Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
Ahoj holky, dnes probehlo foceni v atelieru a byl to mazec, to vam povim!!! za chvili uz budu mit nahledy tak sem neco pridam....uplne uzasna vizazistka s kadernici si me vzali do cajku a vykouzlili uzasne kreace... no vsak uvidite :-) 8-)
Odpovědět
Selmi, jednim slovem, nadhera. :-) Moc Ti to slusi v obou satech. A moc diky, prave jsi mi dodala odvahu k realizaci usiti saticek, protoze ty vase satky jsou moc krasne, holky.
Odpovědět
Profilova fotka
Selmi - skvele fotky - vypada jeste lip nez original na sve modelce ;-) Prave sem napsala Arti slohovou praci ke svym satum...tak ji politujte az se sem prijde vyvztekat... :-D
Odpovědět
Me se nejvic libi ta posledni pro Artichoke :-) Sla sem v poledne nakoupit neco na jidlo a jdu v Albertu kolem zeleniny a tam - Artichoke...no neodolala sem a musela ho koupit a udelat spesl fotku pro Arti :-) Libilo se mi i liceni a uces - postaraly se o me profesionalky a uz sem se s nima domluvila i na svatbu...takze SUPEEER :-)
Odpovědět
fotky sou v haj.... protoze je na nich internetova adresa.... holky mate smulu... ja se tu rozcilovat nebudu. musim pockat az mi fotograf doda fotky bez napisu. fotky poslu Arti at je prida do alba... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Selmice: tak to sou luxusní fotky ;-) Sekne Ti to!!!
Odpovědět
selmice: mas krasny zavoj. Uplne zavidim. :-D Ty populnocni saty sis taky objednavala od Asapa?
Odpovědět
darkmadame - ja zadny zavoj nemam????? a populnocky jsou taky od Asapa.
Odpovědět
selmice: myslela jsem ten dlouhy na tech fotkach. Myslela jsem, ze jej budes mit. :-)
Odpovědět
darkmadame . jo jo ten snad bude.... uvidime :-) nejsem uplne jeste rozhodnuta....
Odpovědět
selmice: vypada uzasne. Akorat na tom nasem prtavem obecnim urade, by se ztracel, takze si o nem muzu nechat jen zdat. :-(
Odpovědět
Selmice: krásné profi fotky ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Dekuju holky, fotky az mi je fotograf upravi prijdou do alba k Artichoke. Aspon to snad nektere pomuze v rozhodovani :-)
Odpovědět
selmice: krásný fotky:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo jo pomuze mne ste holky pomohli asi az ta posledni 5tka ;-) tak dekuju :-D
Odpovědět
u vizazistky i kadernice sklidily saty ovace. asap si chvala vazne zaslouzi, jeho prace je precizni...navic se mi libi ze jsem saty sbalila do takove prirucniho kufriku co mam do letadla a kdyz sem je vytahla na foceni tak nebyly pomackane a zase krasne nadychane.... tak jeste tu spodnicku doresit a mam pokoj :-)
Odpovědět
fotky krasny opravdu x-) a byt tebou zavoj uz nedavam ;-)
Odpovědět
ahojte, viem ze asi pisem odveci, len sa chcem naozaj opytat ci nemate niektora skusenosti s poziciavanim siat na dialku??dakujem fest:-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, taky uvazuji s koupi pres ebay, muzete se mi prosim nekdo ozvat, kdo jste saty pres ebay poridli? Dekuji moc! Marta Jinak jestli jsem pochopila, asap je zaroven i nejaka prodejna v Praze?
Odpovědět
ne asap je prodejce z ciny...pokud si projede diskuzi tak najdes i odkaz na jeho stranky...landybridal.com (myslim) a temer vsechny holky co sou v teto diskuzi maji zkusenosti s objednavanim sat ;-)
Odpovědět
to by byl mazec kdyby si asap udelal pobocku v praze ;-)
Odpovědět
ja som sa len chcela opytat lebo si chcem objednat saty na dialku zo svadobneho salonu a len som chcela vediet ci si mozem byt ista ze ma nejako "neosmeknu" o peniaze lebo ked je to takto neosobne tak neni podpisana ano nejaka zmluva...len je treba zaplatit a oni naspäť poslu doklad o zaplateni...tak aj to som chcela ci nemate niekto s takymto cimsi konkretnym skusenosť.... =-)
Odpovědět
adka - myslim ze tady ses uplne mimo zkus jiny tema..tady holky objednavaly saty z ciny
Odpovědět
Profilova fotka
adka: ty si chceš objednat šaty ze salonu, který předpokládám objednává z číny taky, takže s dotazama na ně, tady se objednává už přímo z tý číny, ne přes nějaký salon ;-) dangala: ne žádná prodejna, jen zprostředkovatelé, je lepší si je ale objednat takhle rovnou, řekneš si co a jak a můžeš si říct o lepší kvalitu a podobně
Odpovědět
artichoke - arti vsimla sis me umelecke fotky s artychokem? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
neeeee, kdeee?
Odpovědět
selmice: ta je dokonalá :-D :-D
Odpovědět
ajo na te jedne umelecke fotce :-D sem si rikala co to drzis za vec v ruce a on to articok :-D
Odpovědět
Profilova fotka
selmice: nápad výbornej, dám je večer do alba díky x-)
Odpovědět
Profilova fotka
selmice - tie posledné 3 fotky v albume - to si si u asapa dala šiť? wooow, sú úžasné :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?