Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak i já si objednala šatičky přes artichoke, jooo a objednala jsem si i spodničku :-). tak jsem zvědavá a těším se jaký bude výsledek :-) http://www.landybridal.com/Product/Pr...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte kocky, viem ze mam hlupu otazku, ale mohla by mi niektora z vas poslat tie adresy o ktorych sa bavite, nejako ich neviem najst a orientovat sa. Veeeelmi pekne dakujem
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky ANKETA 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
1. http://www.landybridal.com/Product/Pr... 2. http://www.landybridal.com/Product/Pr... ktere se vam libi vic?
Odpovědět
Profilova fotka
vrtenka:objednala si si krasne saticky,ja som si presne tie dala ako prve do svojho albumu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
fffrida: máš tady tu stránku několikrát jak nad svým příspěvkem tak pod svým ;-) www.landybridal.com je to dobrý na hledání šatů - stylu adelka: můj názor znáš já sem pro ty druhý i když oboje jsou krásný
Odpovědět
adelka: ty druhý, jsou fakt pěkný
Odpovědět
Profilova fotka
adelka: mě se líbí ty 2... taky jsem je měla ve finále!! a ted ještě začnu litovat, že je nemám :-N
Odpovědět
Profilova fotka
adelka:podla mna urcite druhe
Odpovědět
Profilova fotka
adelka: ...ja som asi ina, ale mne sa pacia tie prve :-)
Odpovědět
adelka89 : oboje su krasne. Ak si trosicka vyssej postavy tak si daj tie prve.Su nadherne.Kombinacia strihu a materialu je super... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
beuska1986: jsou krásné že? Jak jsem je uviděla, bylo rozhodnuto adelka89: mě se líbí první
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
vrtenka:su naozaj prekrasne,mna tiez hned zaujali urcite nad nimi budem vo finale rozmyslat,len ja budem mat na svadbe maximalne 40 hosti a nebude ani v kostole tak neviem ci by to nebolo moc =-) kazdopadne kazdemu komu som ich zatial ukazala sa velmi pacili prajem nech Ti ich pekne usiju a urcite v nich budes krasna nevesticka ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
beuska1986: děkuji moc :-), porozmýšlej, ale za tu cenu bys stejně pořídila i vypůjčené, zvaž to, ale já bych neváhala
Odpovědět
Profilova fotka
vrtenka: :-) zle som sa vyjadrila,myslela som prilis princeznovske(velka sukna,vlecka) myslim,ze sa to viac hodi do kostola co sa tyka ceny,neviem kolko vydu presne tieto,ale urcite sa to viac oplati ja som rozhodnuta na 100% ze si objednam,pozicane urcite nechcem len este neviem,ktore objenam,kedze kazdy den sa mi zapaci nieco ine :-) ale keby som sa vydavala v kostole,na 100% idem do tych Tvojich
Odpovědět
vrtenka: su krasne dobre si vybrala mne sa pacia tiez som po nik kukala :)
Odpovědět
Profilova fotka
holky takze je to nerozhodne, vyssi postavy prave nejsem taky se toho bojim merim 165cm :-( ,ale zase se neumim odpoutat od tech 1. ty byly jako favoritky cislo jedna... vcera jsem poslala priteli taky "anketu" jestli se nam libi to same s tim, ze mu potom nerekl,jestli se trefil nebo ne :-N a vybral je taky...tak nevim,no |-| na jednu stranu vim, ze jsem docela malinka ale ty druhe mi neprijdou tolik slavnostni, takove bych rekla sportovni :-D i kdyz teda nevim jak bych v nich hrala fotbal :-D vite jak to mylsim? Ptala jsem se na to maminky a ta mi rekla, ze bych si mela nechat usit ty prvni protoze mame velikou svatbu a na velke svatbe by pry mela mit nevesta honosnejsi saty... tak nevim. Zkuste si predstavit na tech 1. satickach prosim jeste raminka (krajkove) bude to hezke? CHtela bych je tam jen jako "pojistku" Prominte holky, ze vas tady tim otravuju, ale porad se nemuzu plne rozhodnout :-)
Odpovědět
Mně se líbí ty druhé :-). Honosnější ti přijdou tyoprvní jen protože má tu nohu předkročenou ;-). Se stejnou spodnicí budou stejně honosné :-D.
Odpovědět
adelka89: mně se líbí ty první. Jsou krásné:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky, jak jsem si procitala tady ty odpovedi, zjistuju, ze tady se v tom jede uz ve velkem :-) , vybrala jsem si na netu taky nejaky saty, ale vypadla mi holka, ktera mi je mela objednavat. Anglicky umim, v tom neni problem, ale nechce se mi kvuli jednem satum, zrizovat embassovku (pritel ji sice ma, ale zase nema povoleny platby pres net) a taky se mi nechce zrizovat si ucet u Paypalu, muzete mi neco poradit? Prosim, prosim :).Diky
Odpovědět
Ahojte kočky, mohli by ste aj mne poslať tie adresy na tie stranky do IP, bola by som veľmi rada. dakujem
Odpovědět
Profilova fotka
juli: nevím co myslíš za stránky :-N =-)
Odpovědět
Ahojky, můžete mi prosím poradit? Chtěla bych si koupit společenské nebo plesové šaty ale jak tu píšete, nevím koho z prodejců kontaktovat a kde? Anglicky neumím tak že to na ebay moc nezvládám....Jem z toho nešťastná, myslela jsem, že tu něco seženu, svatba manželovo sestry je zarohem a já jsem nahraná:( Prosím pomozte. Děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky. jsem tu poprvé :-) ..Dozvedela jsem se o tehle strankach od kamaradky a tak jsem se prisla podivat. Obdivuji vas vsechny za to co tu odvadite. Ja se radim mezi ty stastne co se letos budou vdavat. Muj pritel me tim naprosto sokoval, pac vykladal ze se bude zenit v 30 a je mu 25:)..Takze jsem stastna jako nikdy v zivote. A ted uz se dostavam k otazce..Mam sice saticky vybrane. Strasne se mi libi. Ale po te co tu ctu za diskuze,moc bych si prala saty jake jsou napriklad na strankach www.spolecenske-a-svatebni-saty.cz takove ty princeznovske s korzetem, trpytkami a obrovskou sukni:(...Ale nemuzu je v salonech sehnat ani podobne..nemam zadne zkusenosti s Ebay ani nakupem pres net z USA a jinych zemi. Ctu tady o nejake slečne Arti, pres kterou objednavate a domlouvate saty??..která snad vse umi a vi:)..Prosim Vas slecno, myslite, ze byste mi mohla pomoci a popripade poradit ohledne usiti a objednani sat os onoho Asapa..???Omlouvam se, asi vypadam jako naprosty neznalec v teto oblasti..Ale jsem uz ze svatebnich sat zoufala,muj pritel si predstavuje ty honosne..a ja ho nechci zklamat:)..Ani sebe. Dekuji predem
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, nejlepší je se asi podívat na www.landybridal.com je to dobré jako galerie šatů je jich tam hromada, vybrati si a pak napsat. Ráda poradím ale radši mi napište do IP, ať to tu nepřehlídnu ;-) pendik: skoro všichni chtějí honosné :-D Tak se mrkni na tu stránku a vyber si jaké a pak mi napiš, poradím co a jak. Jinak už ne slečna ale paní :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
artichoke: Omlouvam se!!:)..Taky si budu muset zvykat na pani:).. Ted budu opět vypadat jako pitomec, ale napsat Ti do IP?..TO je co?? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nebo kdokoli jiny, zda se mohu zeptat co je IP? 8-)
Odpovědět
pendik: IP je interní pošta, u každého příspěvku je v pravo obálka se šipkou, tak na to klikni a uvidíš ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
dekuji:)
Odpovědět
Ahojte, pridam sa do diskuzie, som tu prvýkrát, ale čítám to tu niekolko dní (diskusie, rady, nápady a taaak) Musím Vás tu všetky pochváliť, ste šikulky a toľko nápadov...super natrafiť na túto stránku . Má tu niekrotá z Vás skúsenosť so šatkami cez royengler.com? Vybrala som si tam moc peknučké šatičky(a kedže mám tetovanie, pekne mi ho zakryjú :-)), ale bojím sa ako budú vyzerať v skutočnosti.... :-| ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?