Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
Profilova fotka
sasina: jde jen o to být pečlivý, pokud jsou na šněrování menší odchylka nevadí
Odpovědět
V návodu na obrázcích je to celkem jasné. Ještě jsem si pro jistotu návod na měření přeložila přes google. Pamatuji si, že když mi švadlena brala míru na maturitní šaty, změřila mi pas v nejužší části, v té části, co pas měřila mi uvázala provázek a pak od něj měřila dýlku od pasu dolů, tak prý se docílí toho, aby míry neujížděly.
Odpovědět
artichoke: Jjj, v to doufám :-)
Odpovědět
artichoke: Mám se přes prsa měřit v podprsence, když ji pod šaty mít nebudu? Myslím v takové obyčejné bez vycpávek.
Odpovědět
Sasina: Já se měřila v podprdě (nevycpané), protože jsem chtěla, ať mi šatky nahoře dělají tvar jako podprda ;-)
Odpovědět
janca: To jsem si taky myslela, díky, že´s mi to potvrdila ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
sasina: ja som sa tiez merala v podprde, bolo to lepsie... tiez som si uviazala snurku na najuzsie miesti pasu a odtial merala vsetky miery, pomahal mi drahy :-D tak snad to bude ok
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky hoky, tak zadne nove saticky? Ja stale cekam :-(
Odpovědět
Adelka: bohužel u mě šatičky pořád nic :-(
Odpovědět
ja tiez cakam dufam, ze buduci tyzden su tu..
Odpovědět
Zajimava diskuse.Skoda,ze jsem vas nasla az ted. Ja jsem si take objednala saty na ebay.Pri mereni jsem pouzila ten provazek uvazany v pase,jak uz tu nekdo psal.Je to opravdu presnejsi.A zvolila jsem v zadu snerovani takze se to pak da utahnout nebo povolit.Navic se mi to i vic libi. Saty uz ma doma a sedi mi perfektne,jsem z nich nadsena!!!Ale pozor.Zada mi usili jinak nez maji na obrazku-bez upozorneni.Nastesti se mi libi jinak bych byla pekne nastvana. Na vyzehleni jsem se domluvila v mistni salonu pro nevesty.Pujcuju si od nich spodnicku.Pani byla velice ochotna a po svatbe si je k nim dam vyprat. Tak preju vsem hodne stesti!!!
Odpovědět
Profilova fotka
nikdo nic?ani jeste necestujou?poteste nekdo... ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ani ja uz sa neviem dockat :-(
Odpovědět
Profilova fotka
holky nic porad nic :-(
Odpovědět
Profilova fotka
adelko tobe prijde asi uplna bomba kdyz si na tom davaji tak zalezet - kolik tydnu uz mas? ...ale ja uz mam normalne abstak :-p ...
Odpovědět
Profilova fotka
jani zitra to bude 7 tydnu :-| a jak dlouho cekas ty?
Odpovědět
Profilova fotka
artichoke: napsala jsem ti IP a e-mail. Mohla bys mi také pomoci? :-) :-) :-) Děkuji.
Odpovědět
holky, nema nektera z vas usite z ebay tyhle saty http://www.landybridal.com/Product/Pr... ? Tutove jsem je videla u jedne nevesty v albu (s trochu sirsi sukni), byla s nimi velmi spokojena.V tom obrovskem mnozstvi stranek je nemuzu najit. Zajimalo by me, kde si je nechala sit. Potrebuju je udelat na miru, protoze ze jsem dost vysoka a ani jinde mi konfekcni velikost nesedi. Dik
Odpovědět
Profilova fotka
ja jeste jenom necely 3 tydny :-| ... tak si delam obrazek ze se to asi trosku prodluzuje kdyz jsme asapa zahltili objednavkami po tech krasnych satickach v tech predeslych mesicich... :-N :-D tak zatim tesim s vama na to co prijde BRZO!!!uz snad... ;-)
Odpovědět
Já čekám zatím 4 týdny od platby. Doufám, že do konce dubna dorazí tj.8 týdnů.
Odpovědět
Profilova fotka
sedlon:tady ma vetsina holek saty od Asapa - a je s nimi spokojena...my cekatelky zatim doufame ze taky budeme spokojene...sije na miry ktere posles takze velikost problem nebude!co se tyce kvality holky jsou spokojene a nam co jeste nemame se na fotkach taky libili takze jsme se do toho taky pustili!
Odpovědět
jenze na strankach Asapa jsem je nenasla :(
Odpovědět
Profilova fotka
podobne ma millybridal na obrazcich... akurat ze za to chteji kousek vic...ale kdyz mas obrazek tak neni problem nechat usit to same u asapa ;-) vubec to neva ze to nema v nabidce...
Odpovědět
Profilova fotka
tady mas usity: http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... je to v albu u holky uplne prvy prispevek na tomto tematu 2.album 15 obr.
Odpovědět
Ahoj holky, takze se pridavam k tem co maji saticky od Asapa uz doma. Fotky jsou v albu, ale predem se za ne omlouvam, to byla akce zasnerovat se do nich rano v sest, pritel spal vedle, takze jsem se nenapadne vyfotila jen u malyho zrcadla:-) Arti: Pokusim se dodat lepsi co nejdriv Jinak musim rict, ze se povedly, az jsem prekvapena, nejvic jsem se bala barvy, jsem cekala jeste tmavsi vinovou, ale tahle je uplne uzasna:-) Sice jsou mi pres boky trochu vetsi, ale ted jsem neco zhubla a myslim, ze nebude problem je upravit a taky snerovacka je skvela vec:-)
Odpovědět
oj oj jsou super! a super je i to ze jsi spokojena!!! gratulujuuuuu
Odpovědět
Profilova fotka
zuzu: no vypadají fajnově, čoveče mě se tahle barva líbí víc než vínová nebo bordó je taková šmrncovní
Odpovědět
Zuzulka: moc pěkné šatičky :-N
Odpovědět
Arti: Diky moc za vsechno:-) Ta barvicka je takova zvlastni a menava, zalezi na to jaky na ne dopada svetlo, jsem zvedava jak budou vypadat venku, to jsem zatim nemohla zjistit:-(
Odpovědět
Zuzulka, nádherné šaty, klobúk dolu. Arti prosím Ťa nemáš nejaký porovnávací album šiat na foto a na dievčatách, ktorým si pomáhala objednávať. grizly
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?