Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
gabriela 100% tak sije vsechny staci se podivat na saty holek ktery je uz maji
Odpovědět
Vidíte, to mě ani nenapadlo si o něco ztakového říct... No jasně, je to jen detail, jinak jsem spokojená na maximum :-D
Odpovědět
Gábi, jj, plesovky mi taky tak ušil...
Odpovědět
Ono to pak je pevnější, když to není nedoraz, tak se tu může povolovat v místech, kde to chceš mít stažený a naopak... Takže je to docela logický, protože ty korzety nejsou tak "krunýřovitý" jako v salonech....
Odpovědět
Profilova fotka
tak to jsem netušila, no tak snad mi budou pak dobře, kdyžtak je vemu k nějaké švadleně ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, tak dneska objednáno přes Arti.....koncem května by mohly být, už se moc těším......a s tou šněrovačkou.....no teď nevim, taky jsem chtěla malinko hubnout..... :-|
Odpovědět
Janca 123 - krasne satky, a je videt, ze jsi spokojena, kdyz resis takove detailiky jako snerovacka, tak sup o vikendu do cukrarny, at priberes a budes si moci povolit snerovacku:)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, myslím, ze to zbytecne resite, vzdy je lepsi zmensovat nez zvetsovat, a nemyslím si že jestli nekterá z vás zhubne, tak hned přes záda, myslím, že spíš zadek, nohy, břicho ale ne zada a prsa a podobně :-N =-)
Odpovědět
No tak první jdou prsa :-). Ale zúžený je tedy to nejmenší :-)
Odpovědět
*zúžení
Odpovědět
Profilova fotka
emmili: jak u koho ale stejne si nemyslím, že 2 kg zhubnutí je např. 5 cm šněrovačky, to jsou milimetry :-N
Odpovědět
Profilova fotka
máš pravdu, vždy se to dá zúžit, naopak to jde těžko...
Odpovědět
Článek se načítá
Arti, no tak 2 kila mi skáče váha snad i během dne :-D, nepočítám MS cyklus :-D...
Odpovědět
janaca123:fantastický šatičky! :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
arti, sasi, dík za typ na škrob, to bude to pravé na moje šaty, koupím a vyzkouším!
Odpovědět
holky jak řešíte pomačkaný šaty? Při převozu se mi pomačkala vlečka a mám strach že se to nevyvěsí.... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
silvie, budu žehlit na nejnižší stupeń, ptala jsem se i v salonu, kde mi šatky upravovali a paní řekla, že to není problém
Odpovědět
E.vik: a jaký máš materiál šatů?
Odpovědět
Profilova fotka
je to nějaký ten krystalický tyl a pod tím satén
Odpovědět
Když je tady řeč o tom zúžení, nevíte, kde se dají ty šaty zúžit v Praze ? U nějaké paní, která má se svatebními šaty zkušenosti ?
Odpovědět
Profilova fotka
kuratko, já si nechala šaty upravit v normálním svatebním salonu, obešla jsem to a poptala se, jen v jednom mě odmítli
Odpovědět
e.vik: Nechala sis je zúžit ? Nebo něco jiného ? Chtěla bych vědět, jestli se to nějak nenaruší nebo to po úpravě nebude vypadat nevzhledně...
Odpovědět
Profilova fotka
holky na žehlení v poho napařovačka a v papírnictví si koupit žehlící papír - používá se na obleky. přes něj uplně v poho, sem si svoje taky přežehlila bez problému
Odpovědět
Profilova fotka
kuratko - nechala jsem je zúžit a to tak, že se dají opět znovu povolit do původního stavu, takže nestříhali ani nepárali a není to na švech poznat, krásně je to schované do podšívky. Klasická úpava by byla dost drahá (mám celokrajkový korzet s korálky atd.) a myslím, že takhle je snáz po svatbě prodám. Trochu to na střihu poznat je, zrovna ty moje už teď neschovají mírné nedostatky postavy, opravdu obepínají, musím trochu zacvičit na břicho. :-D
Odpovědět
e.vik: To si nějak moc neumím představit, jak to máš schované....
Odpovědět
Profilova fotka
kousek, který založili na každé straně není vidět, protože je to zašité pod tou podšívkou. Na omak to poznám, že je to tam zabrané ale vidět to není. Kdyby se to zúžilo klasicky, tak by to prostě ustříhly a sešili znova, ale to já nechtěla, respektive paní v salonu poradila, protože by musela předtím párat tu krajku a korálky a to by bylo strašně drahé (vše dělala ručně) a střih by se tím nadobro změnil. U tvých šatiček to ale nemusí být vůbec problém...
Odpovědět
korálky tam mám právě taky. A v kterých místech ti to založili ?
Odpovědět
Profilova fotka
koukám ale, že ne tolik, já mám právě úplně všude flitry, korálky, swarovski... zabírá se to ve švech na bocích
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, já mám šatky ušité taky nadoraz, zhubnout teda nemůžu ... ale co už. A s tím žehlením a přípravou šatků jsem si zašla do salonu a domluvila se s paní, byla ochotná a šatky mi na den D připraví, prodlužovala mi i spodničku, asi je to jak v kterém salonu, ale u mě to vyšlo :-)
Odpovědět
Já ty šaty mám právě volnější a taky utažené nadoraz, takže bych byla ráda, kdyby se zúžily....
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?