Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
ne zavoj mam zamluveny u jedne nevesty co se vdava v dubnu....4m, s krajkou.......proste mazec:-)
Odpovědět
holky ja budu napjate ocekavat s vama rada se pak kocham fotkama :-D selmice - ty tvoje objednany satky sou dokonaly taky se mi hrozne libi tak sem zvedava jak je zvladne ;-)
Odpovědět
no to jsem uplne hrozne moc zvedava jak to zvladl :-N :-N :-N ted nejvic od objednani :-D
Odpovědět
Profilova fotka
selmice: ja uz je tam mam jeste jsou porad v cine ale uz od vcera cestujou, ted zrovna od 6:00 nekam asi leti..
Odpovědět
jeee me uz taky asi leti :-)
Odpovědět
Profilova fotka
emmili: vsak i do toho uterka to bude dlouhy:-), kazdych 10 minut obnovuju okno..je to horsi nez kdyz sem cekala kdy je poslou..
Odpovědět
uz sem si stihla zajistit i profesionala co mi satky nafoti v atelieru :-)
Odpovědět
:-D :-D :-D :-D :-D :-D To bude mela, až jedný z vás přijdou o den dřív :-D:-D:-D
Odpovědět
jo jo to bude mazec....ale myslim ze me pozdej urcite..protoze esi sem to dobre pochopila tak balik jen prijali :-)
Odpovědět
Holky já bych si představovala takovou:Nevíte kde sehnat???...Myslíte,že by byla v pohodě??? http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Vero, tak tu asi na ebay, ale jestli už máš všitou, tak mi to přijde trochu zbytečný :-).
Odpovědět
Profilova fotka
Veru, nechces si treba jenom pujcit nejakuo v salonu? Vezmes satky a vyzkousis :-) myslim, ze kdybys je potom chtela prodat tak spodnicky se moc v salonech podle me neberou :-) jak chces :-) nebo ti potom muzu pujcit svoji :-) ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
em:Já vím,ale nejsou prostě bambulaté,chci je nadýchané..... Ale zase nechci tu typickou kruhovou,protoze to jde poznat,je to strašně nepřirozené když nevěsta jde....
Odpovědět
Adelko a ty mas jakou??:-)ze by ???
Odpovědět
veronicca - podle me je nejlepsi kruhova ale posita jeste tylovejma vrstvama aby prave ty kruhy videt nebyly...pokud je to jen tyl tak osobne si myslim ze ti to zase splcne a nebudes "nadychana" ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Baby moja saty su uz domaaaaaa, su kraaaaasne, :D Pridam neskor fotos do abumu ;)
Odpovědět
Profilova fotka
borkap: saticky jsou krasne a moc ti slusi, uz aby i ty moje byly doma:-)
Odpovědět
ahojte, tak už patrím medzi Vás-netrpezlivé čakateľky šatov od asapa :-) jéééé tak sa teším :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
borkap:neviem sa vynadivat,su perfektne
Odpovědět
borkap: Hezké šaty a hezké srdíčko vlastní výroby :-). Takové by se mi taky hodilo :-) .
Odpovědět
borkap:Krásné šaty:-)
Odpovědět
Borkap: moc krásné šaty x-)
Odpovědět
Tak moje uz jsou ve frankfurtu...to je fofr...ja myslela ze o vikendu zustanou porad v Cine a ony uz jsou v evrope :-)
Odpovědět
sekmice na ty tvoje se desne tesim ;-)
Odpovědět
To je fain ze se na me saty tesi tolik lidi.... to potesi... tak drzte palce :-) pristi stredu uz mam domluvene foceni v Brne v atelieru...jen fotograf se boji abych se v tom atelieru s takovejma satama vytocila :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Selmice: na ty tvoje se taky moc těším - původně jsem si stejné chtěla taky nechat šít ;-) 8-)
Odpovědět
Jinak Asap je fakt machr, dnes sem se divala do kalendare jen co jsem prisla do prace a stihl to odeslat za 46 dni. Troje šaty!!! Do toho byl ten jejich novej rok... pocitala sem s nima az koncem dubna :-) Doufam ze prijemne prekvapi i obsahem baliku ;-) kauculacek: fakt sis je taky chtela nechat usit? A proc si od toho nakonec ustoupila?
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, ty s těma tylovejma pásama, že jo? :) chtěli za ně 16 500,-!!!!! Nejsem blázen No, byla jsem pak ale v jiném salonu, kde sem se oblékla do jedněch, který mě uchvátily xkrát víc než tamty a cítila sem se v nich fakt jak princezna a za necelých 6 000,- a bylo rozhodnuto :) Ale v tom rozpoložení jsem se unáhlila a zaplatila nevratnou zálohu. No, cenově by vyšly nastejno, ale byly by moje.. No, unáhlená rozhodnutí se vzít zpět nedají :-( Takže tak :)
Odpovědět
Po mně za ně chtěli v Belle v Brne 15 000,- Stejně jsem si je tam šla jen vyzkoušet.Ty co sis vybrala sou fakt super... Original na modelce je nemas? Nenaslas?
Odpovědět
Profilova fotka
No, Bella HK a že mi dají ještě slevu.- Sem vypadla, ty šaty za to nestály!! Děkuji :) Originály nemám.- Prý jsou šité na přání majitelky salonu (sem slyšela), a jméno jim dá ta nevěsta, co je má na sobě jako první.. Tak nevím, jinde sem je neviděla :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?