Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
Profilova fotka
ach jo, čím víc tady vidím těch nádherných šatů, tím víc jsem naštvaná, že jsem si neobjednala jiné :-( původně jsem chtěla šaty od san patrick, ale bála jsem se, že by je asap nezvládl, a tak jsem se nakonec zbláznila a objednala jiné :-|
Odpovědět
l.luci: nesledovat, neřešit. Sama jsem si to takhle přikázala - jinak bych si šaty v životě nevybrala nebo z nich nedejbože byla ještě nešťastná 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
no luci já to ale říkám pořád, že se člověk opravdu nemá bát a hrát na jistoty ale jít do těch po kterých touží. Tady vidíš, že když se vyberou, domluví a objednají pořádně, na nic se nezapomene, takže opravdu přijdou pěkně šatičky :) Stíháš si objednat ještě ty svoje vysněné a ty co sis objednala tak hold prodat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
je fakt blbe ze mozme mat len jedne svadobne saty. je ich tolko krasnych ze rozhodnut sa pre jedine bolo teda pre mna tazke. s vecernymi to je jednoduche, pri inej prilezitosti si mozes kupit ine, ale pri svadobnych...to len raz. radsej po vybere uz nehladat krajsie a dalsie saty.
Odpovědět
Jojo,kdysi tady někdo pronesl,že se jí líbí tolik šatů,tak by se potřebovala vdávat tak 5x...:-D l.luci: Jak říká Arti, nic jednoduššího není-prodat které máš doma a objednat nové...taky mám šaty od San Patricka,možná jedny z náročnějších na detaily a jsou úúúúžasné ! :-)Líbí se mi víc jak originálky,které jsem zkoušela....
Odpovědět
Profilova fotka
arti: nemyslím, že by mi stihli příjít nové šatičky, ještě tady ani nemám ty objednané :-) No nic, radši už do dalších investovat nebudu, pak by se mi třeba také nelíbili ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, prosím pomoc......moje šaty má zarezervované ještě jiná nevěsta na stejný termín, zjistili to po 2 měsících....ale já je chci! Kdo je asap a myslíte, že mi je ušije....mám je v albíku dole. Děkuji......možná jste tady už rozebírali kdo to je atd....ale těch příspěvků je tolik, že bych u toho strávila mládí....
Odpovědět
Pukanka: Asap je prodejce, který šije svatební šaty na míru - pošle se obrázek, míry a je to ;-) Jestli by zvládl tvoje šatičky ti asi poradí spíš Artichoke, která má více zkušeností... Jsou opravdu honosné a sluší tí x-) Je fakt blbé, že na to přišli až teď, že je má ještě někdo jiný :-( Snad ti Arti brzo poradí, protože bys už měla určitě objednat, aby se to stihlo...
Odpovědět
Profilova fotka
pukanka: urcite by ti take vedeli usit, asap, ja tu vela dievcat co maju usite od neho krasne saty. ja tiez cakam, kedy mi pridu. Mne pomohla tato stranka, diskusne forum ale hlavne Artichoke.
Odpovědět
Ahoj holky, tak dneska i mě přišly šatky od Asapa a jsem docela nešťastná :-( Nejen, že mi nesedí délka, s tím jsem tak po přečtení celé diskuze počítala, ale vešla bych se do nich tak dvakrát, i když mi budoucí tchýně úplně zatáhla šněrovačku, tak mi padají :-( Myslela jsem, že taky zažiju ten hezký pocit a nebudu je chtít sundat, ale teď nemám náladu je ani fotit :-( Arti moc Ti ale děkuju, jak jsi mi pomohla s objednáním, ty za to samozřejmě nemůžeš, rozhodně si nemyslím, že by Asap šil špatně, jen prostě někdy to hold nevýjde :-(
Odpovědět
janca123- ne objednano nemam ale chodim se sem kochat a az to bude aktualni tak to pres asapa taky mozna objednam... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Janco děkuji a máš nějaký kontakt na Asapa?
Odpovědět
Článek se načítá
pukanka - u techto satu bych se docela bala korzetu nevidela sem jeste takovej pevnej korzet od asapa kterej by tak tvaroval postavu ale mozna je to o domluve ...
Odpovědět
renatara - a nechces je aspon ukazat?
Odpovědět
Profilova fotka
renata: nebud smutna, urcite sa to spravi... tie saty su krasne sami o sebe a urcite nejaka sikovna krajcirka ti ich upravi :-)
Odpovědět
renatara:Opravdu,taky bych je chtěla vidět.A myslím si,že zmenšení je ta nejmenší úprava......:-)To bude fajn,zanes to nějaké šikovné krejčové a vše bude o.k.:-)
Odpovědět
renata: aj ja si myslím...šikovná krajčírka dokáže zázraky ;-) držím palčeky
Odpovědět
Profilova fotka
Kovka: držim palce ať ti padnou....... Renatara: jakto že ti jsou tak velké....vždyť jsi posílala míry...nebo?
Odpovědět
Ahoj maja929, ja som si tiez minuly tyzden objednala saty na buyer100.... lebo na Slovensku som ich nikde nevidel (prve v albume). Dufam, ze to dobre dopadne aj ked aspon ochotne komunikuju zatial. Drzim ti palce ... nech nam to obom vyjde! ;-)
Odpovědět
holky tak jsem přidala fotky do alba, tak můžete juknout, podruhý už si je budu oblíkat, až mi budou sedět, teď se mi fakt nechce :-( Jinak díky za podporu, snad to dobře dopadne... Pukanka: jasně, že jsem posílala míry, taky to nechápu
Odpovědět
renatara - i kdyz to neni muj vkus tak saty vypadaji pekne podle me se do predlohy trefil akorat nejak netrefil tu velikost nechapu jak se mohl tak moc seknout :-|
Odpovědět
Profilova fotka
renata: na obrazku vyzeraju elmi pekne... a neboj to sa urcite da napravit, aj ked nikto z nas by nebol rad, ale vzdy lepsie vacsie ako male ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
renata: šaty jsou krásný..podle fotek jsi si je zkoušela ve stejném salonu jako já..byly to moje favoritky, jenomže jenom podle obrázku, in natura mi neseděly... podle mě určitě půjdou upravit, dají se zabrat a budou nádherný. teď se zbytečně nenervuj, zajdi za švadlenou a ta ti určitě poradí a něco vymyslí...vždyť třeba v půjčovnách mají šaty 40 a dokážou je upravit na 36..neboj
Odpovědět
renata: asi ti to velmi nepomoze, no nam sa to pred par tyzdnami tiez stalo, ze saty prisli pre zmenu uplne male; objednavala som 5 siat druzickam, 4 sadli ako uliate a piate su na dievca o 20kg lahsie, takze ani upravy nie su mozne- v tvojom pripade sa daju aspon upravit, tak nesmut- vyzeraju naozaj krasne (co sa kvality tyka, my sme tymi nasimi boli nadseni) :-) u nas bola smola, ze to 5. dievca ich skusalo ako prve a potom som par dni trpla, kym vyskusaju ostatne 4 tie ich- no s tymi to vyslo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, nechcela by niektorá z vás kúpiť krásne spoločenské šaty (veľkosť 36, sú krátke, takže výška nie je až taká dôležitá), foto v albume..
Odpovědět
Profilova fotka
pallacinka: vyzeraju krasne :-)
Odpovědět
kovka: tie co mam v albume nie su od asapa, su tiez cez ebay no od niekoho ineho, tych 5 bolo pre vacsie druzicky, ale dakujem :-)
Odpovědět
Pukanka: Asap má stránky www.landybridal.com a tam se dá i kontaktovat
Odpovědět
Renata: šatičky vypadají krásně, tak snad půjdou upravit tak, abys byla spokojená...
Odpovědět
Dneska mi přišel mejlík od Asapa, že za 3 dny odešlou moje šatičky. Hurá !!! Objednávala jsem je 9.3.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?