Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
Profilova fotka
vrtenko, já právě byla překvapená ochotou skoro ve všech salonech, taky tím jak to krásně udělali. Bála jsem se, že nebudou chtít řešit cizí šaty, nebo že to pak nebude vypadat hezky, ale dokonce to paní zabírala tak, aby mi šněrovačka na zádech tvoříla krásné véčko.
Odpovědět
e.viuk: Právě že celkem dost a hlavně v bocích je jich hodně.... moje šaty nemám v albíčku...
Odpovědět
Profilova fotka
aha, pardon, já myslela, že to jsou ty, co tam máš. Hodím do alba ty moje v detailu, ať vídíš, o čem mluvím.
Odpovědět
Kuratko, a už dorazily? Ty neukážeš fotky? :-(
Odpovědět
dorazily a fotky nemám.. jsme na víkend pryč
Odpovědět
Aha, a ukážeš? :-)
Odpovědět
Potm samozřejmě myslím :-D
Odpovědět
Asi až po úpravě....
Odpovědět
e.vik: Tak to určitě máš víc, než já. Já určitě nemám tolik perliček po celé délce boku.... Jen mě napadlo, že když ti to založila paní, tak to drží i když fakt hodně utáhneš ?
Odpovědět
Profilova fotka
drží to opravdu fest, já bych jako laik nepoznala, že je to dělané ručně. (ale je to pochopitelné, když je tam tolik těch korálků atd., to by si asi vylámali na stroji jehly :-) )
Odpovědět
Jojo, nenechala sis to dělat třeba v Praze ? Taky bych chtěla narazit na takovou šikovnou paní...
Odpovědět
Profilova fotka
Nechala jsem to dělat v Nuanci v Budějovicích, dříve Pronuptia - fakt je chválim. Zkus se poptat a uvidíš, že najdeš salon, kde ti poradí. Chtěli ale všude šaty nejdřív vidět, tak jsem nosila fotky.
Odpovědět
Článek se načítá
e.vik: Dík.....zkusím...
Odpovědět
Profilova fotka
není zač, dobře pořiď
Odpovědět
Profilova fotka
Tak už mám díky Arti šaty taky objednané :-) Teď už zbývá jen doufat, že je ušijou hezky a že mi sednou. Musím ale Asapa pochválit, ty šaty, co tu u vás vidím, jsou fakt krásně ušité x-)
Odpovědět
Profilova fotka
janca: gratilujeeeem. Saty su prekrasne. A vysivka je nadherna. :-)
Odpovědět
ahoj holky, můžete mi prosím říct, na kolik takové šaty asi výjdou? :-)
Odpovědět
Mis, tak 4-8 tisíc. Podle náročnosti :-).
Odpovědět
holky děkuju za rady! Do čr se dostanu 5 dní před svatbou tak to už se mi asi žádný salon nepodaří sehnat,ale zkusim ten žehlící papír :-)
Odpovědět
O tom žehlícím papíru jsem nevěděla. Také se po něm juknu. Díky za info. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
hele hele volal kuryr...ve dve prijde :-) :-) :-) :-) :-) prekvapko teda !
Odpovědět
Jankka21: tak to nedočkavě čekám na foto ;-)
Odpovědět
Janka: a to je docela rychlost, ne? Na to, že jsi si sama šatky vymysela... =-)
Odpovědět
Profilova fotka
no to ja sem uz taky zvedava ... necelych 6tydnu - at to dobre dopadne :-|
Odpovědět
Jů, 6 týdnů, to mi svitla naděje :-N :-D. Tak pak honem fotky, zase takový napínání 8-):-D
Odpovědět
Tak už jsem rozjela s Arti akci "šaty", ještě jí večer pošlu svoje míry. Včera jsem se výborně pobavila. Večer jsem na chodbě zakopla a spadla na stůl, rozbila jsem si nohu pod kolenem a odřela ruce. Do srpna se to snad zahojí. Pokud ne, mám přece jen dlouhé šaty a bolérko. Dnes dopoledne mi volal nastávající, že si rozbil hlavu o kufr v autě. Naštěstí má šrám jen ve vlasech. Prostě to nemá chybu. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
vite co je krute - nemam ani poradne zrcadlo na kolejich...takze se uvidim taky jen z fotek...hlavne at ty prkotinky nejsou odflaknuty kdyz uz si s tim tak pospisili...jinak jsem o nicem nevedela ...az tedka telefonat z DHL ale aspon dlouho nebudu nervovat... :-)
Odpovědět
Janka: já to měla taky tak, nic jsem nevěděla a najednou telefon z DHL, že je vezou ;-)
Odpovědět
jankka: Už se nemůžu dočkat, až sem hodíš fotečku :-)
Odpovědět
Sasi, prostě šťastnej den :-N:-D. Neboj, to se zahojí. Lepší si to odbýt teˇnež den před svatbou :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?