Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
mne Artichoke saty objednavala nejak tesne po Adelce, myslim tak 1.3.09 ale uz je mam, no a z vlastni zkusenosti, nevim, co bylo casove narocnejsi, jestli cekat na saty, nebo ted je doma porad okukovat a kontrolovat:)
Odpovědět
Arti: no to věřím, to muselo bý maso :-D Ale počkej na ten krásný pocit, až dojdou a uvidíš, že jsi vše přeložila perfektně a šatky jsou nádherné... Klarinetka: no já bych už brala to okukování :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jo jo Arti prijala beze sluvka odporu "esej" o mich satech a dala si tu praci...dekujuuu - zlaticko ;-) ja jen doufam ze si Asap da taky tu praci a bude chtit ukazat ze to taky umi i z nefotek... ty saty od klarinetky mi prisli hodne promakany - pracny a tedy i celkem rychle udelany...tak to jo :-) janci adel-tak to se tesim brzo na ty vase - nemeli uz tady ty adelciny byt?
Odpovědět
Profilova fotka
jankka: no zrovna o tobě a o kombinaci asi 6 šatů se mi dosud zdá :-D
Odpovědět
ARTY můžu mít dotázek?
Odpovědět
Arti v mailu máš ty šaty pro asapa. Je jich 6.
Odpovědět
Profilova fotka
treisi: no jasně, napiš mi to do ip :-)
Odpovědět
Profilova fotka
klarinetka: tak tie tvoje su naozaj vymakane :-) snad vsetky budu :-D
Odpovědět
Tak jsem si stáhla pár návodů od švadlen, jak změřit správně postavu, aby šaty byly perfektní. Jenom by to chtělo ještě to perfektní tělo :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kurakol: este nedosli? uz sa tesim na foto :-)
Odpovědět
Ještě ne, ale už jsou v Praze na celnici .... "Clearance Delay"
Odpovědět
Kurtakol: tak dnes? ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Kurýr DHL už je má v autě, tak doufám, že se brzo ozve a šatičky mi dnes předá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kuratkol:tak se těšíme na fotečky :-) ;-)
Odpovědět
Holky, mě dnes úplně bez varování dorazily šatky =-) A jsou super! x-)
Odpovědět
Janca, to jsou ony v albu??? Ty jsou bombastický!!!!! x-) x-) x-) x-) x-) :-o
Odpovědět
Ty jo, tak ty se mi líbí stokrát víc než originál :-N...
Odpovědět
Emmili: teď jsme je tam dala x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kuratko: jsem zvědavá....snad podnou jako ulitý ;-) já se dneska dozvim, jestli mi majitelka salonu objedná moje vysněný šatičky a jestli ne.....objednávám od Asapa :-)
Odpovědět
Holky, šaty mi sedí jako ulité (stejně jako bolerko). Na fotkách jsem bez bot, ale s botama sedí skvěle i délka. Jsou fakt nádherné. Akorát ta sukně je taková jakoby "neuspořádaná", ale asi to bude tím, že jsou sotva vytažené z balíčku ;-) To vám řeknu - bomba překvapení ;-) Snad i Kuratkol bude nadšená jako já x-) Fotky vám tu nějakou chvíli nechám, ale pak je smáznu a hodím Arti do alba, ať je tu nikdo nevypátra :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Janca: nádhera, moc ti sluší....kdy jsi je objednávala?
Odpovědět
Pukanka: 19. února
Odpovědět
Profilova fotka
takže přes 2 měsíce.....to bych to měla stihnout, jsou fakt úžasný a nádherně ti sedí....fakt na jedničku.... ;-) :-)
Odpovědět
janca: Opravdu super šatky, skvěle ti padnou, supeeeeeeeeeeer ;-)
Odpovědět
Děkuji všem za pochvaly - moc mě to těší! A velký dík samozřejmě patří Arti - bez ní by ty šatičky nebyly - moc díky! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
janca: vypadají krásně x-) jen tu sukni srovnat, - nech je vyvěsit a kup si škrob ve spreji, nebarví, nemusíš se bát a tím si přestříkej ty sklady! bude to držet pak krásně tvar ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
janca: rádo se stalo x-) fakt povedený :-)
Odpovědět
Profilova fotka
janca:to je booomba. Tak se čekání vyplatilo. Už se taky těším na své, snad budou vydařené jako tvoje ;-) :-)
Odpovědět
Arti: díky, to je přesně to - pak to bude bomba!
Odpovědět
janca: super šatičky, krásne ti sedia...bomba ;-) :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?