Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
Profilova fotka
No ja si objednam kolem 20, polojasno, lehky vanek :-D
Odpovědět
:-D :-D :-D Jo, to plánuju na 1. máje příští rok taky :-D...
Odpovědět
sissa77: nádhera:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Siss: krásné šatičky, aj bolérko ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sissa, moooc hezký, krásná vlečka a moc Ti sluší x-)
Odpovědět
no to je pecka! Dalsi nadherne saty!!!!!!! Fakt super!!!
Odpovědět
sissa super, sednou ti jako ulité, jsi kočka 8-)
Odpovědět
siss... no kráááása! Fakt parááááda!!! Moc ti sluší! ;-)
Odpovědět
Sisa: krásné šaty, nádherně ti sednou jako ulité x-)
Odpovědět
sisa:Fakt nááádherné šatky, jsou krásně mohutné, perfektně ti sedí a hlavně moc sluší!!!:-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, povedlo se mi smazat si poslední IP asi za týden, jestli sem měla někomu odpovědět, zjistit a podobně tak mi prosím napiště znova |-|
Odpovědět
Ahojte Holky, prosím Vás o radu - vidím, že máte skúsenosti...chcem si kúpiť šaty cez ebay. Možno tieto http://cgi.ebay.com/Custom-made-weddi... čo mi poradíte? myslíte, že to budú vedieť spraviť pekne, akú látku? uvažovala som aj nad týmito, ale sú krajkové skoro celé, to ma odrádza: http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?... dakujem.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
pralinka: psala si mi do IP tak sem ti odpověděla ;-)
Odpovědět
sisa77: velmi pekne satocky. moja sestra mala 15.maja svadbu...a rano strasne fukalo a prsalo...a tesne pred omsou im zacalo svietit slniecko. myslim si ze je lepsie ked je pocasie striedave, pretoze v zivote tiez slnko nesvieti vzdy?? ;-)
Odpovědět
Holky, včera jsem se byla podívat u Verči na její šatky od Asapa a úplně mě očarovaly, jsou náááádherné........ Tak jsem se konečně rozhoupala také a za pomoci té nejlepší a nejhodnější dušičky tady (artichoke) jsem se také odhodlala si šatky nechat ušít.... Tak uvidíme............. Sice to se mnou Arti nebude mít lehké, jelikož jsem si navymýšlela ze 3 fotek, no uvidíme co z toho vznikne....
Odpovědět
sisa77: mooooc krásné šatky, za chvíli budu také čekatelka.............
Odpovědět
Profilova fotka
Holky moc dekuju, ja jsem porad hrozne nadsena. Dneska jsem letela z prace jak prdla abych uz je zase mohla zkouset :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jsou fakt super sisi...Moc ti sednou a vypadaji moc krasne
Odpovědět
Profilova fotka
Sisa: jsou krasne a krasne sedi postave ... x-) holky kouknete mi album co jsem si na arti a cinanky vymyslela - myslim ty cmaranice :-D ja se taaaak tesim :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte babenky, som velmi rada, ze som nasla takuto diskusiu. V auguste sa idem vydavat a mam taktiez problem so satami, potrebujem vel.40 s rukavmi, nieco ako su La Sposa, San Patrick, ale ti maju male velkosti. Tak som naslsa stranku na nete, kde take saty siju v Cine. Len sa trochu obavam ci je to garantovane. Citala som vela na vasej diskusii a som milo prekvapena, ze to funguje.
Odpovědět
Profilova fotka
prosim mate niekto skusenosti s touto strankou? http://www.jormabridal.com/ Su to cinania, ktori siju rozne saty
Odpovědět
Profilova fotka
citam tu vela o Asapa, ale neviem co to znamena.
Odpovědět
Profilova fotka
kovka2: asap je taktiez cinsky predajca a ma vlastnu stranku www.landybridal.com pozri si ju
Odpovědět
Profilova fotka
danielina: dakujem
Odpovědět
Ahoj nevěstinky :) Tak já už jsem taky děsně nervózní, šatky se mi už šijí :-N Se nedočkám asi :-D
Odpovědět
mari : jak dlouho ? 8-) já je mám objednané od 2.2. a už bych je tu chtěla mít :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Arti nebo holky prosim pekne jak se meri ty miry od ramena k pasu,od ramene k... se mysli jako zezadu nebo zepredu?po tele,nebo rovne jako vzdusnou carou?mne to vyjde vzdycky jinak :-N ....a od ramene k rameni se mysli jako u bolerka od ramenniho svu ke druhemu svu nebo proste az po to co konci rameno?ja mam chut to zakreslit do obrazku aby se to nejak nezvrhlo...
Odpovědět
Profilova fotka
janka: od ramene zepředu přes prsa, měřit vedle krku, od ramene k rameni prostě od ramenního kloubu k ramennímu kloubu zezadu na zádech
Odpovědět
ahojky, šatičky už se mi taky šijí, nevím jak to vydržím čekat :-) .
Odpovědět
Jankka21: to měření je zážitek, co? :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?