Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
arti: Na kolik by zhruba vysly? je jedno jake, treba ty prvni... ;-) jeste projizdim saty pro druzicky.....kolik chteji postovne a v jakem poeru (Kc-euro) se to vzdy prepocitava?
Odpovědět
Profilova fotka
caute kocky,vydavam sa sice az v septombri,ale saty riesim uz od dna kedy sme sa zasnubili :-D chcem si objednat od landybridal a uz som mala aj vybrate(prve v mojom albume) ale ako to tu tak citam,su asi moc zlozite a nevyzeralo by to dobre. tak som si nasla este jedny co sa mi velmi pacia(posledna fotka) co myslite ktore by lepsie zvladli? ci oboje su nerealne?
Odpovědět
Profilova fotka
kamirka: podle náročnosti - honosnosti cca. od 4000 - 8000 de taky o materiál, výšivky, zdobení a tak, jinak přes tu jejich stránku nekupovat, vyjde to levněji rovnou ;-)
Odpovědět
ahojte vsetky, arti - to s tymi cerveno-bielymi je fakt sila.... skus im napisat :) Mozno by si to mohla podpisovat pravym menom, alebo si zaregistrovat na "artichoke" autorske prava, nech cvakaju :-)
Odpovědět
arti: a muzu se zeptat kolik si za to beres? A jestli by bylo mozne to objednat pres Tebe. Jen informativne! Beru to jako samozrejmos, ze se za vse plati :-) Chtela bych i saty nejake slavnostnejsi, takze nejake pro druzicky, ale byly by pro mne na ples+jeste pro malou druzicku, bud pro jednu nebo pro dve, uvidim jak se domluvim doma, jetsli nejaka mala vubec bude, ale ona bude mit 6, takze ji to nemuzu udelat aby nemela princeznovske saty :)
Odpovědět
a kdyz jsou teda saty za 100 euro, tak to je treba v nynejsim kurzu kolik? kdybych chtela uplne stejne jako na obr+postovne je kolik?
Odpovědět
arti, tak je to je ine kafe. Sranda, ako si ludia vedia privlastnit veci...ja by som im to nedarovala. Ty ale pocuvaj, petkamh ma pravdu...z toho by si aj vyryzovat mohla nieco, che.
Odpovědět
beuska1986 - ahoj, urcite by brala tie posledne, tie fakt vyzeraju super, aj ked ohladne spracovania - teda ako to od nich bude vyzerat Ti zial neporadim, ale volila by som tie posledne
Odpovědět
Profilova fotka
beuska: určitě ty první co máš v albu, ty poslední mají moc pevný korzet, nevím jestli by ho zvládli tak pevný petka: co nadělám, moje fotka to není ani nejsem návrhář těch šatů je to jen podpis z alba spíš si říkají o průšvih až jim na to příjdou lidi ze zastoupení těch firem, což není můj problém :-D kamirka: já nic, i když po tom co sem tady dala odkaz na ten salon počítám,že se do týdne objeví slečna s 0 příspěvky která opět o mě bude šířit jak mám vilu a auťák a sem tvrdý businessman :-D :-D to tu už bylo několikrát :-D pak se z toho vyklube salon :-D pokud za 100 euro tak počítej tak cca. 3000 ale je to základní cena, prostě nemáš tam nic extra. s tím se musí počítat, standartní látky, standartní šití a podobně, je lepší si připlatit a říct si jaký materiál chci a tak..
Odpovědět
Profilova fotka
no a já si vyberu asi nějaký večerní :-N :-)
Odpovědět
artichoke: Zadarmo ani kure nehrabe ne :-D no asi priplatit, to je jasne, hledam ty "svoje" stay" ale tezko rict, zda najdu :-p kdyz tak vyberu jine...ale zadne jine me zatim tak moc neoslovily, nechci zadnou vlecku ani aby sly az na zem, aby byly tak nad zemi proste...chapete me, ze jo...pritel me totiz nechape :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hej s tym korzetom neviem neviem mate pravdu kocky ale ked sa mi tak velmi pacia :-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
kamirka: no nechceš aby ti byly vidět boty ovšem nechceš je tahat po zemi, jen tak lehce šustit, že :-N na tohle vůbec nekoukej, to se dá změnit všecno si můžeš říct
Odpovědět
no šustit ano, ovšem ne, aby tam byl nějaký ten metr za mnou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no takže normal bez vlečky ;-)
Odpovědět
Presne tak! Prosim Te, posli mi meil do IP, musim Ti poslat ty saty, uz jsem je nasla, ale neustale mi to pise, ze obrazek bmp nemuzu ulozit, i kdyz jsem to menila na .jpg ... a musim Ti je poslat at je vidis :-D ale vice se nemuzeme bavit, abych se mezacala merit uz dneska :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
teda nezačala...i kdyz mečet možna taky začnu brzo :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ok, bože já bych se tak vdávala znova :-S ty šaty jsou čím dál tím hezčí..proto to mám trochu jak drogu, aspoň na ně můžu zírat :-D
Odpovědět
Tak už je mám v pc...zamečela jsem a přítel mi to opravil na jpg :-D
Odpovědět
Teda, v pc jsem je už měla :-D chtěla jsem říci v albu...Jsem z toho nějaká mimo :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D
Odpovědět
Tak můj přítel měl drsný dotaz :-D Zda ten číňan Asap také nešijě obleky, že mu dá míry a nemusí do obchodu :-D
Odpovědět
ahoj, nevíte zda-li na e-bay seženu i taková ta bolérka k šatům? Krajková. S krátkým rukávem. Pokud ano tak kde? Děkuju moc moc za odpověd.
Odpovědět
Např. jaké má bobolienka http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... nebo Katie 24 http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... nemáte nějaké odkazy? 8-(
Odpovědět
mori2: POckej na rano ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
napr:http://shop.ebay.com/items/?_nkw=lace+wedding+bolero&_sacat=0&_fromfsb=&_trksid=m270.l1313&_odkw=lace+bolero&_osacat=0
Odpovědět
Kujůůůůůůů :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj tak pročítám všechny diskuze a snažím se v tomtrosku zorientovat, ale pro jistotu pár dotazů? vy si všidhni objednáváte z jedněch stránek-, od toho číňana asapa a nebo i z jiných podobných ja jsem si například našla šaty které se mi líbí na těchto stránkách http://www.dhgate.com/Darling-Holiday... a nevím jak moc můžu těmto stránkám věřit, objednáváte z nich také? díky za odpvěď, zatím jsem v té obrovské nabídce krapet zmatená :-)
Odpovědět
Ahojte.. stravila jsem nokolik hodin procitanim diskuzi o ebay a uz mi z toho jde hlava kolem, uz aby byla svatbaaa :-) Jen jeste par otazek na Vas, co uz saty mate: Merily jste si miry s podprsenkou nebo bez? :-N (Ja jen, abych ty saty nemela moc nizkoo :-D ) S podpatkama nebo bez? (Jak jstebyly spokojeny s delkou? Zkratit se da vzdycky, ale kdyz jsou kratke? :-o ) Zaokrouhlit udaj v palcich, nebo presnej prepocet? Díky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
karkoolka: nejlépe v prádle, který budeš mít na svatbu, s podpatkama i bez podpatků, v cm a přesně
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?