Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
Já zase nevím kde bych si to v práci zkoušela, v té naší šatničce a děti by si pak mysleli že máme maškarní :-D :-D :-D
Odpovědět
taky bych se bala ze bych je uz zpatky do krabice nenarvala....navic v te kouzelne krabicce jsou troje saty :-N
Odpovědět
A ty sis objednávala troje svatební???
Odpovědět
ne jeste saty pro svedkyni a pro me populnocni(jakoze plesovy - juhuuuu v patek na ples ;-) doufam teda ze me budou....)
Odpovědět
No já to chci taky objednat všechno najednou, šaty pro družičky, pro mě svatebky a půlnočky....
Odpovědět
no vidis, to sem udelala taky...akoraj ja nemam druzicky ]-( zatim :-S
Odpovědět
no já budu mít veliké družičky-kamarádky ;-) Budou mít plesovky a stejné bude mít asi i ségruška která bude za svědka....
Odpovědět
jeste aspon pul hodinky.... to vydrzim... sem velka holka ne? :-D
Odpovědět
Já bych nevydržela |-| :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
mrcho :-D
Odpovědět
:-p Ty jsi mrcha, když už nás od rána napínáš, ale z práce utéct nechceš :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
jeeeziiis jde jen o jedny hloupy svatebni saty...nejakej šunt z Ciny prej.... :-D :-D :-D se stavim po ceste v Belle a nafotim tam ty jejich original saty :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Já nejdřív četla v Bille, jako že si půjdeš ještě cestou nakoupit a tak :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
To už máš za chviličku... za chvíli to doklepeš a pak hurá domů ;-)
Odpovědět
no to ne...proste primou carou domu :-D :-D
Odpovědět
Všimla sis, jo, se tě snažím rozptýlit, ať ta půlhodina fofrem uteče :-D...
Odpovědět
Holky a vy pak budete šatky prodávat??? Já si je chci koupit hlavně z toho důvodu aby mi už zůstaly na vždy :-D Chápu že už je nikam nikdy nevezmu a že budou jen ve skříni zabírat místo ale to mi nevadí :-D :-D :-D Hlavně že je budu mít :-D :-D :-D
Odpovědět
Maji: Podle toho, jak budu mít velký skříně :-D. Taky si je chci nechat, ale uvidím, až nebude co jíst x-) :-D :-D :-D
Odpovědět
emm... to jsem si taky říkala, prodat jedině v nouzi a doufám že se do nějaké veliké nikdy nedostaneme :-D :-D :-D
Odpovědět
ja je prodam...aspon si to ted myslim..uvidime vecer :-) prijde mi lito aby se jen valeli ve skrini.... ale chapu ostatni nevesty co by si je rady nechaly....kdybych mela hodne penez tak nad tim nepremyslim. ale takhle zaplatim aspon kousek dovolene treba nebo kousek domecku (par kachlicek do koupelny a tak:-) jo jo vsimam si toho cely den jak me tu fakt nastesti holky snazi rozptylit.... to je moc fain. za to mate velky dik. ;-)
Odpovědět
chvilema mi to pripomina jako kdyby me doma cekal brad pitt nebo tak neco :-D
Odpovědět
V kolik můžeš odejít?
Odpovědět
Profilova fotka
A nebo se v nich jednou Vaše dcera bude prohánět po baráku. budou jí strašně velký, vezme si boty na podpadku a bude se cejtit jako princezna.. Stejně jako já, když sem byla malá v mamčiných x-) x-) x-)
Odpovědět
Prosím tě.... Brad Pitt je úúúúplný nic oproti tomu co máš doma za poklad ;-) :-D :-D :-D "Ňákej Pitt" :-D :-D :-D
Odpovědět
no porad si rikam ze to do tri vydrzim :-D ale je to hrozny.... fakt hrozny 8-)
Odpovědět
kauculacek: taky jsme tak blby kdyz sem byla mala...mam i fotky :-) musim to nekde vystrachat a ukazat na svatbe aspon :-D jeste si rikam nejak ostrihnout a udelat z toho plesovky...ale na to moje chozeni na ples 2x za rok... no nevim :-)
Odpovědět
kau... já to taky dělala :-D :-D :-D A se ségrou jsme se o ně hroooozně náhaly, jednou jsem si je i po tají vzala na maškarní, šla jsme za bílou paní, to pak bylo doma čóro móro :-D
Odpovědět
majina: ja se tu uz z vas řechtám jak kůň.... :-D
Odpovědět
co je to za slovo "náhaly"??? Já jsem tele... má tam být hádaly!
Odpovědět
Pitt... Pitt... kdo je to ten Pitt???? :-D :-D :-D Ale takový svatební šaty, to je jiná! ;-) :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?