Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
Ahoj :-)
Odpovědět
emmili: mohla by si poslat ty fatky šatů Arti, aby je přidala do albumu, kde sou šaty ušíté od číňánků? Abysme se mohli kouknout i my, co sme včera už na netu nebyli. Děkuju
Odpovědět
alena: Jsou tam už dávno :-). Jinak mám pořád v albu, ale jen detail - barvu - víc jsem toho ani nefotila a to mám pořád v albu ;-). Příští týden pošlu Arti lepší fotky do alba...
Odpovědět
Já myslela i ty modrý, tý kamarádky ;-)
Odpovědět
alena: Jo, tak ty jsem ještě ani neviděla, ty teprve vyfotím :-D...
Odpovědět
ok ;-) :-)
Odpovědět
Včera jsem byla ve Vankovce(první obchod vpravo když jdete e Zvonarky) a maji tam společneské šaty (i jedny svatební) ceny nešly pod 3 000,kvaltia mi přišla teda šílená - odpadávaly korálky.... doufám že to Asap zvladne lip...na vsem bylo samozrejme made in China. No ale slevy maji super.
Odpovědět
ahojte, som tu prvykrat a som nadsena z myslienky,ze nebudem musiet dat 15tis za pozicanie siat, urcite si ich objednam na ebay, svadbu mame 12.9.,kedy asi by som si ich mala objednat aby prisli nacas? este som ani nebola na skusanie po salonoch, ze aky typ siat by mi sadol a treba nieco aj schudnut.. :)
Odpovědět
Zdravím všechny. Jelikož se mi nepodařilo přečíst všech 137 stran co tu máte,takže nevím jestli už to tady někdo zmiňoval. Ale potřebovala bych vědět, jestli některá nemáte zkušenost se Silhouette fashion. Dřív sídleli v Liberci, teď jsou i v praze. Prý nechávají šít šaty někde v Asii, proto jsou tak levný. Tak bych potřebovala nějaké ohlasy. Díky moc.
Odpovědět
Profilova fotka
myska: pokud je svatba v září tak bych to viděa nejpozději v půlce max. konec července ale je to opravdu takový ten nejzažší termín a záleží jak pracné šaty si vybereš. ;-) julianna: neznám, ale proč si to kupovat takhle když si je můžeš objednat přímo u stejného dodavatele třeba jako mají oni, vybrat si podle jejich dosavadní práci a říct si o jakékoli změny na šatech? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
jestli můžu radit,nekupovat šaty jako já téměř rok předem,nebo pak budete dál hledat ty nejideálnější,peněženka zchudne a budete mít ve skříni třeba troje:)
Odpovědět
Profilova fotka
zuzu: jj, měla sem to stejně, ale zase znám holky, co to s jedněma vydržely, to možná mi jen neodolaly :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
zuzu a co je spatne na tom mit troje saty ve skrini ? :-D :-D juliaana: my si tady vsechny kupojeme saty primo od vyrobcu z asie,.. takze s nejakym salonem zkusenosti zadna nemame. jen pokud je objednavaji v asii, tak na tom maji samozrejme dost prirazeno,... takze pokud chces nejake saticky, tak je tam nekupuj a vyber si primo na ebay ;-)
Odpovědět
alenaj: Mám fotky těch modrých, ale byl nastavený špatný mód na foťáku, tak je to hrozná kvalita ;-( . Ale můžu říct, že vypadají jako na obrázku, i ta výšívka nádherná... Prodejce nevím.
Odpovědět
http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Profilova fotka
Artichoke omlouvám se,že jsem ti přidělala práci ohledně dotazů na asapka na mé šaty.Včera jsem si vybrala vybrala šaty zde na bazaru a zapatila si je..nakonec (snad už opravdu konec) to nebude Maggie sottero ale La Sposa. tak to vidíte,za šaty už jsem dala celkem přes 15tisíc a to ještě ani nemám upřesněný termín svatby!!! Jsem zralá na psycho. :-p Doufám,že už končím...
Odpovědět
emmili: děkuju, vypadají dobře. A těší mě, že ty i tvoje kamarádka (nemyslim teĎ tu v modrých šatech) máte šaty v princeznovském stylu. Právě si šiju průsvitnou sukni přes večerní šaty. Když sem jí začala šít, tak sem přemýšlela, jestli nemam z tý látky udělat nějaké jiné šaty, protože všude píšou, že princeznovské se už nenosí. A na tvých fotkách vidim, že nosí, tak mě to těší. ;-)
Odpovědět
alenaj: Já jsem si to moc užila být princezna x-), všichni si mě pořád fotili :-D... Připadala jsem si teda tak nějak krásnější, než kdybych měla nějaký moderní úzký šaty s výstřihem na zadek... :-)
Odpovědět
zuzu.lib: jaké jsi vlastně koupila? Máš fotečku?
Odpovědět
emmili: máš tedy v albíčku krásné modely. Mě se tenhle styl také líbí, ale už mám domluvený šatičky. A ty se mi také líbí. Pro které se rozhodneš?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, taky se k vam pridamTak sem si taky objednala saticky u nas na ebay, bude to trvat jeste mesic, ale uz ted se nemuzu vubec dockat. Ja snad zvedavosti prasknu :-)
Odpovědět
sisa77: ahojky, jsou krásné. Tak hlavně,aby takové byly až příjdou. Fakt moc hezké :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dekuju. ja doufam, jsem z nich uuuplne unesena. jsou od lb wedding coz je myslim asapbay, jen u nas jine jmeno. takze mam 100% duveru. :-)
Odpovědět
sisa77: Tak to bude super, budeš krásná nevěsta. Jak tady pořád listuji v albíčkách. Tak zjišťuji, že mám tedy hodně odlišné šaty. Ale líbí se mi. Ve skutečnosti jsou možná hezčí než na fotce.
Odpovědět
Profilova fotka
jeimi: dekuju, koukala jsem na ty tvoje. Jsou taky moc krasny, zajimavy. Nestihla jsem to tu docist, ty uz mas objednano? Koukala jsem , ze jsi taky kvetnova nevesta :-)
Odpovědět
sisa77: jj, jsem. Už mě hodně lidiček odrazovalo, ale i paní na matrice nám řekla, že květen je lásky čas a tudíž na svatbu ideál. Mám objednané šaty, botičky, závoj už mám doma(ale ten nevím jestli budu mít). A ostatní tak nějak postupně. Na matrice už máme také rezervací a hospůdku v Jinočanech také. Kvůli ní je vlastně svatba v květnu. Jiný termín nebyl.
Odpovědět
jeimi: Já svatební ještě nedovybrala :-D, nemám kam spěchat, ještě se nevdávám, nejdřív tak 2010 :-D...
Odpovědět
emmili: aha, tak to jo. To b ude ještě spoustu krásných modelů. :-)
Odpovědět
boze moj dosli mi saty!!!
Odpovědět
nebeth - fotky fotky sup sup :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?