Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
jj jak pise emili - z dalky na fotkach tu krajku nikdo zkoumat nebude ;-) mozna by to jen chtelo nakoupit jeste nejaky koralky a dozdobit
Odpovědět
jankka21: Krajka je střídmější, ale mě se líbí. Některé dramatické propracované krajky pak občas vypadají komediantsky. Tahle je dle mého názoru přesná.
Odpovědět
V půjčovnách spousta korálků a kamínků na výšivkách chybí, protože je už předchozí nevěsty ošoupaly :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky cekatelky nedeste se-jinak jsem spokojena mela jsem normalni predstavy ktere se vcelku naplnili...u mne nebylo ani v salonech nic na 100%...ten matros je nasivana krajka trosku chudsi a uz z metru je to dobry a koralku je na mne akurat dost...to bolerko taky vidim vzadu sirsi ja myslim ze to nesil podle mir protoze jsem si schavlne dala jeste delsi rukav ze radeji ho zkratim...ale jeste mi na to koukne maminka ta umi sit tak s to jeste dotahnem na tech 99%...
Odpovědět
jankka21: Myslím, že já dopadnu podobně. Naštěstí moje teta šít taky umí, přešívala sestřence celé šaty, tak doufám, že když budu mít obdobný problém, tak to společně nějak zvládneme. 8-)
Odpovědět
Ahojte baby, tak som sa po vyse tyzdni citania konecne preluskala touto diskusiou az na jej koniec... som asi poriadne crazy, ked som to takmer cele precitala, ale co uz ked som sa na to tak namotala :-D keby som totiz na tuto diskusiu nenatrafila, stale by som bola presvedcena o tom, ze su len 3 aleternativy ako sa k svadobnym satam dostat - kupa originalu, pozicanie, alebo pripadne kupa pouzitych siat od nejakej inej nevesty. som vsak strasne rada, ze som objavila prave tuto alternativu a mozem povedat, ze zatial som tak na cca 90% presvedcena o tom, ze aj ja si satky objednam prave od asapa. tych 10% co vsak k tomu chyba, tvoria este ake-take obavy z toho, ze co ak to nevyjde. ale to myslim ma kazdy, kto nechce peniaze len tak vyhadzovat do vzduchu... pocas citania som si aj popozerala par fotiek siat tych z Vas ktorym uz satky asap sil a mozem povedat, ze som vo vacsine pripadov bola velmi milo prekvapena ;-) ja som momentalne este len v takej predpripravnej faze, kedze svadbu planujeme az na buduci rok. ale aj tak si asi chcem satky objednat vcas vopred, aby som potom z toho nebola v zbytocnom strese. Velmi pekne by som chcela poprosit Arti o zaslanie albumu, v ktorych su fotky siat co uz asap sil. viem, ze ten album nechces davat len tak hocikomu, ale slubim, ze ho nebudem urcite nikomu dalej posuvat a chcem si fotky pozriet aj hlavne kvoli tomu, aby som sa povzdbudila a priblizila k tym 100% a takisto, aby som ich mohla ukazat priatelovi, lebo ten zatial velmi nie je stotozneny s mojim napadom objednavania siat cez internet... a som si ista, ze tie fotocky by presvedcili aj jeho, aj ked uz ked som mu povedala orientacne ceny siat, tak som ho trosku nalomila :-D v citani prispevkov budem urcite pokracovat a ak budem mat cim urcite aj prispejem. zatial vsetkym prajem krasny zvysok dna!
Odpovědět
ahoj holky, objednávala jsem šaty 19.3.2009 , jsou svatební pro mou budoucí švagrovou.Vybrala si z nabídky prodejce millybridal , původní byly bílé s červeným vyšíváním dle rozhodnutí budoucí nevěsty jsou bordo s bílou výšivkou. Zatím jsou fotky na panně , zda si majitelka bude přát uveřejnit na sobě nechám na ní. Můžete samy posoudit , zda se povedly. Mně i budoucí nevěstě se moc líbí. 8-) Objednávaly jsme je samy a v albu můžete vidět i mé svatební šaty, které byly šity od asapa, ke kterým mám ale s odstupem času pár výhrad ( místo šněrovačky, o kterou jsem výslovně žádala dal zip a materiál, když jsem žádala lepší se taky moc nepředřel). Přesto jsem si šatů moc užila, byla jsem z nich nadšená a musím říct, že byla obrovská výhoda, že jsem si nemusela hlídat každý drobek nebo šlápnutí ,abych neplatila pokutu salonu. takže hodně zdaru při objedenávání svatebních šatů
Odpovědět
Profilova fotka
kdyby ste se me tedka kdyz mam saty doma zeptali jestli bych do toho sla znova tak na 100% jo ;-) zadne saty nejsou dokonale ! staci ze jsou super ne? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tym satam pridas na dokonalosti svojou osobou :) ked sa do nich oblecies so vsetkymi doplnkami, ucesom a nalicena...bude to viac nez super. a tiez si myslim ze ta krajka je super.
Odpovědět
Profilova fotka
ja to chci videt se spodniciii!!!mam chut zabalit a bezet do nejakeho salonu at mi ji pujci na chvilku :-p
Odpovědět
baby, ktoré ste si objednávali šaty od číňankov, doručovali vám cez TNT? Platili ste im za colné služby alebo ste si to samy vybavovali na letisku? Ja som si objednala topánky z číny a za zastupovanie v colnom konaní chcú 18 €, čo je hrozne veľa.
Odpovědět
Profilova fotka
andzi: je to podle společnosti, a podle toho odkud ti to jde a taky podle vašich celních limitů.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jankka: saty su super.. uz nech mam aj ja my sme teraz doma a mame perny tyzden s vybavovanim vsetkych veci
Odpovědět
janka: moc moc pekné šatky :-) už vidím ako hrdo si budeš vykračovať ;-) :-) ostatné holčiny prosím Vás ako to riešite s vlečkou? mám ju asi takú ako jankka21 a nemám tam žiadne putko nič... :-( neviem si predstaviť, ako v nich budem tancovať....prezradťe ako to máte, nejaký fígel nech si ich dám prípadne upraviť (mám na mysli našiť nejaké putko) prípadne ak možete prosím foto, kde to putko máte a kam ho pripínate...VEĽKÉ DÍKY :-)
Odpovědět
jak připevnit vlečku máte třeba tady, jen je to v AJ, ale tak obrázky snad napoví ;-) Nejjednodušší je si prostě našít poutko a knoflíček, není to nic těžkýho :-) http://www.rencentral.com/oct_nov_vol...
Odpovědět
Tak jsem nakonec všechny míry ještě jenou přeměřila a večer je poslala skvělé Arti, už se těším, až se šatky začnou šít.
Odpovědět
Profilova fotka
holky, psali mi od asapa, že toho je moc a že mají zpoždění s dodávkama, a že se omlouvají, tak jen aby jste věděly
Odpovědět
ahojky Arti, tak to teda doufám, že mi stihnou ty dvoje šatky do 4.7. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
vlecka - ja premyslim jich tam dat i vice tech knofliku 3-5 , myslim ze se tim lepe zkroti ta delsi vlecka nez na jednom knofliku a bude to min tahnout za ty saty , jedna holcina psala o prusvitnych patentkach a tych mela taky vic ale kde takove sehnat?
Odpovědět
Profilova fotka
hornovi: no čím víc složitý a čím víc změn, tím víc a dýl to trvá, 4.7 je ještě za dlouho
Odpovědět
to si mě Arti potěšila :-) A kolik teda týdnů to cca může být??
Odpovědět
jankka21: Zřejmě se jedná o plastové patentky. Našívala jsem je na polštáře a báječně drží. Seženeš je ve švadlence nebo v galanterii, prostě tam, kde prodávají nitě, knoflíky, bavlnky atd.
Odpovědět
Profilova fotka
nazdarek holky. jankka krasne saticky, fakt jsi v nich jk vila :-) skoda, ze nektere mira uplne nesedi,ale to se opravi ;-)
Odpovědět
jankka21: krásne šatky, detaily doladíš a budeš nádherná nevesta.
Odpovědět
Holky, co máte šaty z taftu, jaké rukavičky se k němu hodí? Měla jsem bílé saténové, ale vypadá to k tomu hrozně :-( Ale nejspíš bych nějaké potřebovala, ale nevím jaké...
Odpovědět
Profilova fotka
janca: a musíš je mít??
Odpovědět
Nikita007: já bych je nechtěla, jenže mám na ruce škaredou jizvu :-( Všichni v rodině mi říkají, ať na to kašlu, ale já pořád nevím :-|
Odpovědět
janca, já mám na lokti taky velikou škaredou jizvu, ale ani mě teda nenapadlo to řešit, jsou na to u mě všichni tak nějak zvyklí :-)...
Odpovědět
janca123: a nejde to vyřešit nějakým šperkem - náramkem? Ty rukavice se mi fakt moc nezdaji :-|
Odpovědět
Profilova fotka
ja mam ruky nepekne,protoze je mam hodne hubene, ale taky nad rukavickama nejak nepremyslim, spoleham na bolerko :-) a jinak jak rika emmili jsou na me beztak zvykli. ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?