Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
Nikita007: to ještě nic není :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky, já jsem tááák zvědavá a nedočkavá, hlavně, aby přišly včas :-N
Odpovědět
Profilova fotka
l.luci - krasny!!!
Odpovědět
Nikita007: nejsi sama, já se už nemůžu dočkat! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
janca:kdy jsi objednávala?? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
všem moc děkuju za pochvalu... ohromně to potěší a zahřeje na dušičce :-)
Odpovědět
Nikita007: Už jsem to tu psala mockrát - 19.2.
Odpovědět
Profilova fotka
cože??To mi ani neříkej, fakt mám strach, že nedojdou. Bolérko došlo po 2 měsících :-(
Odpovědět
jo no nikita je to docela na knop :-| tak snad to stihnou ....
Odpovědět
Nikito, neboj, to určitě stihnou! Asi je to tím, že nemám jen šatky, ale i další věci objednané
Odpovědět
Profilova fotka
janca:já právě taky, šaty+bolérko+spodnice
Odpovědět
Niki, neboj, vždyť od objednání je potřebuješ za více než 2 a půl měsíce a to určo budou ;-) Ale já už bych je taaaak chtěla :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
snad jo, ale kdyby byla potřeba nějaká úprava, tak, abysme to stihli :-(
Odpovědět
Niki, netrap se dopředu... Někteří tu objednali až po mně a už šatky mají, tak mě třeba taky předběhneš :-D
Odpovědět
Profilova fotka
uvidíš, že ti brzy dorazí ;-)
Odpovědět
Tobě jistě taky a máš moc pěkné vybrané ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
snad mi budou slušet, nejsem modelka :-(
Odpovědět
nikita - neboj urcite budou hodne holek nejsou modelky ;-)
Odpovědět
Já už je mám na cestě a nemůžu se dočkat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Hodila jsem si do alba fotky šatů, co mám v tuhle chvíli rezervované v salonu. Sedly jak kdyby byly na míru (až na tu délku trošinku), ale zakoukala jsem se do jedněch od Asapa (taky jsou v albu). Ráda bych je zkusila ještě objednat. Mohly byste (než to udělám) juknout do alba a zhodnotit moji volbu? Budu moc ráda za případné postřehy nebo připomínky, ať mám větší jistotu, jestli je opravdu objednávat. Trochu se toho pořád ještě bojím... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky Kamishek: oboje se krásný, mě osobně se malinko víc líbí ty šaty od Asapa, ta výšivka je nádherná ;-) Pokud mi neobjenají v salonu moje vybrané šatičky....nechám si je taky ušít od Asapa....moc to všem holkám sluší v jeho šatičkách :-)
Odpovědět
Líbí se mi víc ty ze salonu. Ale ať se rozhodneš jakkoli, tak Asap ti ušije kterékoliv z nich :-)
Odpovědět
Kamishek: Jak už psala Kuratkol - líbí se mi více ty ze salonu, ale samozřejmě rozhodnutí je na tobě. Každopádně Asap ti může ušít i ty ze salonu podle obrázku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
janco:ja snad okousu pocitac kdyz na saty budu cekat tak dlouho jako ty.. ale srovnej ze tak brzo chodej saty co nemaji nebo maji jen malinkatou vysivku..a to ty tvoje maji vysivku tak na mesic prace ...tak vydrz-a at to stoji za to! ;-) ..nebo srovnej s nekym kdo ma neco podobneho... klarinetko:kdy jsi objednavala ty? ja ciiii takyyyyyy 16.3 :-S
Odpovědět
Profilova fotka
holky obecně platí, že čím složitější šaty a v uvozovkách - víc výmyslů a změn tak tím dýl to trvá, jakmile to překombinujete, tak musí předělávat i střihy a podobně, takže pak čekáte a čekáte :-N
Odpovědět
Profilova fotka
no nazdar...takze ja budu cekat do Vanoc :-N
Odpovědět
Arti, Jankka21: já si nestěžuju, že čekám - chápu to, jen říkám, že bych je už chtěla, protože jsem zvedavááá :-D Jankko, ty jsi si vymýšlela vlastní šaty?
Odpovědět
Profilova fotka
no jo no... 8-) tak to jsem taky docela zvedava ... :-N
Odpovědět
Jankka21: Tak to jsi dobrá! To jsem moc zvědavá na výsledek. A neboj, času máš ještě dost, jen to čekání... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
janca: no je dobrá ale já ještě lepší to pak překládat :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?