Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
moschi: Ty asi nikdo neobjednával, když jsou z nové kolekce... Ale nepřijdou mi nijak složité.
Odpovědět
emmili: no ale videla som ich uz minuly rok v nejednom fotoalbume na tychto strankach, tak ci nahodou....a zlozite nie su, to je fakt, mne sa skor pacia jednoduchsie tvary aby to nebolo prilis "preplacane"
Odpovědět
Profilova fotka
holky já mám přes prsa 93,se mnou to taky není jednoduché,když to jsou prsa jedničky:( v každých šatech jsem jak ploštice..vyfotila jsem se pro vás v těch Maggie sottero..než mi přijdou ty La sposa:) http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovědět
Profilova fotka
zuzu:moc pěkný šatičky a jako ploštice mi v nich teda rozhodně nepřijdeš ;-)
Odpovědět
a este nieco, ta stranka landybridal.com funguje ako e-shop? neda sa tam nejako vybrat moznost usit saty na mieru? Videla som tam totiz nejaky nakupny kosik, kde sa vyberie typ siat, standardna velkost a farba. Treba ich kontaktovat nejakou inou formou? vobec s tym nemam skusenosti, tak sa mozno pytam primitivne, ale vazne som v tom uplny novacik
Odpovědět
Profilova fotka
moschi:nevím jak funguje landybridal, ale vím, že ty šatky jim šije asap a na těhlech stránkách je mají dražší než když je objednáš přímo u asapa.
Odpovědět
tak fotky su vyveseneeee :-) co na ne poviete?
Odpovědět
No krása, sedí perfektně x-), ještě aby ne, vypadáš jak modelka :-D.
Odpovědět
Profilova fotka
nebeth: krásný šatičky, povedly se moc, ale to už asi většina že... ;-) Moc ti sluší.
Odpovědět
Profilova fotka
nebeth: no tak to je ovšem nádhera!! Jsou nádherné a moc Ti sluší ;-)
Odpovědět
nebeth - krasny opravdu strasne se mi libi ty snizeny pasy..jaks jim zadavala ty miry aby to tak presne sedelo na bocich?? nebo to proste jen tak trefili??
Odpovědět
dakujem velmi pekne, bala som sa ze mi na bokoch nebudu sediet ze sa nezapnem ale kupodivu na bokoch boli uuplne v pohode, ale su mi skor uzsie na rebrach. Kazdopadne som stastna ze sedia :o) az na tie ramienka tie mi odstavaju bude treba asi centimeter ubrat z nich.
Odpovědět
Článek se načítá
no ta sukna nie je uplne presne ako na satach co mala modelka, ale mne to nevadi..
Odpovědět
kata267: miery som davala presne tak ako bolo urcene v asapovej tabulke, boli tam aj obrazky ako sa zmerat.
Odpovědět
jj fakt se povedly :-)
Odpovědět
Nebeth: Oni to prostě nikdy neudělají tak hodně nařasené, jako je obrázek, leda bys jim to zvlášť nadiktovala a to by pak myslím nebyla taková krásná cena... Vypadají nádherně. I ten vršek se mi líbí tak nějak víc, než na té modelce na originále x-).
Odpovědět
Profilova fotka
nebet-mně se ta tvoje sukně líbí víc,ty šaty se sníženým pasem vypadají opravdu dobře...budeš kočka
Odpovědět
Profilova fotka
holky, gratuluji k šatičkám :))
Odpovědět
nebeth: jsou fakt pekne, uzasna vlecka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nebeth ..no jsou krásné,myslím,že stály ze to čekání a za ten "risk" :-D
Odpovědět
dakujem vsetkym a drzim palce nech aj ostatnym pridu co najskor a posla predstav :o)
Odpovědět
Profilova fotka
nebeth: ty jsou kraaasnyy! a jak ti slusej, nadhera :-)
Odpovědět
nebeth: tak na tvoje šatičky jsem byla hodně zvědavá...strašně ti sluší, vypadáš jako princezna...vršek se mi líbí víc než originál, ale u té sukně dali asi jen jednu vrstvu tylu (či organzy), při tom originál je z více vrstev. Je dobře, že ti to nevadí. Já toužím však po té bohaté tylové sukni. Ale jinak jsou úžasné!!!
Odpovědět
Mne by islo tiez hlavne o tu suknu,takze by som bola trochu sklamana,ale hlavne,ze sa pacia tebe ;-)
Odpovědět
myslim ze s tou sukni to tady kdysi resila arti s deniskou ze mu jen napsali ze chteji vice vrstev tylu a vypadalo to fakt dobre ;-) asi fakt zalezi co mu napises za pozadavky...
Odpovědět
Musím se přidat k gratulacím! Oboje šatečky co jsem teď viděla jsou super! x-) Holky jak řešíte možnost že se vám do svatby změní postava? Od toho co mi přišly šatky jsem zhubla 4 kg a jsou teď na mě veliký.... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
silvi: ja nehubnu... prave aby mi byly..:))
Odpovědět
slivi - ja koukala na tvoje saty a kdyz tam mas snerovacku tak to nejde uz ani trochu stahnout?? no ale jinak pokud ne tak myslim ze ty saty se daji bezproblemu zuzit jen staci najit nekoho kdo ti to udela ;-)
Odpovědět
silvie22: no ja skor bojim aby som ich obliekla ja juni lebo ak priberiem co len gram, tak neviem neviem..
Odpovědět
nebeth: můžu se zeptat na cenu šatiček? díky
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?