Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
Profilova fotka
:-) no jo, jenže čím pečlivěji, tím lépe
Odpovědět
Profilova fotka
dufam ze ste to s tym meranim zvladli :)
Odpovědět
Profilova fotka
ak chcem saty cele z krajky, pisete ze asap to moc s krajkou neumi...kto je lepsi?
Odpovědět
Artichoke: to bezpochyby, já se měřila snad 10x :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, pozeram ze je tu vacsina z ciech... je nejaky rozdiel v cene a vobec ked som zo slovenska? co sa stane ked si objednam, nameram sa a oni mi to neusiju dobre alebo aj to usiju dobre a nebude sa mi vyrobok pacit? :-.
Odpovědět
Profilova fotka
oli: je to jedno, rozdíl je minimální, přepočítá se to jen na euro to je fakt uplně jedno, jinak mě se to ještě nestalo, že bych holkám vyřizovala vrácení šatů ale platí se to přes paypal právě proto, že máš garanci vrácení peněz ;-)
Odpovědět
Holky dnes sem si pujcila od kamaradky petikruhovou spodnicku(hodne sirokou) a fotky muzete videt v albu....obavam se ze 5 kruhu je vazne moc... nenarvu je tam vsechny....(jak je videt) ale tak 3 nebo dva bych snesla si myslim..skvele se v ni chodi, saty jsou i dlouhe tak akorat.... proste parada.boticky na 10 cm podkadku jake chci to jisti...
Odpovědět
prosim poradte mi teda kolik tech kruhu si mam podle vas poridit... jsem na fotkach bosá.
Odpovědět
Selmice: jak píšeš, viděla bych to na 2-3 ;-)
Odpovědět
tak dva nebo tri :-D nevim jak velky je mezi dvou a trikruhovou rozdil....
Odpovědět
Selmi, mezi 2 a 3kruhovou je malý rozdíl :-), klidně budou stačit dva, když máš šaty kolem boků úzké ;-)...
Odpovědět
Profilova fotka
Selm, já mám 4kruhovou a není to tak "hrozný" :-)
Odpovědět
Článek se načítá
kauculacek _ no jo ale aby se mi to dole vlezlo..vidite ze me ten posledni kruk leze ven protoze uz je moc sirokej a sukne to nepobere.... takze asi spis zalezi na prumeru toho posledniho kruhu jinak je to jedno ne?
Odpovědět
Profilova fotka
Selm - jj, to je zasejc pravda ;-) Musíš ozkoušet..
Odpovědět
no jo ale nepujdu do salonu zkouset spodnicku ne? :-( chci ji koupit na netu.....
Odpovědět
Profilova fotka
No, to ne, já bych nechala tu 3ku ;-)
Odpovědět
no asi bude nejdulezitejsi zmerit ten posledni kruh a vedet kolik ma kruh u tech 3-2 kruhovych.
Odpovědět
Profilova fotka
A ty tam u toho máš ještě tylovou spodničku?
Odpovědět
no mam ale ta se plete mezi nohy a nemuzu pak s satama chodit :-)
Odpovědět
ja bych to videla na nejakou uzsi spodnicku jen aby se ti dobre chodilo protoze ty saty sou uz dost bohaty ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, taky sem se s ní málem zabila po dvou krocích..
Odpovědět
tady v tech satech se to bez kruhove spodnice proste neda....
Odpovědět
Profilova fotka
selmice: určitě pokud ti vyhovuje kruhová tak jdi do kruhové ;-)
Odpovědět
selmice: já koupila spodnici se 3 kruhy a všechny jsou vyndavací... :-) Takže si můžu vybrat - váhám jestli nechám 2 nebo 3 kruhy.
Odpovědět
no jo ale me nevadi ty vrchni....me vadi jen ten spodni...ono je jedno kolik jich je ale zalezi na prumeru toho posledniho.... Arti: ono by to bez kruhove neslo...po 3 krocich bych sebou skrabla na zem :-)
Odpovědět
artichoke, paypal ti garantuje vrácení peněz? a jak to probíhá, když je výrobce nechce poslat zpět? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
pipa: to ti vrací paypal ne prodejce
Odpovědět
no, já tomu moc nerozumím. takže když zaplatím přes paypal výrobci za zboží a to budu následně vracet, tak mi paypal peníze vrátí a pak se případně bude s výrobcem o peníze soudit (pokud budou s výrobcem problémy)?
Odpovědět
Profilova fotka
pipa: přečti si podmínky na paypalu, je to možno v některých případech, v některých ne, je to tam popsané
Odpovědět
OK. jestli to přelouskám ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?