Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
no tak mozna je to tak schvalne kdyz ti jinak sedely jakoze korzet a tak...treba je to ucel u techto satu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
TeĎ sem tam hodila ještě jednu fotku :) Ono to nebude vypadat, že mi sou malé, sem se vyděsila :-D
Odpovědět
nejsou male, bude je potreba presne zasnerovat aby to bylo krasne soumerne. ten tyl je uzasny material..uplne jsem se do nej zamilovala a jine saty nakonec neprichazely v uvahu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Přesně tak ;-) Taky sem šla po tylu :-D Ještě mě mrzej ty Mecenas že sem nezkusila, ale co, už je vybráno ;-) Už se těším ne ty tvoje - stejně by bývaly vypadaly ty moje :-D
Odpovědět
no az dojdou tak je nafotim jen tak zbezne abych tu ukojila zvedavost.... ale pak budou i super fotky z atasu. To bude jina trida.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Budeš mít fotky předsvatební ještě hezčí než ty svatební, ne? :-D
Odpovědět
Ahojk holky, nepatřím sem, protože si neobjednávám šaty od ASAPA, ale koukám, že zde řešíte šaty kauculacka. Také jsem se už několikrát koukala na její šněrovačku a přišla mi až moc široká. Podle všech svislých švů - po stranách a vzadu podél šněrovačky mi přijde, že ty šaty by měly být víc stažené, aby byl švy přesně v místech, kde být mají. Zdá se mi, že po stranách by měly švy být posunuty tak o 1-1,5 cm dozadu, ale neumím si představit, kdo by je pak oblékl =-) =-) ?! Nějaká panenka? Také tam není žádná fotka zepředu, tak těžko posuzovat, ale jinak jsou náááááádhernéééé!!! Akorát ve mě vyvolaly stejný pocit, jako když některým holkám navlíknou v salonec velikost 40, byť mají třeba 46 a šněrovačka je díky tomu hodně rozevřená. Kaucul, neber to špatně a myslím, že to nikdo ve svatební den nebude zkoumat - budeš pro ně sexy nevěsta ;-)
Odpovědět
kauculacek : ne aspon se na me pak nebude muset cekat s hostinou coz je myslim fain....
Odpovědět
Profilova fotka
Já to neberu špatně - děkuji za názory ;-) Vůbec sem to nekoumala ještě, sem z nich nadšená :-D Bohužel nemám fotku ze zadu z dálky, jak to vypadá.. Jestli mě ještě o kousek víc sešněruje, tak se udusím :-D :-D
Odpovědět
kauculacek - si tam jeste zajdi a nafot se :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sel.: :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jasný ;-) ale abych potom ještě neměla pochybnosti :( Stejně větší číslo nemají :(
Odpovědět
Článek se načítá
Kaucul, co víš, třeba před svatbou ještě něco zhubneš ;-) . Neee, dělám si legraci, už teď jsi štíhlounká :-) . Se šněrovačkou už neuděláš nic, tak to hoď za hlavu a ber to tak, že ti je závidím, tak ti je pomlouváme :-D :-D :-D :-D . Jsi v nich krásná, hlavně si v nich po zašněrování zkus sednout, protože určitě po celou dobu své svatby nebudeš chtít stát 8-) . Hodně stažená šnerovačka se ti pak nedovolí ani najíst :-S
Odpovědět
mirca18 : a to by byla skoda tam tu svickovou nebo co mate nechat :-D nebo zavolej mi ji prijedem dojist :-D
Odpovědět
kauculacek - kdyz pod to prave dal tu latku tak to nebude tak mlatit do oci ;-)
Odpovědět
selmice: jasně, hupnem do autíčka a pojedem to ke kaucul všechno sníst :-D :-D :-D :-D . Ale já svíčkovovu nerada, tu ti nechám ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, zkoušela jsem tam v nich dělat psí kusy :-D KAšlu na to, kdyžtak tam hodím vlasy a přinejhorším i závoj ;-) a je to :-D Svíčkovou, jasný, mňááám :) Nedám :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Tak tam bude prase, klobásky nebo guláš, si vyberete ;-) Kata267: kašlu na to ;-)
Odpovědět
Kaucul, jasné kašli na to 8-) . Jsi krásná a ve svatební den budeš najekrásnější, tak o co jde, viď ;-) ? Neházej tam ani vlasy, ani závoj, nech to tak :-)
Odpovědět
kaucul - tak ted sem se pro srovnani divala i na tu slecnu co uz je mela a mela to vic stazeny..asi byla mensi...ale i tak me prislo ze tam mela danou sirsi stuhu tak treba zkus sirsi stuhu pri snerovani a bude to vypadat zase jinak ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, že jo :-D A navíc, ve svatební den budeme všechny krásné, žéééé ;-)
Odpovědět
jasan nejkrásnější :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Každá budeme princezna a na plno si to užijeme ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sel.: budeš mít tu korunku? 8-)
Odpovědět
kata: širší stuha - dobrý nápad!! Jenom nevíme, zda se jedná o ten samý kus nebo jenom stejný střich šatiček. Ale vypadají víc stažené a s teou širší stuhou je to hezčí :-) . Ovšem, paní nevěsta se na fotkách docelá hrbí a pod prsy ji to dělá takové nařasení :-| . Kaucul bude hezky vzpřímená a bude za hvězdu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zasejc když tam dám širší stuhu, tak v těch poutkách to bude zasejc do "úzka", tak nevím jak by to vypadalo :) Každopádně já budu narovnaná, protože už v salonu mě mamča každých 10 sekund řekla" "Narovnej se" :-D
Odpovědět
kauculacek: no uvidime... kazdopadne uz jsem ji videla NAJEDNOU i tady v bazaru, ale ja ji mam do fialova takze original :-) necham se nafotit v tom atasu jak to s tim vypada.... a podle toho uvidim aspon jak to vypada a rozhodnu se.... s korunkou budu teda rozhodne originalni - co si budem rikat, ale aby to nebylo preplacane. zkusim a uvidim. a necham si tu od vas poradit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No, já sem o ní původně přemýšlela. NEbudu mít závoj, jen tu korunku, ale širší a nižší. Ale pak když sem to říkala mamče, kámošce a tak, tak se moc netvářily, tak nevím.. :( Každopádně to jen tak někdo nemá.. ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, přišla mi dnes spodnice a jsou na ní dvě vrstvy pevného tylu a ten je přepravou pokrčený, takže to pod šatama dělá boule - takže bych ten tyl potřebovala narovnat - nevíte, jestli se to může normálně žehlit?
Odpovědět
Hm,tak koukám že jsem svůj dotaz asi šoupla do blbé diskuze,no jdu to zkusit jinam...jinak Kauculacku podle mě ti jsou ty šaty malé,ale pokud se ti to takhle líbí a cítila jsi se v nich dobře,tak prosím...já bych teda rozhodně zkusila jinou půjčovnu,jestli nemají o číslo větší a nebo si vzala aspoň závoj aby ta roztažená šněrovačka nebyla tolik vidět....
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?