Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
selmice: aj ja sa na satky tesim, dufam, ze padnu :) Vecer sa budem fotit, tak urcite budu, teda ak sa kurier nestrati :-D
Odpovědět
ja myslela ze je to celkem poddajne ne ty kruhy? Jakoze ohebne... ¨ petkamh: budu napjate cekat! Mas je presne stejne? teda ted poslal asap takovou velkou zasilku tolika holkam... nebo jsme jen my z ledna tak vasnive cekatelky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No, já si myslím, že trošku jo, ale kdyý si sedneš, taxe kruhy zvednou.. :-S
Odpovědět
jo jo to urcite zvednou...proto chci mit saty dopredu abych to mela vsecko vychytany.... navic kdybych v salonu rekla ze s nima pojedu na koni tak by se jim to asi moc nelibilo....
Odpovědět
Selmice: presne rovnake, len co arti poradila, ze vysit kamienkami, nie flitrami... ved este mam dost casu, keby nesadli... ale uz mam doma nakupene cierne kamienky niekolkych velkosti a idem si vysivat bielu priesvitnu satku - sal... podla tych ruziciek, ake mi tam snad Asap vysil... uz sa na to moc tesim :) Inak je fakt super, ze teraz ide taka velka zasielka... ja som objednavala 14.1. alebo tak a uz je to tu - ani dva mesiace. Aspon dalsie babenky uvidia a rozhodnu sa :) Inak VEEELKA VDAKA :-) :-) :-) ARTI :-) :-) :-) - nech uz budu akekolvek... ale za tu snahu a obetu.... je to zlaticko ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No, to ne, tenkrát někdo dokonce platil snad velkou pokutu, že prý byly cejtit koňma.. tak nevím :(
Odpovědět
ja sem na internetu videla docela dost levne kaminky svarowski tak se daji saticky dozdobit dle libosti, velikosti, tvaru kaminku..me se libi ze se do toho vybraneho modelu da zasahovat protoze to jsou moje saty a udelam si je presne podle svych predstav.
Odpovědět
to mas pravdu.... je skvele, ze si ich urobime k obrazu svojmu a este nam zostanu.... mam v plane dat si ich aj na ples... lebo svadbu mam vlastne len v kostole a potom bude grilovacka s cimbalom pre 100 ludi.... a bude to v parku... tak v tych satach dlho nevydrzim, ale mozno hej.... jeeejda... uz to vidim, jak dneska v robote nic nespravim... mam hlavu v oblakoch, teda skorej v satach :-D
Odpovědět
ja jsem teda jen 2x vykrikla radosti ze saty uz se odelaly (pritel jeste spal pro proparenem patku) a pak vcera v noci kdyz jsem zjistila ze uz jsou ve frankfurtu.... tak to uz se usmal kdyz videl ze jsem stastna... ja mam taky saty na prevleceni ale doufam ze v tech svatebnich vydrzim co nejdyl... A vypada to ze to do patku DHL stihne takze u vsech vsudy jeste stihnu v populnocnich udelat paradu na plese v patek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já plánuju mít šaty až do úplného konce :) Pořádně si je užít, když už teda nebudou moje :-p
Odpovědět
kauculacek - ja se bojim aby nebyly moc tezke... pak z toho boli boky kdyz to na nich cele drzi... ale taky chci uplne maximalne vyuzit moznosti byt co nejdyl ve svatebnich satech...dyt je to (doufejme) jen jednou za zivot... obe mate svatbu prede mnou tak se mam aspon na co tesim :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak máš šněrovačku Selmi? JEstli jo, tak to nebudou držet jenom boky, budeš hezky sešněrovaná ;-) Jj, já to mám za necelé 4 měsíce :)
Odpovědět
Článek se načítá
hm..... :-( a nam potom bude smutno, ze uz to mame za sebou ;-) :-D Mne moja mamina vravela, ze co saskujem, ze si uz v januari (lednu :-D ) objednavam saty na jun (cerven) a vlastne som medzi "poslednymi" :-)
Odpovědět
idem robit, sef na mna "hodil" skarede oko :) Vecer dam fotky, pa
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, všechno to nějak moc rychle utíká a v ten den to bude asi taky rychlost :( Doufám, že si to užiju :)
Odpovědět
kauculacek: mam snerovacku, me se libi ta tvoje petkamh: sef nema pochopeni pro svatebni saty.... on nevi jaky to je cekat kdyz jsou uz za rohem! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
:) tak tam taky tu spodní látku ustřihni :-D :-D
Odpovědět
uvidime! Uvidime jak to bude vypadat... :-)ale uvazuju o tom :-)
Odpovědět
Profilova fotka
M2 paní řekla, že mě tam látku klidně dá, ale to zasejc nebude tak šmrncovní :)
Odpovědět
tak me se snerovacky taky libi, akorat si u tebe kauculacek nejsem jista jestli to uz neni moc rozjety to snerovani na to abys pod tim nemela tu vlozku....sorry me to tak pripada... :-N
Odpovědět
smrncovni je to krute...fakt ze jo...uvidim jak mi ta snerovacka bude sedet. treba bude akorat a nebylo by to ani videt...
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, taky sem na to koukala a přemejšlela o tom. Ale zatím co mě maminy říkaly, že je to hezký a že by to tak nechaly. Dala sem na ně :) Ještě se to dá kdykoliv změnit.. tak uvidím. Mě se líbí, ale je opravdu moc široká..
Odpovědět
Ahojky mám dotaz,kámoška mi poradila,že se dají objednat šaty přes Ebay,ale moc nevím jak na to,aukce sjem prošla,ale šaty které bych chtěla jsem nenašla...oni ušijí i podle fotky? Těch prodejců je tam mraky,máte nějakého vyzkoušeného?Chtěla bych jeden model z těch,co mám v albu,ještě nejsem 100% rozhodnutá které...taky nemám zřízený paypal a jak se clem? Na kolik tak šaty vyjdou,no předpokládám že na míň než je půjčovné,když se je tam tak hojně objednáváte....za všechny rady děkuji
Odpovědět
Mně když dělal Asap šaty, tak ta látka pod šněrování byla odepínací - na malé patentky :-).
Odpovědět
Profilova fotka
No, stejnak si tam půjdu ještě zkoušet, tak uvidím. Asi to je taky připínací..
Odpovědět
emmili : fakt? Tak to by byl mazec :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ne, nenechám si tam tu látku, aspoň budou mít lidi co pomlouvat :-D
Odpovědět
Proc by měli pomlouvat... s tvou krasnou postavou... budes jak modelka z casopisu... ty brdo, na tvou svatbu se moc tesim!
Odpovědět
kauculacek - to neni o pomlouvani je to o tom jak se ti to libi ;-) me to proste prijde uz moc siroky rozpeti no, trosku to pusobi jakoze ty saty sou ti mensi kdyz je ta snerovacka tak siroka...ale je to tvoje volba udelej si to jak chces :-) a saty sou fakt krasny x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
No, já nevím, jestli tam mají i větší tyhle šatiny.. asi ne.e.. a dost mě stáhla, takže víc už by to nešlo.. :-|
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?