Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
Profilova fotka
a fakt ti moooooooc slusiiiiiiiiiiii!
Odpovědět
Profilova fotka
Dekuju :-D... Jeste jsem to nerozdychala, ze uz je mam doma...
Odpovědět
arti dekuji moc :) sice pozde ale prece :) nastesti jsme letos plesy vynechaly, tak se pristi rok nebo jeste letos budou hodit, ale jsou krasne :)
Odpovědět
Profilova fotka
janiiiiii :-N ty je uz mas doma ??? Ja jestě neee :-(
Odpovědět
Adel a ty máš teda který objednaný?
Odpovědět
Profilova fotka
Jani su nadherne... dufam, ze aj ja budem mat nieco take pekne :o)
Odpovědět
Profilova fotka
em: tyto http://www.landybridal.com/Product/Pr... a objednavalla nam je arti stejne
Odpovědět
A jooo vlastně :-D. Tak už aby tu byly :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kdyz tak na to koukam jana s. je objednavala 16.2 tak prisli za 5 a kousek tydne tak to je celkem fofr...
Odpovědět
To jo :-). No mně přijdou buď o svaťáku, nebo k maturitě :-D...
Odpovědět
Profilova fotka
Ady, ja myslim, ze ti do konce tydne taky prijdou:), ale mas se na co tesit.... :-D jsou supr
Odpovědět
Profilova fotka
jani, je ale zvlastni, ze arti uz nepisou :-N no uz se tesim, fakt. Zitra prijedu ze skoly brzo,treba uz budou doma :-) keez by :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
evi, tak to je super :-) satky na svatak, rozbalis je az po maturite :-D at te zbytecne moc nerozptyluji :-N
Odpovědět
Adel, no tak to určitě :-D, ty bys to vydržela, joo? :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
ahoj holky tak jsem tady znova, stalo se vam nekomu, ze saty prisly pozde?
Odpovědět
Profilova fotka
em, no asi ne :-D nebo se v nich muzes ucit, to je taky dobry napad, treba to pujde rychlej do hlavy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
bouncig nemuzu ti poradit, stale cekam, ale zatim jenom neco pres 5 tydnu,takze asap ma jeste cas :-)
Odpovědět
Adel, ty jsi trdlo :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
no nase uz meli byt tady :-| no nic napsali jsme tak uvidime....
Odpovědět
Holky, tak už taky čekám 8-). No mně snad pozdě teda nepřijdou, to by si dal pěkně na čas :-N:-D. ARTINKO, DĚKUJU!!! :-x
Odpovědět
Jani, krásné šatky x-) A možná už se můžu taky těšit, jestli jsi objednávala 16., já totiž 19.2., ale zase jsem toho měla víc, tak to možná potrvá...
Odpovědět
Profilova fotka
bouncig: kdy jste satky objednavaly? Emm. hm takyto rikam :-D jak jsi na tom jinak s ucenim? ja mam ted docela dlouhou pauzu,pac me boli zuby. No hold nejde to :-N
Odpovědět
Adel :-N, jsi jedinej šprt, kterej už na to kouknul, co znám :-D. Já ještě vůbec, ale docela to postupuje ve škole s opakováním, tak se ani učit asi nebudu :-D. Už se těším, až ti přijdou šatičky x-). Mi přijde, že každý další jsou krásnější a krásnější :-D.
Odpovědět
Profilova fotka
:-) taky mam ten pocit, v lednu jsem jeste premyslela jestli je vubec objednat,nebo pujcit. ted nelituju. Jsem uplne nervozni, snad budou dobre :-) mam docela strach, ze budou kratke, dala jsem si malou rezervu :-( A co tvoje maturitni uz jsi je prodala? U nas opakovani docela postoupilo ale v ZSV dva mesice pred maturitou mame 2MO :-D no katastrofa,fakt :-D
Odpovědět
Maturitní ještě mám, ale teď už mě to netrápí, je prodám na podzim před plesovou sezónou :-). Sakra, se těším a to asap ještě ani nenavlík jehlu :-D
Odpovědět
adel: no uz 7.2. prave 8-( no ony nejsou pro me, ale segra uz asi zacina byt nervni, ja jsem otrkany cekatel :-D ja svoje objednala v polovine zari :-N nebojte holky ne u asapa- abyste se nedesily
Odpovědět
Profilova fotka
Teda holky, já si teď vůbec nejsem jistá, jestli jsem si objednala správně :-( Celou dobu jsem chtěla naprosto jiné šaty a pak jsem se z ničehonic rozhodla pro ty, co mám v albu jako poslední. Narozdíl od vás nemam tak super postavu, takže potřebuju maskovat nedostatky.
Odpovědět
luci: podle me budou moc pekny , ty co jsi mela na obrazku zas tak rozdilny ve strihu nebyli ne? a ty cos obednala jsou daleko hezci x-)
Odpovědět
Profilova fotka
bouncig_czech: původně jsem měla vybrané šaty od san patrick, pak jsem se rozhodla pro jiné od jasmine a nakonec jsem si objednala tyhle :-) Asi už z těch nervů bláznim ;-)
Odpovědět
luci: aspon uz ses rozhodla, objednala a je postarano, vsak pockej jak prijdou, po tom dlouhym cekani budes urcite nadsena :-D myslim, ze ten stres jestli jsi objednala ty pravy je docela normalni. Ja jsem byla presvedcena , ze ty moje jsou ty jediny a par mesicu po objednani uz jsem si tak jista nebyla :-N Ale nejak mi doslo ze uz je stejne pozde, a tak mam vyreseno.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?