Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
vypada na fotkach jako ivory nebo jako bila? :-)
Odpovědět
Vypadá na fotkách úžasně :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
anyma: supeer, že už je budeš mít ;-) a kdy jsi objednávala? já už se taky nemůžu dočkat.. :-N
Odpovědět
sun : objednávali jsme je s Arti 2.2.,takže necelé 2 měsíce
Odpovědět
tak ja sem taky zvedava :) jinak selmice ma podle me ivory bile to moc nevypada ;-)
Odpovědět
jasne ze ma selmi krasne IVORky
Odpovědět
Profilova fotka
anyma: na tvoje saty jsou hrozne zvedava. Koukala jsem do alba a videla jsem tam pivonky, jsou nadherne taky jsem je strasne chtela....ale v kvetinarstvi mi to rozmluvili, ze mi nemuzou zarucit, ze odpoledne nebudou zvadle. Radsi se na to poradne vyptej, ale ja,kdybych opravdu vedela, ze mi vydrzi bych do nich sla hned...
Odpovědět
wendy : paní co mi bude dělat kytičku není květinářka, je to učitelka na ZŠ - mimo to i mistryně ČR ve vazbě květin, doporučil mi ji majitel velkoobchodu ze kterého chci přímo i kytičky, takže se vyhnu té přestupní stanici květinářství :-D Holky, ve 12 půjdu na oběd a pak asi poletím, naštěstí nemám práci, kde bych musela sedět v kanclu ani prudérního šéfa ]-(
Odpovědět
Konečně zase nějaký rozruch...když někomu mají dojít šatky:-) Taky už se moc těším, jsem vždycky zvědavá,jak se Asap pokaždé vytáhne....:-)
Odpovědět
Profilova fotka
anyma: jee, ty mas stesti, malinko ti uprimne zavidim :-N :-)
Odpovědět
wen : tím jsem chtěla říct, ne že jako jsem nejaka super star, kdyz to budumit od te pani, ale ze to pujde primo z chladaku ve velkoobchode, budou cerstvy a pripraveny aby vydrzely :-D
Odpovědět
Profilova fotka
anyma: ja to taky myslela tak, ze prave budes mit ty cerstve, a ze si pivonky muzes objednat, to je super, mit tu moznost mela bych je taky, jsou naprosto nadherne ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
anyma: jo? já 7.2. tak bych je mohla mít příští týden.... to jsem ani nečekala, jak to uteklo:)) ty tvoje šatky jsou krásné:)
Odpovědět
Profilova fotka
holky :-) takze mne uz satky taky brzy prijdou? My jsme s Arti objednavaly 16.2. :-)
Odpovědět
Super, konečně se to začíná zase hýbat x-), mně už Artinka taky zjišťuje cenu 8-) .
Odpovědět
Jsou BOŽÍIIIIIIIII
Odpovědět
tak honem :-D napjaty sme vsechny
Odpovědět
Profilova fotka
ukaz fotky!
Odpovědět
moc pekne :-)
Odpovědět
jsou taaaaam
Odpovědět
Profilova fotka
any. kraaasa, uz abych ty sve mela taky doma :)
Odpovědět
Asap se vytáhl,tak krásné jsem je nečekala :-D Jen na tom horním lemu zapomněl na perličky, ale to dodělá šikulka maminka. Sedí naprosto fantasticky, jako by je šil přímo u nás doma a přeměřoval si mě,barva, výšivka, vše dokonalé. Artinko zlatá nejzlatější,moc ti děkuji jsi hvězda
Odpovědět
Profilova fotka
waw krasna praca. a seknu ti. mam pocit ze asap sije cim dalej tym krajsie :) to aby som si aj ja rychlo objednala :D
Odpovědět
Profilova fotka
Boze zienky. Tie saty su proste nadherneeeeeeeeeee. :-)
Odpovědět
Any, nádhernéééé x-)...
Odpovědět
Holky díky moc, jsem z nich unešená, večer přijde kamarádka na kukandu a pořádně mě zašněrovat
Odpovědět
Profilova fotka
any: sou nádherné, sem hrozně ráda, já sem to tobě nepsala oni mi psali že jim došla látka o kterou sem si pro tebe řekla, a navrhli jinou tak sem na ní trvala, že jinou nechci, tak sem tě nechtěla znervoznit, ale nakonec ji sehnali tak proto asi ani nepsali že posílají - to se omlouvám, mě to taky nedali vědět |-| sem moc ráda že se ti líbí, aspoň vím, že neztrácím čas zbytečně x-) doufám,že dáš fotečky do alba
Odpovědět
Profilova fotka
adelka: jj, tebe čekám tak do 2 týdnů :-)
Odpovědět
prijde me ze asap umi nejlip sit saty stylu co ma anyma, fakt pekny...
Odpovědět
arti : to neva, hlavně že je všechno dobrý, mám je doma a jsou úžasný. Ono je to možná lepší, takováhle přepadovka, bych jinak byla hodně nervní, kdybych věděla, že už ke mně letí :-D :-D :-D Fotky do alba samozřejmě pošlu. A tvůj čas je nejdražší co nám můžeš dát, bez toho bychom tady neměli takové skvosty. Ještě jednou od srdíčka děkuju ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?