Menu Forum

Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

(cz & sk)
15. kvě 2016  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
petulikp
Registrovala se 2. prosince 2008 na beremese.cz. Přidala 68 příspěvků a 1 album. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
petulikp
Registrovala se 2. prosince 2008 na beremese.cz. Přidala 68 příspěvků a 1 album. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
 Luco, myslis, ze u saticek, co mam v albu - Levante - nemusim vytvaret zadnou spesl objednavku? uz jsem jim psala, poslala fotku a napsali mi ze material - taft a organza, cena 180 EUR..myslsi ze to je ok a budou vypadat podobne?
19. únor 2009 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petulikp
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
petulikp
  • Neví, kdy bude svatba
 Pendik: tak pridej do alba i nejake ty bohatsi, abychom meli srovnani - tyhle myslim ze ti slusi, ale ja osobne take davam prednost vice zdobenym, takze ti asi moc neporadim emoticon
19. únor 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
artichoke
1
Registrovala se 1. února 2007 na beremese.cz. Přidala 1286 příspěvků.
  • Svatba byla 31. července 2007
    Region Rakovník
fotoportrét
fotoportrét
artichoke
1
    Region Rakovník
 Petu: luca měla dost jednoduché šaty, tyhle jsou s krajkou, měla by tam být krajková vlečka a mělo by to být v objednávce, pokud ti napsal tohle budeš tam mít jen vyšitou organzu, žádnou krajku - to je to za co se připlácí a co se nazývá lepší kvalitou. To že si řekneš o jiný materiál nebo šifon a podobně. Každopádně levanty a ty šatičky co měla lucca to je uplně jiná kategorie, takže každopádně si propracovat objednávku a připlatit si za krajkový spodek, ne za vyšívanou organzu.

luco: o tom že není potřeba si připlácet, tak to bych se hádala, viděla sem hromadu šatů jak v normální kvalitě tak když se řeklo o lepší materiál a lepší a kvalitnější vyšití, např. ruční vyšití než strojové a podobně, měkčí taft a podobně, takže bych z jedné objednávky která se ti díkybohu povedla nedělala návod na objednávání svatebních šatů. Měla jsi jednodušší šaty s tím se taky musí počítat a případně sis mohla jen připlatit za odlehčenou látku, a swarovski kamínky jak tak na ně koukám, ale např. pokud někdo chce šaty podle st.patrick tak bych si určitě nedovolila říct že v normální kvalitě emoticon

a jinak ceny šly nahoru jak sviňa, teď mi poslal ceny šatů a za jedny od maggie si řekl už 390 dolarů. Takže tak emoticon emoticon
19. únor 2009 ve 13:58  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petulikp
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
petulikp
  • Neví, kdy bude svatba
 Arti, díky za info.. to jsou přesně ty věci, který takhle okem za prvé neodhadnu - materiály a podobně a potřebuju s tím poradit, samozřejmě že nechci šaty odfláknuté, půjčovné v ASS stojí tak 12 tis, takže i když budou moje za 7 tis, tak tu bude pořád ok emoticon Myslíš že bys mi mohla pomoct dát dohromady tu objednávku, z toho co mi tu radíš? já už si to všechno pošlu, embosovanou kartu mám a už jsme s landy v kontaktu, jen nemám ponětí, jak to sesmolit,a by to dávalo smysl a nic nechybělo. Předem díky moc za info
19. únor 2009 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petulikp
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
petulikp
  • Neví, kdy bude svatba
 bych rekla ty svoje saty narocnosti dost podobne tem co ma objednane Anyma, co myslis?
19. únor 2009 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
luca83
Registrovala se 11. září 2006 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 54 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
luca83
Registrovala se 11. září 2006 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 54 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
 Arti, ja vim, ze ty je objednavas uz dlouho a nemyslela jsem to nijak zle. A uz vubec ne na nejake opravdu slozite honosne saty. Ale myslela jsem to tak, ze to neni treba u kazdych satu. Sam ASAP mi napsal, ze si priplacet nic nemusim, ze kvalitnejsi material mi tam proste uz dat nemuze. Jedine, za co jsem si priplatila byla vsita spodnicka. Tu mi tam sice nevsil, ale na druhou stranu jsem rada, protoze ty saty jsou dlouhe a kdyby tam byla vsita spodnicka, tezko by se asi zkracovali. Takhle je to o hodne jednodussi. A o tech cenach jsem to taky predtim napsala. Napsala jsem, ze jsem je objednavala na podzim a od te doby se to hodne zmenilo. Ale urcite jsem to nepsala ve zlem. A uz vubec ne proti tobe. Jestli to tak vyznelo, tak se omlouvam. emoticon
19. únor 2009 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
artichoke
1
    Region Rakovník
fotoportrét
fotoportrét
artichoke
1
    Region Rakovník
 luca: já to taky nemyslela špatně emoticon písmenka sou písmenka, myslela sem to že je lepší si říct přesně jaký materiál chci a jakou kvalitu - hlavně že si rozumíme emoticon emoticon
19. únor 2009 v 15:02  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
gomy
Registrovala se 31. prosince 2008 na beremese.cz. Přidala 21 příspěvků a 1 album. Region Praha.
  • Svatba byla 7. srpna 2009
fotoportrét
fotoportrét
gomy
Registrovala se 31. prosince 2008 na beremese.cz. Přidala 21 příspěvků a 1 album. Region Praha.
  • Svatba byla 7. srpna 2009
 Ahoj chtěla bych se zeptat jakou máte zkušenost se clem na šaty. Teď je clo z třetích zemí nad 150 euro což je většina šatů takže se chci zeptat jestli vám tam psali skutečnou částku a proclili to a nebo to posílají z landybridalu s ňákou fiktivní částkou.díky
19. únor 2009 v 15:15  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
luca83
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
luca83
  • Neví, kdy bude svatba
 gomy, ja jsem Asapovi napsala, aby mi to poslal jako darek-tim padem clo neplatis. A bez problemu vyhovel. emoticon
19. únor 2009 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
artichoke
1
    Region Rakovník
fotoportrét
fotoportrét
artichoke
1
    Region Rakovník
 přesně tak
19. únor 2009 v 18:38  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kuratkol
1
Registrovala se 19. dubna 2008 na beremese.cz. Přidala 1166 příspěvků a 1 album. Má 21 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
kuratkol
1
Registrovala se 19. dubna 2008 na beremese.cz. Přidala 1166 příspěvků a 1 album. Má 21 přátel. Region Praha.
 Ahojky, chtěla bych si taky nechat ušít šata od asapa. Proto jsem se rozhodla obejít několik salónů, tam šaty vyzkoušet a které mi budou sedět a líbit se, ty bych si nechala ušít. Problém je, že v salonu mají jiné označení bez názvů, takže vlastně nevím, od jaké značky ty šaty jsou. Jak to děláte vy?
19. únor 2009 ve 23:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kaculienka
1
Registrovala se 12. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 416 příspěvků.
  • Svatba byla 15. srpna 2009
fotoportrét
fotoportrét
kaculienka
1
Registrovala se 12. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 416 příspěvků.
  • Svatba byla 15. srpna 2009
 arti dik, tak se zkusim domluvit na vyssi kvalite a priplatit si... Mate nekdo poneti jakou latku mam na ty saty chtit? Nebo to mam nechat na nich?
20. únor 2009 ve 04:18  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
michaela79
4
Registrovala se 21. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 100 příspěvků a 1 album. Má 54 přátel.
  • Svatba byla 6. června 2009
    Na mole Konventního rybníka - Velehrad, Region Uherské Hradiště
fotoportrét
fotoportrét
michaela79
4
Registrovala se 21. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 100 příspěvků a 1 album. Má 54 přátel.
 Holky,
nevíte některé, jestli šije Asap šaty jako jsou San Patrick Premier, kolik stojí a jak vypadají? Nemáte je některá od něj v albíčku? Nebo jiné podobné hladké? Díky moc.
20. únor 2009 v 09:02  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
danielina
Registrovala se 3. ledna 2009 na mojasvadba.sk. Přidala 56 příspěvků a 2 alba. Region Prešov.
  • Svatba byla 30. května 2009
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
danielina
Registrovala se 3. ledna 2009 na mojasvadba.sk. Přidala 56 příspěvků a 2 alba. Region Prešov.
  • Svatba byla 30. května 2009
    Slovensko
 kaculienka: ja som tiez po asapovi chcela co najlepsiu kvalitu a aby vyzerali presne ako na obrazku,
tak mi odpisal ze materialy maju kvalitne a usiju ich co najkrajsie ako je mozne a nechce odomna ziadne peniaze navyse.
20. únor 2009 ve 12:10  •  Svatba byla v květnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ditina
Registrovala se 13. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 42 příspěvků a 1 album.
  • Svatba byla 5. dubna 2009
    Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
ditina
    Region Plzeň
 390 dolarů za šaty? Tak to už je teda hodně velký nárůst. To už pomalu začínám zvažovat jestli mi to rizko za to stojí... emoticon
20. únor 2009 ve 12:35  •  Svatba byla v dubnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
artichoke
1
    Region Rakovník
fotoportrét
fotoportrét
artichoke
1
    Region Rakovník
 kaucu: řekni si co chceš já podle šatů ale beru nejčastěji jemně přetkaný taft a 37 šifon a moc nedoporučuju organzu, jak na které šaty ovšem
20. únor 2009 ve 13:29  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
artichoke
1
    Region Rakovník
fotoportrét
fotoportrét
artichoke
1
    Region Rakovník
 diti: no taky šlo o super šaty od st.patrick, takže se nedivím a s kamínky, ovšem to půjde nahoru všude, u půjčovný sem četla že půjde rapidně nahoru včetně restaurací a podobně..největší dno krize prý bude červen - listopad, už aby to bylo za náma
emoticon
20. únor 2009 ve 13:30  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ditina
    Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
ditina
    Region Plzeň
 arti: jojo, bude to asi všude...nějak je ta svatba v době krize docela velkým proluftováním peněženky. emoticon Nějak se mi už ani vdávat nechce... emoticon
20. únor 2009 ve 14:47  •  Svatba byla v dubnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kuratkol
1
fotoportrét
fotoportrét
kuratkol
1
 Chtěla bych si taky nechat ušít šata od asapa. Proto jsem se rozhodla obejít několik salónů, tam šaty vyzkoušet a které mi budou sedět a líbit se, ty bych si nechala ušít. Problém je, že v salonu mají jiné označení bez názvů, takže vlastně nevím, od jaké značky ty šaty jsou. Jak to děláte vy?
20. únor 2009 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pendik
2
Registrovala se 14. února 2009 na beremese.cz. Přidala 7 příspěvků a 1 album. Má 4 přátele. Líšeň, Region Brno.
  • Svatba byla 1. září 2016
    Klepačov, Region Blansko
fotoportrét
fotoportrét
pendik
2
Registrovala se 14. února 2009 na beremese.cz. Přidala 7 příspěvků a 1 album. Má 4 přátele. Líšeň, Region Brno.
  • Svatba byla 1. září 2016
    Klepačov, Region Blansko
 Ahojkyemoticon
...Tak jsem si také chtěla nechat ušít šatky od asapa..Mohu vám říct, že šaty shánám už přes dva měsíce, vždy jsem si nějaké vybrala,a pak ouha..najednou to nebyly ty pravéemoticon..Teď konečně jsem objevila značku nebo navrhařku, od které jsou šaty jako splněním mého snu..je tak tolik tipů šatů, které přesně vystihují mou představu, až se bojím jak těžké bude z nich vybrat jen a jen jedny:(..emoticon..Ale věřím že s pomocí maminky atd vyberuemoticon..každopádně nechám si je ušít také, sice vyjdou o něco dráž než šaty z Číny.to 100%..je mi líto těch peněz, ale nba druhou stranu, je to jednou za život, chci mít nové šaty jen pro sebe..a změří mě přímo k tomu určená osoba,takže mám jistotu, že mi po měsíci přijdou do salonu šaty přesně na mě, dle mých představ a které mi případně poupraví na měemoticon..Tak jsem štastnaemoticon
20. únor 2009 v 19:14  •  Svatba byla v září 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
michaela79
4
fotoportrét
fotoportrét
michaela79
4
 artichoke:
nemohla bys mě poslat rozdíly mezi originály a šatmy ušity od asapa?
23. únor 2009 v 09:46  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kata267
31
Registrovala se 6. dubna 2007 na beremese.cz. Přidala 3609 příspěvků a 1 album. Má 5 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
kata267
31
Registrovala se 6. dubna 2007 na beremese.cz. Přidala 3609 příspěvků a 1 album. Má 5 přátel.
 michaela - pokud si das vedle sebe saty origos a od asapa tak dle meho nazoru je videt rozdil...satky od asapa sou ale prevazne moc pekny (rikam prevazne protoze i tady sou vyjimky emoticon) a holkam ty saty opravdu slusi a kdybys je neporovnavala tak nepoznas ze to nejsou originaly napr.nejaky model...nikdo to nebude porovnavat tak je to dle me fuk hlavne kdyz se saty povedou on je tak nejak vicemene trefi emoticon ...ale pokud bys chtela opravdu 100% kopii tak si osobne myslim ze budes zklamana...
23. únor 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
artichoke
1
    Region Rakovník
fotoportrét
fotoportrét
artichoke
1
    Region Rakovník
 kata: jj, člověk bud chce autentické šaty na 1000% tudíž půjčit - koupit nebo se mu líbí daný styl, střih a podobně a v tu chvíli je mu jedno jestli má výšivka tvar kytičky nebo skoro kytičky takže jestli chce někdo naprostou autenticitu tak to najde opravdu jen u origo, ani origo ve stejné velikosti mi nepříjdou stejné emoticon
23. únor 2009 v 11:54  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kata267
31
fotoportrét
fotoportrét
kata267
31
 arti - no jasan emoticon emoticon
23. únor 2009 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
omcamauta (36 r.)
Registrovala se 29. července 2008 na beremese.cz. Přidala 2226 příspěvků a 3 alba. Má 2 přátele. Region Praha.
  • Svatba byla 25. dubna 2009
    Ve Frýdku-Místku, Region Frýdek-Místek
fotoportrét
fotoportrét
omcamauta (36 r.)
Registrovala se 29. července 2008 na beremese.cz. Přidala 2226 příspěvků a 3 alba. Má 2 přátele. Region Praha.
  • Svatba byla 25. dubna 2009
    Ve Frýdku-Místku, Region Frýdek-Místek
 Můžu se přidat? Podle mě šaty od asapa a origo budou na fotkách vždycky jiné... z jednoho prostého důvodu - origo budou nafocené na modelce s velikostí 13leté dívenky a asapovské ušité na normální ženské emoticon
23. únor 2009 ve 12:41  •  Svatba byla v dubnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
selmice
3
Registrovala se 14. října 2008 na beremese.cz. Přidala 1393 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
selmice
3
 no ja kdyz na tu "svou modelku" koukam tak je mi z ni na nic..jak asi vypada pod satama? Kolik tak muze vazit pri sve vysce? typla bych tak 40 kg nejvic.... a ma min. 180 cm...navic retus je uplne vsude, photoshop a upravovani uplne bezne emoticon (znam to, vidim na svych fotkach co vsechno dokazou fotografove u PC udelat) navic se ty modelky jeste ruzne krci a delaji tak sileny pozy ktere by nevesta delala jen pokud by sebou mela skrabnout.... ale co se tyce satu od asapa..pokud chce nekdo presny original tak by si je fakt nemel nechavat sit u asapa... me je ukradeny jaky vysivky tam mit budu, me slo spis o material sukne emoticon
23. únor 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
artichoke
1
    Region Rakovník
fotoportrét
fotoportrét
artichoke
1
    Region Rakovník
 holky, nemáte někdo někoho známýho v německu který by mi mohl něco objednat? emoticon
23. únor 2009 v 15:03  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
selmice
3
fotoportrét
fotoportrét
selmice
3
 arti, mam tam bratranka, treba by se to nejak dalo..jeho manzelka sem taky chodila na beremese ted je uz ale spis na konikovi....
24. únor 2009 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
klarinetka
Registrovala se 6. února 2009 na beremese.cz. Přidala 33 příspěvků a 1 album. Má 1 přítele. Region Hradec Králové.
  • Svatba byla 12. září 2009
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
klarinetka
Registrovala se 6. února 2009 na beremese.cz. Přidala 33 příspěvků a 1 album. Má 1 přítele. Region Hradec Králové.
    Region Hradec Králové
 Ahoj, pisu svuj prvni prispevekemoticonnejak jsem zjistila, ze tolik zkusenosti, kolik je na tomto webu nemuzu dat nikdy dohromadyemoticon prosim, nemate nekdo zkusenosti ci fotky z realu saticku podle San Patrick - Broche. Chtela bych si je nechat usit od Asapa...nebo nemate rady, co k tomu priobjednat - material, spodnicku atd.? Diky
tady odkaz:
http://cgi.ebay.co.uk/Custom-made-Wedding-Bridal-Gown-Dress-Evening-HS1606_W0QQitemZ230326663181QQcmdZViewItemQQptZUK_Wedding_Clothing?hash=item230326663181&_trksid=p3286.c0.m14&_trkparms=72%3A1121%7C66%3A2%7C65%3A12%7C39%3A1%7C240%3A1318
24. únor 2009 v 09:04  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
klarinetka
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
klarinetka
    Region Hradec Králové
 to artichoke: prosim mohla bys mi poslat album originalu a kopii od Asapa? porad jsem ho tu hledala, a kdyz jsem cetla diskuzi zase skoro od zacatku, zjistila jsem, ze je posilas na interni postu jen co si je chteji u nej objednat, takze kdyz mi povis, ze moje vybrane saticku jsou hezke, tak bych te poprosila o objednani, je to takto mozne?
Diky,
24. únor 2009 v 10:52  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš