Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
no me Arti spis znervoznila, moje satky mely byt take v lepsi kvalite, nejsou tady tedy moc brzo, nezapomneli na to?, ach jo, uz z toho blaznim, radeji se na tyto stranky kouknu, az tu budu ty satky mit...takze prijemne Velikonoce a at jsme vsechny poradne vyslehane, a tedy i krasnejsi:)
Odpovědět
Profilova fotka
asap mi uz konecne napisal ze mi teda posle kruh dodatocne, tak uvidime kedy to dorazi. :-) hlavne ze saty su uz doma
Odpovědět
ahojte, ja som si objednala saty na www.landybridal.com este vo februari. napisali mi tento mesiac ze maju vela prace ale ak potrebujeme surne saty nech im napisem. tak uz som to dlho nevydrzala a pred dvoma tyzdnami som napisala. Vcera poobede dosli mi saty a su krasne. vrelo doporucujem inak ak si niekto objedna saty z tej stranky. Objednala som si spodnicku, rukavice a zavoj. Spodnicka a zavoj boli OK, len rukavice mi boli akesi male. Inak som si este jednu spodnicku objednala na inej stranke z e-bay a tiez odtial rukavice. Tie su velmi krasne.Kruhy v spodnicke sa daju nastavit na rozne velkosti a rukavice su elasticke a dlhe nad laket. bizuteriu som objednala z www.my-jewels.com - ceny su dobre a tiez co som dostala bizuteriu su velmi pekne.
Odpovědět
Kinga: super, že jsi spokojená ;-) Nechceš hodit foto? A můžu se zeptat, odkud jsi objednávala tu spodničku?
Odpovědět
vcera som si skusala saty ale fotky som nerobila ale urcite dake urobim. Potrebujem trocha upravit saty dlzku asi na ne nesliapla. spodnicku som si objednala na e-bay a daj si tam vyhladat angel´s bridal do albumika pridam fotku je velmi pekna a kvalitna, su tam styri kruhy a na vrchu su dva rady tylu. Od obejnania som to mala doma cca do 8 dni.
Odpovědět
Profilova fotka
klarinet: s tou dobou jak jdou z ciny, me prisly za tri dny, v patek v osm vecer je predaly a v pondeli ve tri byly u me..
Odpovědět
foto spodnicku uz je v albume pod nazvom spodnicka - uz je doma , su tam aj detailiky z okrajov Bola som velmi s nou spokojna
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, tak touz se moc tesim na dalsi fotecky ;-) ja stále čekám :-N
Odpovědět
Profilova fotka
kinga mozes mi prosim popisat ako sa tam plati kde si kupila na nete tu bizuteriu :-N . Mne sa tam jedna velmi velmi paci a to uz sa mi tak krati cas a ja neviem nic take co by sa mi pacilo zohnat a tu co si ti uviedla stranku som nasla, prosim odpis mi ok :-(
Odpovědět
Profilova fotka
heppy - nabizi vice moznosti,ale preferuji paypal a i pro tebe je to nejvyhodnejsi
Odpovědět
Profilova fotka
dangala, ako paypal funguje? mam matnu predstavu ale predsa, a casovo to kolko cez paypal ccca moze trvat, vies mi pomoct na tieto otazky? D. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ady, to neni mozny, ze je porad jeste nemas......
Odpovědět
Článek se načítá
Heppy: Paypalem jsou penízky převedené do několika minut
Odpovědět
Profilova fotka
kinga: saty su na fotke velmi pekne... tesim sa az das nejake foto :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mne ich Arti objednavala nejak 29.3. takze ja sa asi este nacakam :-( a uz by som ich tak chcela...
Odpovědět
Profilova fotka
jani, nene porad nic. Uz bych je tu mela fakt rada,ale jak rika Arti, mozna je to tim,ze jsem si priplacela za ten material...
Odpovědět
Profilova fotka
tak sme urobili platbu cez paypal dakujem vsetkym za pomoc, dufam ze budem spokojna, a dojde to tak ako ma, kedze uz sa mi tokrati, dam info pripadne ci to bolo :-D ok
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte, chcela by som si objednat saty od asapbay, ale najprv sa vas chcem opytat ci nahodou niekto nema uobjednane take saty ako mam v albume, mozno by mi vase fotky pomohli pri vybere...dakujem pekne za pomoc.
Odpovědět
Mireska: jedny z nich má jana.sentl - píše tu o pár příspěvků výš. Její šatičky se moc povedly ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
danielina: satky vyzeraju velmi pekne a urcite este krajsie to bude s tou spodnickou.. ale su naozaj pekne usite :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, tak doufám,že jste všechny po velikonocích pěkně vylupané a příjdou další šatičky, nebo se budou nějaké vybírat x-)
Odpovědět
Arti, nápodobně a přejeme si totéž x-)
Odpovědět
Ahojky babenky, Arti mi poslala mailik.....moje šatičky sú na ceste, už sú v DHL v Prahe :-) :-) :-) jéééj tak sa teším aj bojím, nervozita ma zožerie ;-) :-N každá sekunda trvá hodinu :-N
Odpovědět
ja uz mam taky saticky v DHL v Praze, ale je tam nejake zpozdeni pri cleni, tak doufam, ze si je tam nebudou zkouset celnice...
Odpovědět
Sakroviste, Klarinetka: tak snad brzy dojdou a vy se pochlubíte fotečkama ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no uz sa tesim na dalsie foto, ja uz tiez objednavam, tak uz Vas vsetky chapem ze z coho ste nervozne :)))
Odpovědět
Profilova fotka
vsetkym pekny novy povelkonocny tyzden... :-D sakroviste, klarinetka: uz sa tesim na foto :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no a mám zprávu pro adelku mojí čekatelku šedivou už - dokončují je a slíbili že pošlou tento týden pod výhružkama sem jim napsala že už jsou nutně potřeba tak ti tento týden pošlu snad už to vytoužené číslo zásilky :-N |-|
Odpovědět
Super, že konečně šatky dojdou, pak snad už i mně :-D
Odpovědět
Profilova fotka
juuuu arti, dekujuuu x-) x-) x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?