Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je super kuratko......to je docela fofr......jak muzu Asapa kontaktovat?
Odpovědět
Profilova fotka
jééé...uš mi to Janička napsala....díky Jani
Odpovědět
přes www.landybridal.com
Odpovědět
Pukanka: není zač :-D Kuratkol: super, zááávidím
Odpovědět
janca: Ještě není co...
Odpovědět
Kuratkol: ale jo, že už je brzy budeš mít na cestě :-D
Odpovědět
janca: Ještě mi musí sedět :-). Navíc ta pošta u nás je šííííílená...
Odpovědět
Kuratkol: myslím, že šatičky holkám většinou přišly docela rychle... A věřím, že sedět budou
Odpovědět
Profilova fotka
kuratkol tak to je super, ja je doma jeste stale nemam :-( cekam na zpravu od artinky
Odpovědět
adelka: Kdy jsi je objednávala ?
Odpovědět
Adelka: taky čekám, Asap si na nás dává záležet ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky: po jak dlouhé době od objednání vám přišly šatičky??
Odpovědět
Článek se načítá
janca: Kdy jsi je objednávala ty?
Odpovědět
Profilova fotka
kuratkol mne je arti objednavala 16.2.
Odpovědět
Ty jo, takže už dva měsíce =-) , třeba ti přijdou nastejno s těma mýma :-D.
Odpovědět
Profilova fotka
jj, evi, mozna jo :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ale ne, verim, ze pristi tyden budou doma
Odpovědět
Kuratkol: Já mám objednané od 19.2.
Odpovědět
Adel, já taky ;-). Určitě za týden touhle dobou se s nima budeš mazlit :-D...
Odpovědět
Profilova fotka
renatara007: ahojky tak sem kontrolovala odeslané míry písnu ti je do IP, kdyžtak si šatky přeměř jestli sedí, nezhubla si?? Jinak je tam i ta guma na stažení, zapínání jak na plavkách či podprdě, tak jestli tu máš staženou. Příjde mi divný že by je šili o tolik větší to nedělají
Odpovědět
Profilova fotka
renatara007: Ahojky, já měla stejný problém s šatkama na promoci, objednávala jsem si svatební + promoci, nejdříve jsem si oblékla ty na promoci a chtělo se mi brečet, byly asi o 3 čísla větší, krásně ušité, super látka to ano, ale prostě na někoho hodně silnějšího, bylo mě mdlo při představě, že je to samé se svatebníma, ty ale sedly naprosto úžasně, jako ulité, nepochopím to, možná záměna mír, nebo šila jiná švadlena, ale šatky jsem si dala upravit, šlo jen o zúžení a je vše super, ale je zvláštní, že jedny padly suprově, na to že byly bez zkoušky, tak prostě bomba a druhé naprostý sek vedle. Každopáně jsme jen lidi, poplést se dá vše možné, ale chápu jak jsi se cítila. Snad půjdou upravit někde v salónu. Držím pěst.
Odpovědět
Profilova fotka
renatara007> satky su krasne, ak sa ti trocha zuzia sadnu a budes krasna. vobec si z toho nelam hlavu, to sa obcas stava, ale hlavne ze su krasne usite a dobry matros, tych par centakov sa upravi :))
Odpovědět
Profilova fotka
fakt sa mi strasne pacia tie saty. perfektne.
Odpovědět
Profilova fotka
renatara007: mne se taky moc libi, svadlenka ti je urcite zuzi na miru - porad lepsi vetsi nez mensi.. hlavu vzhuru;-)
Odpovědět
reni:tie šaty sú perfektné a držím palce, aby ti ich niekde zúžili. Veľmi ti pristanú.
Odpovědět
holky moc všem děkuji za podporu, i za pochvaly šatiček, jste prima ;-) Příští týden je snad budu moct zavést do salónu, kde je zuží a ještě trochu dodělají a pak už se v nich nafotím :-) Arti: Díky za ty míry, napsala jsi vše správně a nic se na nich nezměnilo... toho zachycení jako u plavek jsme si všimli, měli jsme to zapnutý, ale nepomohlo to.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte babulienky mam na vas jednu otazocku ako co a za kolko by vysli tieto svadobne satky som totalny aglicky analfabet http://www.landybridal.com/Product/Pr... Dakujem za radu aj ked to velmi nesuri ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
miskamisko: podobny strih ma danielina, skus sa spojit s nou alebo s Arti
Odpovědět
Kuratkol, Adelka: už máte šatičky na cestě?
Odpovědět
Profilova fotka
sledujem casto tuto diskusiu a nechala som sa zlakat a objednala som si saty od asapa tiez :-D za ako dlho vam prisla nejaka info, ze objednavku registruju a na satach a pracuje? ja som ich ojednala aj zaplatila vcera cez paypal a zatial nist =-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?