Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
:-D A co je jim po tom? Bych chtěla vidět je mít doma 4kilovýho krocana :-D...
Odpovědět
jo to by tak na ty nase zrouty odpovidalo.... oni vidi jen zradlo a chlast(taky po vcerejsku podle toho vypadaji).... asi jim reknu o krocanovi aby si to dokazali predstavit :-) kdyz ono jim je porad jen blbe vsem... to me nesezerou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D tak prostě zdrhni :-D
Odpovědět
Skoč si na oběd a už se nevracej, máš žlučníkovej záchvat ;-)... :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
ne ja musim stejne cekat na odvoz..bud pojedu 3 hodky dom nebo jen hodku.... takze radsi jeste zustanu :-)ty dve hodky to vydrzim :-) emmili: jakto ze levnejsi nez teplaky?
Odpovědět
Profilova fotka
Ti to vymyslíme ;-)
Odpovědět
Selmi, dražba 8-), chce to trochu štěstí :-D.
Odpovědět
Veru, ty už máš teď koupené šatky a přitom máš svatbu až příští rok? =-) :-N
Odpovědět
no tak to docela zavidim.... kdy ti maji prijit?
Odpovědět
Selmi, to nevím, maximálně do měsíce, ale všechno většinou chodí do 10 dnů :-).
Odpovědět
zkusena drazitelka.... :-) ja koukam na ebay po botach ale fakt ze ivory.... to proste nic nic nic.... |-|
Odpovědět
No jde o to, jakou máš představu :-).
Odpovědět
Článek se načítá
http://cgi.ebay.com/MD-018K-Ivory-Spl...
Odpovědět
na vysokem podpadku, sandalky, ne zadny pro dominu :-D neco co by se k tomu hodilo no :-)
Odpovědět
Mně přijde, že s tím poštovným se tam boty moc nevyplatí, ani si je nemůžeš vyzkoušet... :-p
Odpovědět
jo a ne s plnou spickou :-) proste nejaky smrncovni... ale jeste uvidim podle delky satu dneska...joooo uz dneska :-o
Odpovědět
Já mám snadálky za 19Kč :-D a jsou super pohodlné, bílo stříbrné :-D.
Odpovědět
emmili : jenze u nas je to s botama k placi :-|
Odpovědět
No a co mám říkat já? Největší město v blízkosti Děčín, největší obchod s botama Deichmann :-N. Kde nic tu nic |-|
Odpovědět
Selmi: http://cgi.ebay.com/Gold-5-pumps-heel... Podobný krásný sandálky měli v Baťovi, takový světlounce zlatý... Asi bez kamínků teda :-)
Odpovědět
ja su na kaminky :-D to sem jak straka.... u deichmana maji nahodou pekny botky... nekdy se da. skoda ze asap tam nema i boticky....
Odpovědět
Já mám botky z Deichmanna :-). Krásný x-), ty v albu...
Odpovědět
Profilova fotka
U Deichmanna mají teďka hafo nových botiček ;-) Ale spíš bílých co jsem tam koukala.. A na to cutesygirl si koukala sel?
Odpovědět
kauculacek: jdu slintat....tam sem uz jednou koukala....myslim ze tam urcite vyberu :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Mě se tam botky docela líbily, tak mrkni :)
Odpovědět
Jéééé... tady se člověk skvěle pobaví :-D :-D :-D
Odpovědět
myslíš s balíkama od Asapa? :-D
Odpovědět
jo jo.... já bych si to snad nechala poslat do práce :-))
Odpovědět
taky sem o tom premyslela,ale pak se tahat MHD s satama? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo jo...ja taky cekam na ty vase saticky a tesim se s kazdou krasou...a jak se jeste u toho zapomenu u hledani tech PRAVYCH pro sebe tak muzu jit snidat a prebliknout se z pyzama v 13:30 ... x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?