Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
Profilova fotka
Adelka89: Čekám od 25.2 - jsem strašně zvědavá - tak zítra večer foto bude :-) - držte pěst
Odpovědět
janca123, adelka 89 holky přidávám se k vám, já čekám od 22.2. ;-)
Odpovědět
Renatara007: tak to je fajn Vrtenka: ty jsi nás normálně předběhla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky, ja je chci uz takyyyyy :-N
Odpovědět
Profilova fotka
vrtenka: jee mam objednany uplne stejny saty!!!! :-o x-) akorat jsem si u nich dost navymyslela (chudinka Arti, duse nase spasna :-N ) takze uplne stejny je mit asi nebudem.. Nicmene jsem nedockava a natesena spolu s tebou, uz se nemuzu dockat az budou fotky!! Ale prisly ti brzo, po mesici, to je sila :-) Kez by i mne prisly tak brzo, za 2 tydny letim do CR, to by byl mazec kdyby uz na me cekaly! 8-) Jsou objednany 3 tydny, pocitam s nima tak zacatkem kvetna..
Odpovědět
holky tak konecne, mi je objednavali 2.7. a museli jsme psat kde jsou, a tak je teprve dneska poslali :-N no tak aspon se dockame.
Odpovědět
Profilova fotka
bouncig_czech: no tak vidíš, že je budeš mít dřív než já :-)
Odpovědět
luci: to jsou ty segriny :-) ja porad nic
Odpovědět
Profilova fotka
bouncig_czech: no to mi ani neříkej.... to je od nich opravdu hnusný přístup.
Odpovědět
luci: no rekli mi ze snad budou hohovy na konci mesice, a kdyby se je podarilo dovist do 14 dnu tak tady stejne budou nejdriv v polovine dubna..... no neva, snad nebe potreba moc uprav :-N
Odpovědět
Profilova fotka
babenky,a čo hovoríte na landybridal.com na čo sa pýtala sasina?nemáte s nimi skúsenosti?diky za info
Odpovědět
Profilova fotka
keyas22: myslím, že většina z nás má nebo bude mít šaty od nich...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
vieš,ja moc-teda takmer vobec neviem po anglicky-aj keď sa nieje čim chváliť,keby to bolo v nemčine-možno...takže,ak som tomu správne porozumela,landybridal.com je oficialna stranka,a je to to isté čo má asap na ebay?ja som z toho magor... :-N
Odpovědět
Keyas, tak nějak, Asap má snad víc stránek, ale Landybridal mi přijde nejpřehlednější :-). Má tam celou nabídku, ale ušije i podle obrázku (třeba mně x-))...
Odpovědět
Profilova fotka
takže to môžem brať tak,že to je od neho?emmili,ty si tušim moja krvná skupina. mne sa tiež strašne páči kombinácia bila-čierna a hlavne na takýchto šatách...a aké ti šije? ;-)
Odpovědět
vrtenka: máš objednané moc pěkné šaty. Podobné bych také chtěla nechat ušít, tak jsem moc zvědavá na fotky :-)
Odpovědět
Keyas, je to od něho ;-). Většinou to na Landybridal vyjde i levněji... Mně se šijí ty první z alba šaty - jen s malou úpravou na korzetu - vršek přes prsa bude jako u těch jedněch, co jsem zkoušela... Takže hodně černobílé x-) :-D.
Odpovědět
Profilova fotka
emmili,díky,si zlatá,díky za radu...tak mám odkiaľ aspoň vyberať...no,tak to áno,dúfam,že sem potom hodíš foto...určite budú peknučké...pa 8-)
Odpovědět
Keyas, neboj, pochlubím se, doufám, že budou stát za to :-D...
Odpovědět
Profilova fotka
tak všechny máte objednáno, a já mám volno :-p jen holky, prosím jednu věc, když už máte třeba týden -2 objednáno, nepište mi po 2 týdnech že chcete něco přidělat, nebo tam nechcete já už to pak nezvládám zabezpečit |-|
Odpovědět
Arti, díííky :-x . Já už nenapíšu, slibuju x-) :-D:-D:-D:-D.
Odpovědět
Profilova fotka
emmili: tebe sem nemyslela
Odpovědět
Profilova fotka
arti: já jsem taky snad nepsala :-D teda aspoň co já vim :-) už jsem z toho všeho třeba i náměsíčná a nevim, co dělám :-D
Odpovědět
Arti, to je jedno, nechci otravovat :-D :-D :-D :-D . Teda pokusím se :-D
Odpovědět
Tak jsem včera ukazovala svému protějšku šaty, co jsem si včera vybrala na netu. Docela mě pobavilo, když mi řekl, a už sis je objednala? :-D Koukala jsem na něj jako blázen :-)
Odpovědět
Profilova fotka
luci,emmili: ne, vy fakt ne :-) sasina: no vidiš, tak ti nic nebrání šup objednat :-)
Odpovědět
artichoke... potřebuji k těmhle šatům ještě nějaké bolérko, ale bojím se, že nic neseženu :-( Těžko sladím materiál a odstín.
Odpovědět
sasina: já mám kontakt na paní, která šije bolérka na zakázku, kdybys chtěla....
Odpovědět
michaela79... jestli bys mohla poslat, byla bych ráda ;-)
Odpovědět
sasina: landybridal má v nabídce i bolerka ;-) http://www.landybridal.com/Product/Ns...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?