Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
Profilova fotka
kym im pride platba tak to obcas chvilku trva, do vecera by sa ti mali ozvat ze prisla platba a zacinaju sit saty
Odpovědět
Tak jsem vcera po celem vikendu uceni se za odmenu nasoukala zase do satu, a jsem uplne blazen, ale porad nevim, jak se ta vlecka da zkratit ci zachytit, a kde je to poutko, a to jsem to zkoumala dost dlouho...je jedno takove velke a z obycejne tkanicky ze spodu asi v polovine satu zezadu u nohou, ale je zespodu a takove velke seredne a jine jsem nenasla, pak na konci snerovacky je knoflik, ale nevim, jak bych k nemu to poutko dostala, to bych mela zvednutou celou suken, jsem nejak ztracena, jeste ze do svatby je tolik casu a snad na to prijdu:)
Odpovědět
Profilova fotka
zuziq: měli by ti dát vědět hned pokud je to cca. do 14 hod. ve všední den, pokud večer a podobně tak ráno. Pokud ti nepsali, mrkni do spamu a jestli ani tam se ti to nehodilo tak jim napiš, at ti potvrdí objednávku a je to :-N
Odpovědět
Profilova fotka
a staci si sledovat status objednavky na ich stranke? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
zuziq: já přes tu stránku neobjednávám, je to tam předražený, za tu cenu máš pomalu šaty v lepší kvalitě, tady ve standartu, jen je to dobrý jako galerie nebo jak to nazvat :-N takže já to nepoužívám -nevím =-)
Odpovědět
Profilova fotka
fiiihaaa a odkial objenavas?? ja som myslela, ze vacsina objednavaju odtial =-) ja ale mam saty spolocenske, nie svadobne...
Odpovědět
janca123: Už mám šatičky na cestě, už mi poslali track number.
Odpovědět
Kuratkol: super, sleduj a podávaje info :-D snad už i Adelka má na cestě a pak už já - jupííí :-p
Odpovědět
Profilova fotka
tak mě přišly šatičky.... :-) vůbec jsem to nečekala. V 1 jsem si všimla zmeškaného hovoru, volala jsem zpět, byl to pán z DHL, tak jsem se s ním domluvila a šatičky si ve městě vyzvedla. Jsou nádherné, už jsem i zkoušela, ale bohužel mi moc nesedí část přes prsa :-| , ale tak to se dá snad nějak opravit. Jen mě docela dostalo, že mi nepřišel krajkový vršek ani závoj :-| Fotečky mam jen mobilem, ale zkusím je sem v průběhu dneška dát. Jen se nelekněte, nejsem žádná vychrtlina a spíš naopak ;-)
Odpovědět
L.luci: jsem zvědavá na fotečky ;-) A Asapovi napiš - určitě ti zapomenuté věci dodá.
Odpovědět
Profilova fotka
janca: no snad, ale jen aby to stihli :-(
Odpovědět
Profilova fotka
už jsem dala do albíčka pár fotek, ale je to jen mobilem...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
téda l.luci jsou náádhenré :-) vubec nevypadá že by ti vršek nesedl, snad to pujde opravit... moc se mi líbí tak jak jsou, jsem zvědavá jak bude vypadat s krajkovým vrškem. Určitě se to napraví:-)
Odpovědět
Profilova fotka
luci: jdu zkontrolovat objednávku, a napíšu co je s tím vrškem..jinak přes ty prsa - neměřila ses náhodou v podprdě??? tady to vypadá že žádnou nemáš, to změní i o 3 cm obvod přes prsa :-N
Odpovědět
Profilova fotka
l.luci: v objednávce co sem mu posílala to mám, takže sem jim napsala, kde je problém ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kuratkol: ja jeste nic :-S
Odpovědět
Profilova fotka
l.luci-náádhera , šaty jsou krásné, myslím, že se hodně povedly a sluší ti.a jak psala kristyn, tak ani není poznat, že by ti nějak neseděly, ale zrovna v těchto partiích je to dost o osobním pocitu.
Odpovědět
baby tak ste ma namotali a objednala som: http://www.landybridal.com/Product/Pr... hadam budu v pohode :-S
Odpovědět
@maja929 tento model sa mi velmi paci..som zvedava...
Odpovědět
Profilova fotka
po přeštení vašich zkušeností a zkouknutí fotek jsem se taky rozhodla objednat šaty od asapa... jen se v tom trochu motám, moje angličtina sice není špatná, ale v tomhle jsem úplně mimo mísu a na komunikaci s nimi si vůbec netroufám... mohly byste mi s tím prosím někdo pomoct a objednat mi ty šaty? třeba Arti, pokud na to má čas a sílu? moc prosím =-) když sleduju, jak dlouho vám ty šaty ne a ne přijít, tak mi to už asi docela hoří, svatba je na začátku července...
Odpovědět
Profilova fotka
kamishek: tak ja se k tobě přidám :-x já jsem se odhodlala si ty šaty objednat od Asapa taky ale motám se :-| no, doufám, že to dopadne dobře:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak mi konečně dorazilo bolérko od Asapa. Je nádherný, ještě hezčí než na fotce. Luxusní výšivka a krásná práce. Arti jsi jednička, díky moc. Ještě, aby takhle squele vypadaly a padly šaty, tak jsem max. spokojená, dá se říct že na 130% ;-) :-)
Odpovědět
L.luci: moc krásné šatky a zdá se mi, že ti sedí krásně... x-) Nikita007: super, že ses dočkala ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Díky moc za pochvaly, šatičky se opravdu povedly, jsou naprosto dokonalé a nemají snad jedinou velkou chybičku. Stačí jen malinko vyžehlit a bude to naprosto super ;-) arti: máš pravdu, já jsem tele, vždyť já jsem to měřila v podprdě :-) zítra to znovu zkusím i s ní a určitě to bude lepší...
Odpovědět
l.luci - a nechtelo by to jeste spondnicku? jinak sou moc pekny :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kata267, spodničku mám, jen jsem to s ní nezkoušela, neměla jsem na to moc času ;-)
Odpovědět
;-) tak to jo
Odpovědět
Profilova fotka
l.luci: vyzeraju super a aj velmi pekne sedia podla fotky, ale je to urcite o pocite... no ked sa upravia ako potrebujes, bude to super, a k tomu este aj ten vrcsok, parada :-)
Odpovědět
Profilova fotka
janca123:jenže na šaty ještě čekám, objednávala jsem 13.3. ;-)
Odpovědět
nikita - na ty su zvedava tento styl je muj salek caje ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?