Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
Profilova fotka
madormi saticky mas krasne
Odpovědět
Profilova fotka
Rurunko super x-) Vlečka na fotce je vidět, a musim uznat, že teda dlouhááá je, ale je to bomba :-D Trošku podobné, jako má Maginka
Odpovědět
Profilova fotka
Jojo, jsou podobné, jen já mám místo výšivky na korzetu kamínky, ale to je vidět z fotek.
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, všimla jsem si, myslela jsem hlavně sukni ;-)
Odpovědět
Ahoj, chci se jeste dnes zeptat - v albu mam saty (ty posledni vetsinou jsou to st.patrick). Nevite jak se jmenuje ta uprava tylu - ze je takova krabaty. Rikali mi to uz v jedne pujcovne a uz zas nevim jak se to jmenuje. A taky - myslite ze by to Asap zvladl?
Odpovědět
baby, objednávali ste si od asapa aj popolnočné šaty?
Odpovědět
Profilova fotka
Andzi já o nich ani zatím nepřemýšlela :-)
Odpovědět
Ahojte babule, chcem sa spytat tie co ste si objednavali saty od asap tak ste si na ne davali snurovacku dozadu ci zips ? :-N lebo ja moc tuzim po zipse aby som mala pekny chrbat ale sa bojim ze zas snurovacka je bezpecnejsia co sa tyka aj toho ze by som trosku schudla ... :-|
Odpovědět
hlasuju pro snerovacku aspon budes v klidu :-) jinak ja myslim ze to vypada i lip jak zips ale to je vec nazoru :)
Odpovědět
kati : len ked ja som uz bola taka naočkovaná na ten zips lebo som tie saticky so zipsom skusala ]-( asi sa preorientujem :-D diky za nazor
Odpovědět
Profilova fotka
Já mám šněrování a můžu jenom doporučit ;-) Zašněruješ si jí tak jak pptřebuješ :-) A myslím, že záda jsou i tak hezký :-)
Odpovědět
no ono pokud by sis saty koupila ozkouseny tak je to o necem jinym ale kdyz je takhle budes objednavat tak bych fakt sla radsi do toho snerovani navic jaks sama psala kdyz pak neco shodis tak nemusis stresovat ze sou ti saty volny ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
blondata. sestricka: a ty ju mas este moznost viac stiahnut ? ze aj napriek tomu ze mas presne miery tak je tam este moznost zatiahnutia snurovacky - pripadne povolenia ?
Odpovědět
Profilova fotka
akorat me stve u asapa jedna vecze to snerovani delaji na doraz :-)
Odpovědět
kati: asi mas pravdu nebudem to pokusat lebo v poslednej dobe len chudnem a nie a nie pribrat ... :-N
Odpovědět
kathus: to myslis tak ze ja dam presne miery a presne ma to zasnuruje na doraz ? ze tam nebudem miesto na zuzenie snurovacky ? :-o
Odpovědět
no tak bych uvedla o nejakej cm min a mela bych moznost pripadneho stahnuti.. nebo mu primo napsat at to udela tak aby se to dalo jeste stahnout v pripade potreby to by snad slo ne?
Odpovědět
Profilova fotka
to ja budu mit saty se zipem a kdybych nahodou do svatby shodila(pochybuju o tom) tak si je necham zuzit, to by nemel byt problem
Odpovědět
Profilova fotka
TAk já mám taky šatky na šněrovačku. Dávala jsem míry o 1 cm menší než jsem naměřila, ale stejně prý už tam moc místa na dotažení není, kdybych náhodou zhubla. Na povolení to jo, ale takhle je mám zašněrované akorát.
Odpovědět
blondata.sestricka: nádherný šaty. Taky jsem o nich uvažovala:-) A teď mi volal táta, že mi dneska dorazily šaty:-) Konkrétně teda říkal, že mi přišel balík a že je to prý asi deka, že je to měkký a nic platit ani nechtěli :-D Skoro se bál, jestli to není nějaká bomba :-p To budu celej den v práci nervózní. Fakt jsem nečekala, že přijdou tak brzy. Objednávala jsem v půli prosince...
Odpovědět
Ahoj holčiny, i když mám už šaty zamluvené v saloně, tak ve mě pořád něco hryže, jestli si nemám třeba objednat svoje šatky..na míru.. :-) Chtěla bych se zeptat, jak je ten nákup náročný, protože moje angličtina není nic extra a popř. jestli byste mi neposlaly nějaké odkazy na šaty..Díky moc..
Odpovědět
Pet1: na ty cekam... prosim prosim o co nejvic fotek i v detajlech a co nejdriv...zacinam byt nervozni s tebou :-) Koukali jste nekdo do emho alba jak se jmenuje ten krabaty tyl??? NEvite to prosim nekdo???
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, saty uz mam nejakou dobu doma, ale potrebuju je upravit presne na me, ve ctvrtek jdu k svadlene, hura, uz se tesim. Elenore: me spis hloda, jeslti mam ty prave, jestli by ji jine neslusely vic....vzdycky vecer me to nahloda a pak travim na netu cely vecer a hledam foto jinych satu...ach jo
Odpovědět
Profilova fotka
wendulla:Tak to mě taky chytá to hlodání, jestli jsou to ty pravé a že na jiných se mi líbí to a na dalších zas ono.... Tak jsem si zakázala už na jiné svatebky koukat a bude klid. :-D
Odpovědět
holky proste nesmite uz po nicem koukat ja co se tady pohybuju tak nachazim porad krasny saty ;-)
Odpovědět
Ja jsem s těma svýma, co mám vybrané docela spokojená, teď nedávno jsem tam byla kvůli botům a ujistila jsem se, že jsou opravdu nej, ale stejně si říkám, jestli mi není líto vyhodit jenom tak do vzduchu 8 tisíc za půjčovné, když za tu cenu bych mohla mít klidně velmi podobné a svoje vlastní.. =-)
Odpovědět
Profilova fotka
uf, to jsem rada, ze nejsem sama, uz se hrozne tesim, az budou upraveny :-) spodnicku pod ne nechci, libi se mi takhle jak jsou
Odpovědět
Profilova fotka
To já pod ně spodničku mít musím, mám 3 kruhovou od asapa, ale přemýšlela jsem, že některý kruh nebo dva vyndám, naštěstí jsou jen na navečení ;-)
Odpovědět
Wendy, kolik tě šaty stály? Jsou fakt moc hezké..
Odpovědět
Profilova fotka
ruru-krásný šatky,máš dobrej vkus :-) a hlavně máš nádherný šatičky na převlečení,přesně takové bych si představovala,kde jsi je koupila???
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?