Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
Profilova fotka
tobe se to rika kdyz uz mas po svatbe :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ty jo a víš kolik zbytečnejch kravinek řešíte, objednáváte?? já jenom jak vidim jak si tu holky kupujou ty super prádýlka za 2000 a podobně a je to fakt tak zbytečný :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já si to taky myslim ;-)
Odpovědět
Juuu arti má fotku :-) já už nenervuju... ono vás to po měsíci čekání přejde :-)
Odpovědět
Profilova fotka
další věci jako mašličky a nemašličky a výzdobičky...vůbec nikdo si toho nevšimne, jen vám to lidi z toho stolu škubou, je to pokecaný a špinavý od jídla, špatně stojí skleničky a mohla bych pokračovat...stačí mít na stole kytky rozházené třeba srdíčka a nazdar, jen to lidem překáží, takový věci jako vizitky kde kdo sedí, za hodinu už sedí ženich jinde, tchýně jinde, jen se na to píšou čísla a podobně :-D no a největší šílenost co si tu holky podle mě kupují jsou punčochy, obzvlášť když mají svatbu v červu - srpnu :-D ale sama vím, taky sem bláznila a kupovala vše co sem potkala a viděla, některý věci mám doma doted nepoužitý některý sem prodala ještě před svatbou protože mi to došlo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ale to zařizování je hezký, ale taky se to chce držet trochu při zemi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
selmice: :-( tak to mas dobry me to jeste porad nepreslo, prejde me to az budou doma a az zjistim ze ty saty dopnu:-))
Odpovědět
Profilova fotka
ty punčochy blbost jsou, na to jsem už přišla :-D Ale na to ostatní přijdu asi až po svatbě x-)
Odpovědět
Profilova fotka
blondata: no to si piš že až potom, mě to taky nikdo neřekl a ani bych ho neposlechla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ale investice do šatů se vyplatí, ne? ;-) Já tedy jmenovky mít budu a nějakou výzdobu taky, ale moc to nehrotim, přeplácaný to taky neni hezký :-S x-)
Odpovědět
já mám teď na starost (bohužel) důležitější věci než šaty a vzpomenu si teda každej den že mám objednané šaty ale obavy nemám naštěstí a když tak hned píšu Arti, že? :-) chudinka :-) ale už ty stavy nemám tak už má víc času se věnovat jinejm nevěstám. o punčochách vím od začátku že ne... protože mám na punčochy alergii :-)
Odpovědět
arti: ty mě zase pomlouváš, všechno vidím :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
jé tak to já si myslím, že jsem dost při zemi, sice občas něco hodím do alba, co se mi líbí, ale doma nemám absolutně nic... jen máme zatím objednané prstýnky, toť vše ;-) Ale je pravda, že ty šaty jsem řešila hodně, protože mně se nic nelíbí... ty, co jsem si objednala byly jediné ze dvou, které se mi líbily. Nejsem ten typ, co chce princeznovské šaty korzetového typu s kruhem a vlečkou a ten výběr je pak dost omezený... tak proto ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
omca: já o výzdobě z kravat neřekla ani slovo :-D :-D nee, myslím to všeobecně že až po svatbě člověk zjistí co nakoupil kravin ale člověka to baví, mě to taky bavilo takže to plně chápu ale počkejte až budete mít po a uvidíte jak všichni zbytečně blázní :-D jinak veřejně ohlašuji že rady-porady nebudou od konce dubna do cca půlky až posledního týdne v květnu, neb jedu fotit do Anglie, a budu tady fakt jen sporadicky, takže kdo něco chce tak předtím
Odpovědět
Profilova fotka
holky blbost punčochy? takže buĎ mít otevřené sandále nebo lodičky ale to musím mít punčochy ne? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Madormi to máš jedno, vždyť Ti nohy koukat nebudou 8-) Já mám tedy takový sandálky s polouzavřenou špičkou- a rozhodně to blbě nevypadá. :-)
Odpovědět
lodicky me prijde taky jako blbost protoze ti noha natece.....
Odpovědět
Profilova fotka
no ale v páskových se hůř chodí :-) Tak jedině dvoje boty nebo nevim :-)
Odpovědět
me se v paskovych chodi dobre. je to o zvyku....trenovat pred svatbou aspon mesic dopredu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no na páskových tak dva protože potřebuji podpatek min 8 cm :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to zavidim vsetkym co si mozu dat vysoke opatky,ja ich nosim stale tak okolo 8 cm,ale to som vzdy vyssia od snubenca :-) takze na svadbu by som si nemala dat,ked tak nejake nizke a to som si na ebay vybrala tolko peknych,ale vsetky straaasne vysoke :-(
Odpovědět
ja mam na tech svych (v kerejch asi nepujdu) 10 cm a teda pohoda..je to o zvyku no. mozna bude jeste vetsi..uvidime co vyberu za boticky
Odpovědět
Profilova fotka
selmice tak to mas super,ja mam strasne rada opatky,v poslednej dobe mam najradsej kovove ihlicky,nasla som take krasne ,ale mozem iba snivat,tvoj buduci manza je aky vysoky?
Odpovědět
Profilova fotka
selmice tak asi začnu třénovat už teď, přítel je o 20cm větší takže podpatky můžu neomezeně, jen blbý že táta je menší i bez podpatků tak bude chudák prdola vedle mě :D
Odpovědět
no pritel má tak o 15 cm větší a já budu mít teda vysokou korunku no, ale tak tak to vyjde.... uz sme zase sakra mimo tema.... vcera sem se od kamaradky dozvedela ze si poridila 5 kruhovou spodnici a ze mi ji kdyztak na svatbu pujci kdyby ty saty mel asap moc dlouhy tak sem rada :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mě je absolutně ušil tak jak jsem si napsala ani o cm míň aní víc ještě teĎ jsem nadšená :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no ja mam troska dlhsie,ale asi presne tymi opatkami sa to vyrovna,som si ich skusala bosa,ale inak vsetky miery perfektne sedia a ta snurovacka je fakt super,myslim,ze keby som aj schudla alebo nedaj boze pribrala,tak sa da perfektne prisposobit, baby vy mate riadnych chlapov,to ten moj je vyssi o 2 cm odo mna :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
madormi: x-)
Odpovědět
Ahojky babenky, možete mi poradiť? ;-) Vybrala som si šatky na landybridal.com, ale díky tomu, že angličtina mi moc nejde, neviem sa vymotať koľko by som za ne nakoniec platila vč.poštovného, aspoň cca. Može mi niektorá z Vás poradiť. No a následne budem určite potrebovať poradiť ako pokračovať ak sa rozhodnem ich objednať, nájde sa tu dobrá duša ? ;-) :-)
Odpovědět
Ahoj holky, tak se taky řadím mezi čekatelky na šatky, ale nechala jsem si je šít teprve tenhle týden :-( Arti: nemohla bys mi poslat do IP nebo mailiku fotky nějakých podobných, které už Asap šil, abych se mohla alespoň trochu pokochat? :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?