Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
Profilova fotka
pokud je při celní kontrole nalezena faktura,není to dar, asi tak. Jinak pojistit - pokud to jde DHL pojištění je v ceně. Co se týče zaslání foto - nemají to rádi, zdržuje je to prý je to o tvé komunikaci s nimi, jestli je přesvědčíš ;-)
Odpovědět
Diky arti, snad ty saty dopadnou dobre:)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte, nijake nove satky? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, dnes som dostala zatial nekompletnu odpoved od asapa....no neviem ci sa to da nazvat odpovedou. tu to je: did you really open the parcel and check everywhere? i remembered i put the petticoat in, please check it again. no tak ten balik zas tak velky nie je aby som tam nezbadala obruc.
Odpovědět
Profilova fotka
dani: nemáš jí v šatech?
Odpovědět
Profilova fotka
arti: nie cosi ved to by bolo vidiet. ako to vlastne vyzera ked to posielaju v takom malom balicku? ako by to malo byt poskladane?
Odpovědět
Profilova fotka
je to takový malý kolečko v průhledném obalu, jak to vytáhneš tak se rozloží
Odpovědět
Profilova fotka
tak take tam teda nebolo.... hm.
Odpovědět
Profilova fotka
daniel: no tak mu napiš že ne :)
Odpovědět
Profilova fotka
uz od vcera napisane, kazdu chvilu cakam na odpoved.
Odpovědět
Profilova fotka
no asap mi vobec dnes neodpisal ze co. ved oni nemaju velku noc. 8-(
Odpovědět
moje satky su konecne doma, teda ale s upravou budem mat co robit, a mat ich na sebe cely den to bude hruza.. asi sa budem tesit ked sa konencne preobleciem. samozrejme dlzka ako pri vsetkych satach nesedi...ale aspon uz mam pokoj a mozme sa venovat dalsim pripravam 8-)
Odpovědět
Článek se načítá
Sisita: dáš nějaké fotky? A kdy jsi objednávala?
Odpovědět
2.3 som ich platila, takze ze prisli dokonca by som povedala ze est skor. pasujem sa s velkostou fotiek, uz sa mi to asi nepodari. ale poslat foto ti mozem.
Odpovědět
Profilova fotka
sisi - dej nejake fotky prosim... zni to hodne zklamane....
Odpovědět
bohuzial neviem upravit velkost foto, ale ak mi posles mailovu tak ti to poslem. vobec nie som sklamana, su velmi pekne, ale dokym nebudu na mna uplne upravene tak budem trosku nespokojna, ale to sa cez vikend upravi. kabatik je tiez velmi pekny.
Odpovědět
Profilova fotka
sisi:a co ti nesedi? delka ? obvody ?
Odpovědět
prsia a pas sa daju stiahnut. tam problem nie je ale v bokoch je to podla mna dost siroke a zuzenie by tam urcite nebolo pekne. podla mna staci napisat dlzku bez topanok, pretoze tak by sa aj malo merat.
Odpovědět
v kazdom pripade ak niektora z vas saty este nedostala, treba mu napisat. ja som mu napisale ze podla vypoctov by saty mali na ceste a oni mi len poslali tracking number vcera a dnes uz prisli..
Odpovědět
jemine tolko chyb...uz nevidim sorry
Odpovědět
sisita: a kedy si si ich objednávala? mne ich objednala Arti už 1.3. a stále čakám a čakám :-( Ale tiež tak nejak podla výpočtov myslím, že budúci týžden by snáď mohli doraziť... ;-) uvidím ale už som neuveriteľne nedočkavá, stále rozmýšľam, či som sa zmerala dobre, či ich bude treba nejako upraviť a taak už blúznim... :-)
Odpovědět
jejky, tak zrovna kdyz maji snad uz uplne brzy dorazit i moje saticky, tak takova nechvala - sisita, doufam, ze az budes mit cas o vikendu, ze se tvoje neradost v nadseni zmeni, ja uz jsem tedy taky dost napnuta, nevim, jestli jsem mereni venovala dost casu...uz bych je tu chtela mit a resit pripadne upravy nez takto jen stale vyckavat...jak se vlastne dovim, ze uz jsou na ceste?
Odpovědět
Profilova fotka
holky, jakmile jste chtěly lepší kvalitu, musíte počítat i že to bude delší doba doručení. Proto nemá cenu přirovnávat objednání třeba se sisi, pokud je měla takhle rychle doma, tak je neměla v lepší kvalitě. ;-) Jinak to říkám pořád, nejdůležitější není vybrat jaké šaty ale změřit se pořádně, neodbýt to
Odpovědět
Profilova fotka
diky Arti za objasneni! jeste ze te mame!!!!
Odpovědět
tak a zacinam byt napnuta jeste vice, uz jsou moje satky na ceste, teda teprve nekde v Cine, ale snad dorazi i ke mne, mate zkusenosti, jak dlouho to tak trva? z Ciny sem? diky, strasne se nemuzu dockat, to bude velikonocni vikend s myslenkami uplne jinde:)
Odpovědět
Klarinetka: vidíš, psala jsi, ať se pochlubím až mi dojdou, že pak by měly dojít i tobě, ale nějak jsi mě předběhla :-D Doufám, že až dorazí, tak ukážeš fotečky, ať se můžeme pokochat ;-)
Odpovědět
no jo, taky me to prekvapilo, ale treba Ti jeste Arti taky dneska napise:), no hlavne aby bylo co fotit, abych se do nich vesla, ted jak se furt ucim, nevim, jestli nejak nekynu...ach jo, jsem jak mala holka nedockava...a to jeste jsme znamym a kamaradum nic nerekli, je u nas tradice, ze se velke veci oznamuji na velikonoce, takze do pondelka se nemuzu nikomu ani vypovidat, takze jsem jak blazen a nervozni a nikomu krome techto stranek to nemohu rici:)...tak drzim palecky at uz taky dojdou:)
Odpovědět
arti: ;-) dikes za vysvetlenie, ale ved vieš tá nedočkavosť a radosť nás "žerie" :-D
Odpovědět
Klarinetka: neboj, vejdeš ;-) Taky se učím, ale na mě to působí spíš opačně ty nervy. Hodně štěstí, ať do pondělka vydržíš nic neříct :-D
Odpovědět
jj, souhlas, chudák Arti, jak ji bombardujeme dotazama, ale ta nedočkavost je fakt děsná :-p
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?