Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
Profilova fotka
jankka:nesmutni, šatičky máš krásný ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte, tak taky jsem si nechala ušít šatičky v číně - tedy přesněji řečeno vydražila si je na aukru u jedný paní a už přišli a jsou nádherný - akorát mi přijdou trošku delší - chtěla jsem se zeptat to jste se šaty přišli normálně do salonu nechat si je upravit a vyzkoušet spodnici popř.doplnky - přijde mi to divné tam přijít, když jsem si tam u nich nepůjčila a vpodstatě jim žádný kšeft neudělám :-S
Odpovědět
Profilova fotka
jankka: dyť máš to samý nekoukej na real a fotky paji, koukej na fotky svoje a paji má to samé :-N
Odpovědět
Profilova fotka
brumdinka: asi jak kde - to se zeptej holek co bydlí nějak u tebe blízko jestli nemají tip :-)
Odpovědět
Profilova fotka
brumdinka: mam u jedne pani v snonu domluvene doplnky bolerko a zavoj, byla moc ochotna,rekla mi,ze si mam prijit se satickama a vyzkousime. takze si myslim,ze uplne v pohode.
Odpovědět
Profilova fotka
*salonu
Odpovědět
Profilova fotka
díky holky no zkusím se zeptat, třeba budou ochotní ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jankka: nezoufej, mě je tě uplně líto, jak si nešťastná, ale vždyť máš taky krásný šatičky, počkej až to zkusíš s tou spodnicí ;-) a na detaily se vyprdni!!
Odpovědět
Profilova fotka
jannka - no já teda nevim, ale jak koukám na ty fotky, tak šatičky jsou nádherný a na detaily se vykašli, to nikdo zkoumat nebude ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jannka:nesmíš to srovnávat a hledat dál, to je jasný, že pak vidíš nedostatky. Až bude tvůj den, všechny pochybnosti zmizí, uvidíš. Hlavně buď v pohodě. Každý šaty jsou jiný a jinak krásný ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jani, prijde mi, ze ta krajka je temre totozna... paja ma ty satky jen vic napnute na tele, az si je nechat zuzit,tak to bude vsechno OK. uvidis
Odpovědět
Profilova fotka
janka: mě taky příjde že hledáš chyby a čím víc, tím to bude horší, jestli je to takhle, prodej je a jdi do jiných. Upřímně mi příjde že to moc pitváš :-N
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Stejne s tim uz nic nenadelam...asi uz nebudu koukat na jine saticky abych si ty svoje jeste nesprotivila... :-N dekuju vam ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
janka:ubližuješ jenom sobě, když ti píšeme, že jsou tvé šaty krásné, tak to tak ber. Myslím si, že by ti nikdo nenapsal, že jsou super, kdyby byly hnusný nebo ti neseděly. Zabývej se přípravama na svatbu a nezkoumej blbosti ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no myslim ze tu sa hodi pravidlo ze na susedovom travniku je vzdy zelensia trava :( skoda ze to takto beries jani, lebo mne tvoje satky pridu rovnako premakane ako papajine. len maju iny strih to je vsetko. uz sa tesim na tie svoje, som zvedava jak budem reagovat ja :) 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj nevěstinky,moc Vás všechny zdravím a chci se zeptat o kolik cca korun se dá ušetřit na šatičkách od Asapa?!Stojí to za starosti a trochu stresu;)))děkuji moc za pomoc;)) 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
evka.tomka, ty šatičky co sis objednala jsou moc krásné, taky jsem je zkoušela a byli fakt hezké,ale byli těžké a nedalo se v nich chodit, protože jsou strašně úzké. Doufám, že to budeš mít ok až dorazí!
Odpovědět
Jankka21: objednávala sis šatky v té nejlepší kvalitě? Já jsem také zvědavá na moje. Mají mě co nevidět přijít, tak uvidíme...
Odpovědět
Profilova fotka
no jo no, uz jsem se zklidnila...byly v nej kvalite...moje byly za 7100 kc a trosku stresu tekynko
Odpovědět
Už se také moc těším, až se "akce šaty" u mě rozjede :-)
Odpovědět
Profilova fotka
sasina:a už máš vybráno??
Odpovědět
nikita007: mám, už to řeším s Arti :-) Vybrala jsem ty, co mám v albu, jen budu mít jiný výstřih, všichni mi ho odsouhlasili a k tomu bolérko. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dik. ak budu dobre sediet nevadi ze budu tazsie. som fakt zvedava, lebo v salone ich mali len v 34 a do toho som sa nenatrepala, ale podobny strih mi isiel super a ked som ich videla... :)
Odpovědět
Profilova fotka
papaja: su krasne... uz sa aj ja tesim
Odpovědět
Profilova fotka
Holky co ještě čekáte, taky se těšim, jaké šatičky budete mít, jak budou vypadat...snad pak nebudu srovnávat a trojčit jako Janka ;-) přeju vám ať jste taky moc spokojené!! :-)
Odpovědět
Já už od včerejška také čekám, moc se těším a nemůžu se dočkat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
papayko ty na to nemas nejmensi duvod a pokud mas neco co se ti tam nezda tak radeji fakt na ty jiny nekoukej nebo ti to prijde lito jako mne...!pujcila jsem si tvoji fotku krajky do albicka... vsem cekatelkam preju at jim to vyjde krasne a at jim nic nepopletou a dal je pak nenatahujou... precetla jsem v te diskuzi nez jsem si objednala hodne a vetsinou vsechno klapalo a saticky krasne takze by ste se ani nemeli bat... u mne toho proste popletl dost...a mne to uz tak vsechno dokopy mrzi...hlavne se to taha dal... pan asap napsal ze spodnici mam prej vsitou a ze to muj strih nedovoluje,hlavne ze sme se na ni predem domluvili i s cenou 600...a za kousky te krajky co jsem si poprosila abych si prodlouzila rukavy na bolerku ktere dle libovule zkratil asi o 3 cm a kousky krajky abych si dodela ocasek podle obrazku ktery mi oni neudelali si zada prej dalsi malou castku...at se stydi!
Odpovědět
Jankka21: mrzí mě, že nejsi spokojená, ale na té fotce, co máš napsáno "takhle zúžime" vypadají opravdu super a spodničku bych pod ně ani nedávala. Mně se šatky opravdu líbí! Nechej si je trošku zúžit a bude to bezva ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jankka: mě příjde že ač máš krásný šaty tak že je nesnášíš, podle mě by si je měla prodat a poohlédnout se po jiných. Podle mě i když ti pošle cokoli tak ty ty šaty prostě nemáš ráda a vždy bude něco špatně. Promin, osobní názor, poslala sem mu co si chtěla ale má pravdu v tom, že pokud pošleš že chceš už tak těžké šaty a na nich chceš takových změn jako si chtěla ty tak je těžké splnit přesnou představu co má zákazník v hlavě. Chápu že ti možná nevyhovuje ta spodnice a tak ale mě příjde, že ti už vadí uplně všechno
Odpovědět
Souhlas s Arti - pokud se ti nelíbí, tak je prodej a koukni se po jiných - času máš ještě dost ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?