nohama, není v nich takové horko, drží lepší tvar a lépe se v nich chodí. :-)
Odpovědět
Nebeth: moc pěkné šatičky ;-)
Odpovědět
nebeth: Ano, máš opravdu krásné šaty. ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, já čekám od 25.2., mám teda šaty šité podle vlastního obrázku, tak asi proto. Zatím jsem v klidu, arti mi to už vyřídila, měly by přijít snad už brzy. Jelikož se vdávám za necelých 6 týdnů tak doufám, že už budou brzy doma ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
marku. uplne te chapu... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky já jsem si také nechala ušít šaty na míru a mám z toho takové smíšené pocity jestli to bude v pořádku a tak,taky jak rychle stihnou přijít ikdyž píší dobu dodání 6-7 týdnů,mám na to tři měsíce.mám spodnici bez obručí a co tak čtu tak jsem možná udělala chybu,jenže jsem mela strach z nastupování do auta a v octavii zrovna pro nevěstu moc místa není,navíc když jsem si vybírala šaty a to všechno tak toho je taková fůra nabídek že mi z toho šla hlava kolem a vůbec nevěděla který,tak nevím jestli to prožívá tak každá z nás nebo jsem se zbláznila?
Odpovědět
Profilova fotka
ratatooy muzes byt klidna, prozivame to vsechny stejne. kruhovou spodnici si muzes klidne dokoupit nebo pujcit,kdyz ti tylova nebude stacit, podle toho jake mas satky, ja jsem tedy taky zastancem kruhove. s tim dodanim nevim nevim, maji toho ted opravdu moc, na moje satky cekame uz skoro 11 tydnu... ale jinak holkam vetsinou dorucili saty vcas, mozna potom radej urgovat, aby to nepromeskali a nemela jsi pred svatbou stresy kvuli satum. Jinak jeste k te spodnici. Taky pojedu octavii a mam kruhovou spodnici, proste budeme muset posunout predni sedacku dopredu :-) Kdy jsi saty objednavala?
Odpovědět
Profilova fotka
adelka89 šaty jsem objednala tento týden a mám na to 11 týdnů pro jistotu mám zamluvené i v salonu,objednávala jsem je na aukru a pocopila jsem to tak že si tam dají lidi inzerát že ušijí šaty mají u toho i obrázek a pak to vyřizuji přes ebay nebo tak něco,kde jsi objednávala ty?
Odpovědět
Profilova fotka
pres artichoke tady na brms.. jake satky jsi objednavala? Mas nekde foto? jo a ne vetsinou vzdycky prisly saty holkam vcas.
Odpovědět
Já jsem tedy v šatech měla jasno, měla jsem jedny vysněné (žádná známá značka), i když jsem zkoušela oběhat několik salonů a zkusit i něco jiného, už se mi žádné nelíbily... takže pro mě nebyla jiná možnost než objednat. spodničku ani kruhy nemám, tak nevím, jak se mi v tom bude chodit... uvidíme. Každopádně sem pak dám foto ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kdybych věděla jak sem dat obrázek tak je ukážu
Odpovědět
Profilova fotka
ted jsem přidala na hlavní stranu par fotek moje jsou ty třetí ale bohužel jsou tam jen ze zadu
Odpovědět
Profilova fotka
ratatooy: je to model nevaya od maggie sottero, tady je máš i ze předu obrázek http://www.landybridal.com/Product/Pr... pohlídej si u nich výšivku a látku, ať je nemáš těžký, a hlavně ať ti je nešijí ze saténu, to by byla katastrofa =-)
Odpovědět
Profilova fotka
artichoce no jo ale jak si to pohlídat pro mě je zprostředkovává člověk který je nabízí na aukru a sbazaru
Odpovědět
Profilova fotka
ratatooy, zkus te pani,co to na aukru nabizi napsat, arti ti urcite poradi co ji napsat jake pozadavky mit, je to urcite lepsi a budes mit aspon jistotu, ze saty dojdou v poradku. Artichoke muzes verit :-) je to asapova kralovna, fakt :-D
Odpovědět
Profilova fotka
už jsem s paní mluvila prý se nedomlouvá přes ebay ale přímo s dílnou na všechny požadavky s mě ptala tak to bude ok.
Odpovědět
Já mám svatbu v srpnu, tak to snad stihnou :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?