Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
vrtenka : krásné,moc, děsně se mi líbí, jak se to rozrůstá,až jsem překvapená kolik holek má šaty od Asapa :-D :-D :-D :-D :-D :-D a vlastně i od Arti,musí si s námi máknout zlatíčko naše ;-)
Odpovědět
kovka2: No právě, jsou velice elegantní a ty rukávy tomu dávají šmrnc.
Odpovědět
Profilova fotka
vrtenka: naozaj super, z kazdej strany :-)
Odpovědět
vrtenka: To jsi udělala dobře, právě jsem se tě chtěla zeptat, zda máš fotky i zezadu ;-) Moc ti sluší.
Odpovědět
Profilova fotka
sasina: dufam, ze mi sadnu. 1.x som ich videla na jednej stranke cinskych predajcov a nevedela som co su zac, ale teraz som rada, ze som ich nasla Dnes som sa dohodla s Arti... dakujem Arti... Tak teraz uz iba cakat :-)
Odpovědět
kovka2: už se těším na foto.
Odpovědět
Profilova fotka
sasina: ja tiez a to dvojnasobne, lebo som si objednala este jedny a to spolocenske... tak som zvedava, ake budu :-S
Odpovědět
kovka2: Pochlub se ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
su to tie zlte z mojho albumu, len som k nim prirobila rukavy
Odpovědět
kovka2: Ty jsou také moc pěkné.
Odpovědět
Profilova fotka
sasina:len som este nikde nevidela nieco podobne vyrobene cinanmi... ale dufam, ze to zvladnu
Odpovědět
kovka2: Toho já se právě taky bojím, ale jak tady vidíš, zatím to tady vypadá na samou spokojenost.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
sasina: prave to maukludnili, ked som videla kolko krasnych siat uz usili. Povedala som drahemu, ze ja to chcem napriek vsetkemu risknut a obetovat aj tie peniazky, pretoze tie saty vyzeraju krasne, vsetky, ktore som zatial videla. A to ich nebolo malo.. :-)
Odpovědět
Vrtenka: nááádhera x-)
Odpovědět
kovka2: Když jsem tomu svému ukázala včera šaty, co jsem si teprve včera vybrala, docela mě pobavilo, když se mě zeptal, jestli jsem je už objednala. Původně jsem chtěla trošku jednodužší šaty, ale ty mi zakázal :-D
Odpovědět
janda123: Ty jsou super, viď. Strašně vrtěnce závidím, bude krásná nevěsta :-)
Odpovědět
janca: promiň za to komolení niku :-x
Odpovědět
Profilova fotka
sasina: tak to mas super :-D tak uz nech ich mas objednane
Odpovědět
kovka2: Pokud si prověřím ten střih vyzkoušením podobných šatů v půjčovně, objednám je už příští týden. Jen asi řeknu 2. bráškovi, aby je objednal on, umí skvěle anglicky, ne jako já :-|
Odpovědět
Profilova fotka
sasina: moj drahy sa trochu obaval, ze je to od neznamych ludi niekde v Cine, ale ja som ho presvedcila, ze kolko dievcat uz ich ma. A samozrejme pomohla Arti... Ja sice viem anglicky, aj som rozmyslala, ze si ich objednam sama, ale nakoniec som to zverila Arti, ktora ma uz skusenosti.
Odpovědět
sasina: Tak to je super, že tady je taková dobrá duše.
Odpovědět
Profilova fotka
to teda je.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
vrtenka: satky super, ta vysivka je paradni a tleskam tomu, jak vyresili tu "sponu", co tam mela byt - toho jsem se trochu bala.. uz se tesim na ty svoje :-)
Odpovědět
Sasina: nic se neděje. A každá nevěsta je krásná x-)
Odpovědět
janca: Doufám, že budu taky každá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobru noc
Odpovědět
Profilova fotka
vrtenko - krasne saticky a hezky ti sednou... ;-) adelko - ti teprve budou vsichni zavidet az ti prijde ta parada a budou mit co !:-D ...lidi nezmenis-samy sobe delaj vredy tak je nenech je delat i tobe...
Odpovědět
Ahoj všechny, brou ;-)
Odpovědět
vrtenka:Moc krásné šaty!!!
Odpovědět
Profilova fotka
vrtenka: Opravdu krásné, moc ti sluší.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?