Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
Profilova fotka
Moc všem děkuji, potěší to, když se vám šatičky líbí.
Odpovědět
Profilova fotka
Pro nas je to take moc potesujici videt dalsi a dalsi zdarene kousky...se pak lepe ceka...ale vyvolava to poradnou zavislost na internetu... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky...kazdy pribyvajici saty jsou fakt nadherny!!! vratenka: naaaaaaaadhera - proste luxus!!!! Chtela jsem se zeptat, jakou mate zkusenost s prodejem satu?? Nemuzu se rozhodnout mezi dvemi, stylove uplne jinymi, a tak premyslim, ze bych objednala oboje...Hruza, co? Preju vsem nadhernou nedeli!
Odpovědět
Profilova fotka
tyyy jo..no uz jsem tady videla holky co jich meli vic...a hruza to nebyla...ja si spis myslim nalitnout do salonu a odzkouset poradne ruzne typy uzke siroke polosiroke na rybu ...vystrihy rovne ,srdickove,vysoke,...jestli zdobene vic nebo min...barvu ...atd...a pak si pozadat to co ti z toho vseho nejvic jde...aby se ti nakonec nestalo ze ti nesednou oba ty ruzne druhy... s prodejem nemam zkusenost ale ty saty jsou dost pekne - takze myslim velky problem nebude... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dangala-koukla jsem ti do alba...to mas dobry - to co mas i sama komentovane jako dobry ti slusi a jsou to i ruzne strihy takze smele vybirej ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte.. ja uz ich mam objednane, teraz len cakat... nech uz to je doma :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kovka: ktere sis nakonec objednala?
Odpovědět
Profilova fotka
adelka: ja mam 2.. svadobne maggie sottero (1. v albume) a este spolocenske... dufam, ze budu ok strih je velmi podobny ako som skusala v salone (bez rukavov - moje favoritky), tak som zistila, ze taky strih mi sedi (nie som totiz ziadna modelka :-D )
Odpovědět
Profilova fotka
nahodou, vsechny satky ti moc slusely :-) ja jsem si nechala pridelat k tem mym satkam taky teda jenom raminka, ja mam zase opacny problem, ne a ne pribrat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
adelka: dakujem, mne sa to moc bez tych rukavov nezda, lebo mi to tam hrozne pod pazami trci :-(
Odpovědět
Ahoj holky...tak tady už dlouho pročítám příspěvky a také uvažuji,že si nechám šatičky ušít u Asapa,vlastně jsem si tam i jedny vybrala obr.č.1...ale nejsem si jistá zda by mi slušely....v saloně jsem zkoušela aspon trochu podobné střihy...nejlépe jsem se cítila v těch posledních,můžete mi poradit?....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj rendl: mne sa pacis vo vsetkych, si chuducka, tak to nie je problem.
Odpovědět
Článek se načítá
kovka2:Jéé děkuji,i když chudá si moc nepřipadám,bývala jsem štíhlejší jo ale po třech dětech už to asi lepší nebude :-)
Odpovědět
Profilova fotka
rendl: ty co sis vyhlédla - obr. č. 1 se mi také moc líbily, ale nakonec jsem se rozhodla pro jiné. Myslím si, že ti ten střih určitě půjde.
Odpovědět
Profilova fotka
prve moc nevidiet, je to trosku tmave, ale posledne su fajn... mne sa pacia aj 2.
Odpovědět
rendl...já bych také zvolila ty poslední, dělají skvělou figuru a výstřih je perfektní ;-)
Odpovědět
Já vím, že odcházím od tématu, ale včera jsem dostala zásnubní prstýnek, je strašně pěkný. O ruku jsem byla požádaná na Valentýna, ale přítel chtěl, abychom ho vybrali společně, až včera jsme to konečně zvládli. V úterý vyrážím na zkoušení šatů, abych si je už mohla objednat.
Odpovědět
Profilova fotka
sasina: gratulujem.... my sme ho tiez vyberali spolocne, ako aj saty :-)
Odpovědět
kovka2...před týdnem jsem si koupila boty, doufám, že se mi k šatům budou hodit. Teď je mám na noze, musím je doma trošku prošlápnout. Zjistila jsem, že je opravdu těžké sehnat krémové boty s nízkým podpatkem. Bráchovi jsem poslala i-mail, zda by mi pak šaty objednal, protože s angličtinou si v kranflecích moc jistá nejsem, v příloze jsem mu poslala i fotku z webu, prý to není problém, jen mu mám sehnat telefon na tu kočku, co je má na té fotce na sobě :-D
Odpovědět
ahojte kocky, tak uz aj ja som cakatelka na saty. Konecne ich odoslali tak si ich mozem sledovat cez DHL :-D . Uz sa neviem dockat. Ked pridu mozem zreferovat aka bude kvalita.
Odpovědět
Romif: těšíme se na info. Kdy jsi objednávala?
Odpovědět
romif: držím palečky a těším se na foto ;-)
Odpovědět
Teda holky vy jste se rozjely! Člověk se sem chvíli nepodívá a tolik šatů přibylo! A jaký krásný! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, prosím vás, ak vám prisli saty od asapa, akou formou dosli? kurierom alebo postou? co ak nebude nikto doma? Dakujem za odpoved. som nervozna z toho :-|
Odpovědět
Profilova fotka
danielina: mě teda šatičky ještě nepřišly, ale pochopila jsem to tak, že chodí normálně přes zásilkovou službu DHL. Pokud nebudeš doma, tak si to můžeš nechat přivézt třeba do práce a nebo si to vyzvedneš na jejich depu. Aspoň takhle mi to normálně šlo.
Odpovědět
Profilova fotka
l.luci: no dufam ze to tak bude, ale dakujem za odpoved. ved napokon davala som im moje cislo na mobil. ty si si asi v akom case objednavala? lebo ja tak 19.februara ale tento tyzden mi este pisal ci mozem troska pockat,mozno tak tyzden. ale uz som nedockavaaa
Odpovědět
Danielina: já taky objednávala 19.2. ;-) Ale jak jsou na tom moje šatky netuším...
Odpovědět
danielina: Také jsem přemýšlela o zaslání. Myslím, že je opravdu úplně nejlepší ji šatky nechat poslat do práce. Krom toho, pokud si na sebe nechala kontakt, určitě to nějak půjde, aby tě o čase dodání informovali. tyto firmy většinou objíždějí určité úseky ve stejném čase.
Odpovědět
Profilova fotka
janca: no ja mu obcas napisem ako na tom je a tak. este k tomu som si objednala aj sperky cez ebay, ale trochu som spletena z toho kedy by mali prist a tam si odomna cislo neziadali takze som velmi zvedava ako dojdu. nevies aky je priemerny cas cakania za sperkami?
Odpovědět
Profilova fotka
danielina: já jsem objednávala teprve před 3 týdny, takže si ještě docela dlouho počkám...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?