Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
Profilova fotka
no tak to si este pockas :-) ja uz by som najradsej mala vsetko doma. uz by som bola pokojna
Odpovědět
Profilova fotka
l.luci: mě je to celkem jedno, kdy přijdou, hlavně ať stihnou přijít do svatby :-) Nijak na to nespěchám.
Odpovědět
Máte zkušenosti s objednáním bolérka k šatům? Bojím se, aby mi nebylo úzké přes ruce. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
tak ja ich mam objednane od vcera, takze urite 1 a 1/2 mesiaca mozem byt kludna, kym pridu :-D Ale uz aby to bolo..
Odpovědět
Profilova fotka
sasina: já se spíš bojím, abych to neměla třeba moc volné přes ruce ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Co se týká dovozu šatů, tak pán z DHL mi zavolal a domluvili jsme se kam mi je přiveze, je jedno kdy a kam, přivezou je kam si řeknete, takže pohodička :-)
Odpovědět
Profilova fotka
A ještě k termínu dodání, asi je to individuální a podle toho, kolik mají zajázek, ale já měla objednané dvoje, ještě jedny na promoci a čekala jsem měsíc, počítala jsem, že mi přijdou v půlce dubna a v pátek mi pán volal, takže třebas vás už brzy čeká telefonát :-)
Odpovědět
Danielina: od každého prodejce jdou asi šperky jinak dlouho. Zaléží i jakou poštou to posílá, takže netuším... Ale v jejich podmínkách by měla být uvedena nějaká doba dodání
Odpovědět
vrtenka: arti mi objednávala den po tobě, tak třeba už taky brzy přijdou?? =-) ;-) už bych je tu chtěla mít, ať vím, co a jak - jestli budou nějaké úpravy nebo tak. Jinak všechny šaty, co teď poslední dobou přišly, jsou fakt krásné.
Odpovědět
Profilova fotka
Čaute holky! Chcem sa vás len spýtať, tiež rozmýšľam nad objednaním od Asapa-svadobné šaty(asi tie prvé v albume,inak všetky sú krásne a ešte nie som rozhodnutá),popolnočné a asi aj družičkovské,len by ma zaujímalo, keď ste poslali svoje miery,šaty vám sedeli bez problémov?a ešte jedna vec,ak niekto objednával viac,zľavy asi neposkytujú,že?? ;-) dík za odpoveď!
Odpovědět
Ahoj holky, mám prosbu na vás, které už máte šaty od asapa doma, je ten korzet dosti tvrdý? Není nějaký jen měkký?
Odpovědět
Profilova fotka
keyas22> ja som mu pisala ze ak si objednam viac siat, ci mi moze dat nejaku zlavu a vravel ze jasne, ze nech napisem jake saty chcem a ze sa dohodneme. myslim ze ak to na neho skusis, nic nepokazis jedine ziskas. ja sa sice este len rozhodujem ake saty, ale tiez si urcite objednam
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
keyas: většinou pokud vezmeš víc šatů, slevu máš v tom, že u dalších neplatíš poštu ;-)
Odpovědět
Vrtenka, ty saty jsou krasne a moc ty slusi :-) muzu se jen zeptat, puvodni obrazek si nasla u asapa kde? jako myslim jestli to sil podle MS nebo nejake jine znacky nebo si mela vlastni :-) Libi se mi trochu podobne na stejne modelce, a ted nevim, kde byli, zapomnela jsem si ulozit fotku. Dekuju
Odpovědět
Profilova fotka
Petulikp: šatky jsou zde http://www.landybridal.com/Product/Pr...
Odpovědět
Vrtenka: dekuju, už jsem našla i ty mojeee :-)
Odpovědět
Profilova fotka
keyas22: vyzeraju velmi pekne... a niekde v albumoch som nasla podobne co sil Asap nejakej dievcine, vyzerali velmi pekne :-)
Odpovědět
Jenom jsem chtěla přidat vlastní zkušenost. V sobotu mi přišly šatky z amerického ebay - vydraženy v sobotu Jsou to original Pronovias White one a fakt se tam daji sehnat original šaty za cenu půčovného u nás, někdy i nižší. Já jsem kupovala přes be elegant brides a fakt spokojenost. A ani nebyl žádný jiný zájemce, v Americe je asi přešatováno . Takže si myslím, že pokud má některá vyzkoušený přímo model a velikost, tak bych se toho nebála a máte záruku, že to bude fakt ten originál. ASAP sice šije fakt pěkně, ale rozdíly tam jsou. :-( Tak jen pro inspiraci :-N
Odpovědět
Profilova fotka
kovka2: ďakujem,veď preto som si ich vybrala ;-) a nepamätáš si náhodou kde alebo aspoň kedy to bolo?lebo ja sa neviem rozhodnúť či si ich mám objednávať alebo čo mám spraviť..nemám zrovna ideálnu postavu jak tie misky včera na stv1 a preto neviem.všetky sú jednoduché,bez volánov atď.aby ma ešte nerozširovali...
Odpovědět
Profilova fotka
kovka2:a ešte jedna vec,chcem sa len spýtať,prečo naháňaš šaty s rukávmi?
Odpovědět
Profilova fotka
keyas22: prepac nepamatam si , ale skusim pohladat. Ja musim mat s rukavmi, lebo ked vidim tie moje siroke ramena!!! ]-( hroza a hlavne mam take "tucne" casti pod pazami...nevyzera to pekne, ked mam nieco na ramienka... teda iba par krat som mala tricko na ramienka a to som mala o 10kg menej. V albume mam fotky s korzetovymi satami a mne sa to moc nepaci..na mne
Odpovědět
Profilova fotka
ciratko: tiez som rozmyslala kupit si saty cez ebay, ale ja absolutne nemam konfekcnu velkost. Ked som sa merala, tak prsia som mala vel. 40, pas 42 a boky 38-40, takze preto som nechcela klasicku konfekcnu velkost, lebo mi to nesadne. Napriek tomu, ze tam mozes kupit originaly, ja asi nie... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
holky, nevite kdo ma tyto satky? http://www.landybridal.com/Product/Pr... jinak dekuji vsem za pomoc a nazory pri vyberu - je to stejne vzdycky tezky!!! dotaz ke vsem: mate zkusenosti s prodejem - jak dobre to slo? diky a vsem krasny den! Marta
Odpovědět
kovka 2: Ja taky nejsem zas tak konfekcni, ale kdyz vim, ze mi to v te pujcovne sedne +- mensi upravy, tak bych se nebala. Jde spis o to, vedet presne typ a velikost, ktery si zkousis v pujcovne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
keyas22: pozri IP
Odpovědět
Profilova fotka
ciratko: to si mala stastie, ze si v pozicovni nasla ake chces, pretoze ja som zatial mala smolu, takze som si tie "svoje" nemohla ani vyskusat. Nikde ich totiz nemaju :-( A tie co som skusala nebolo ono, hlavne ziadne nemali s rukavmi...
Odpovědět
Profilova fotka
kovka2:ale podľa mňa ti tie korzetové šatky svedčali.si v nich peknučká...ja som na tom tiež podobne,myslim postava a tak,ale keď mne sa tam tie rukávy nepáčia.Ešte maximálne by som pristála okolo krku alebo šikmé oplecká...ale sama neviem...keď nabehnem do salónov,vyskúšam zopár typov a budem múdrejšia... ;-)
Odpovědět
dangala: tyhle šaty má třeba sisa http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Profilova fotka
holky, kdo váhá s objednáním, tak dle ČNB má se koruna zase propadnout a má vyletět měna nahoru (dolar, euro atd) tak at se vám to zbytečně neprodraží :-S
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj arti! uz se ti rychle snazim zesmolit IP. Bojuji o pocitac, ale dnes to dam dohromady a ozvu se! a poprosim o pomoc:...:-)))) jestli teda budu moct...si nase zlato!!!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?