Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
ajka05: co já vím, tak hhranolka měla prvně šaty od asapa a pak narazila na ty od Davis Bridal a koupila si i ty. Takže zkušenost se šatama od asapa má ;-)
Odpovědět
sisa111: ja som si z cutesygirl objednavala popolnocky a aj satky pre druzicky, ja mam normalne 38-cku a objednala som si M-ko a sadli mi ako uliate, pre druzicky som objednala jedno M-ko to mi bolo velke na prsich ale inak OK a pre druhu druzicku S-ko, do tych som sa sice vosla ale ledva som dychala takze ja by som sa orientovala podla toho ake je tam zapinanie. Moja poplnocky su na snurovacku vzadu. fotky (aj realne) v mojom albume 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, tak sem teď dělala pořádek v IP, jestli někdo čekáte na odpověď a já furt nic, tak se mi prosím připomeňte, já jak pořád píšu to samé jak funguje ebay tak už mi to splívá :-N =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Čauky holky! Na Silvestra mi dorazili šaty od Asapa. Jsem nadšená :-D . Jakmile budu mít foto, hodím je do alba ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
blond.sestr: x-) x-) 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Arti ještě jednou Ti mooooc děkuju ;-) 8-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nebth, ajka: presne jak pise calipso:.... nejdrive saty od asapa,.. uplne jine, takovy kompromis a pak jsem narazila na moje snove od davids bridal, takze od asapa jsem prodala a davids bridal mam ve skrini :-D
Odpovědět
sisa: Dost se mi líbí šaty od tohoto prodejce http://stores.ebay.com/huifangzou. Nikdo odtud s ním však nemá žádnou zkušenost :-(
Odpovědět
kuratkol: šaty co má v nabídce ti ušijí i jiní prodejci
Odpovědět
Profilova fotka
blondata.sestricka :tyyy jooo povedly se ...krasny :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno! Mrkněte do alba na fotky ;-) Někdo už byl rychlejší, viť Kathus :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
blondsestr: teeeda ta vlečka ta je x-) x-) mě se to hrozně líbí tyhle dlouhý x-) no výšivky koukám taky pěkná, tak sem ráda, moc ti to sluší x-) a teda koukám na poslední ruce, kampak si jí strkala :-o :-|
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
no jo ...nejak sem nemohla dospat .. tak sem zrovna natrfila :-)
Odpovědět
blondsestr: naadhernee. vyzeras v nich krasne. som rada ze sa podarili :o)
Odpovědět
Profilova fotka
Arti byla to zlomená ruka ze sportu, mám šrouby a dlahy, do svatby bych měla stihnout ještě jednu operaci, ale nějak nestíhám :-N Musim koupit ještě nějakou dobrou podprdu, na fotkách jsem bez ní a je to nic moc. :-) x-) Kathus taky krásný šaty, moooc sluší :-)
Odpovědět
Profilova fotka
blondata-krásný šaty,moc ti sluší :-)
Odpovědět
Profilova fotka
maginko, koukám, že máš taky pěkně dlouhou vlečku x-)
Odpovědět
Profilova fotka
blondsestr: teda to máš taky veselý, tak ať se ti ta ručka spraví a je to ok :-)
Odpovědět
Profilova fotka
blond-jj,zaujali mě právě proto,ale bála jsem se obtáhlých šatů přes boky...ale teď stejně držím dietu,nejraději bych udělala změnu- na takové,jako máš ty...ale přítel nechce ;-) můžu se zeptat,na kolik tě vyšly?
Odpovědět
Profilova fotka
Stály 6 250,- Já se zase bála tý výšivky a vykrajování na prsou, páč mám celkem velký prsa, ale je to v pohodě :-D Já si je vybrala sama, přítel neví jaký jaký :-x Ani jsem se ho neptala :-D Tvoje vyšly na kolik?
Odpovědět
blond.sestricka - tak musim uznat ze tvoje satky se opravdu povedly i s vysivanim (asi se asap lepsi ;-) )...jinak jak tady tak koukam tak ma zajistenou slusnou klientelu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
blond-sednou ti jako ulitý,skvělej střih,všechno...moje vyšly tuším na 5400 i se spodnicí,pak jsem si koupila ještě jednu,která je speciálně pro ty šlehačkové sukně:-)
Odpovědět
Vazne nadhera blondata.sestricko ty se fakt povedly!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Za to vyšívání jsem si připlácela, tak ještě aby se jim nepovedlo :-D Taky mám spodnici od nich a je supr ;-) Podobnýstřih jsem si zkoušela, tak jsem tak nějak už věděla, ale bála stejně jsem se bála x-) Ale nelituju :-D
Odpovědět
sestri a korzet zase mekej? me proste od toho odrazuje ze ma mekky korzety...
Odpovědět
Profilova fotka
Kato je měkej, ale vystuženej. Já nevim, ale mě to vyhovuje, pohodlně si v šatech sednu a boule nikde žádný...... :-) Díky selmice x-)
Odpovědět
jj kdyz ti to vyhovuje tak v pohode ;-) ja bych korzet predstavovala pevnejsi aby me to nejak naformovalo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak ono to těm šatům asi nevadí, spíš by byl problém, kdyby byl vršek a spodek zvlášť, to bych asi taky chtěla pevnější korzet... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte holčiny další krásné šatky gratuluji :-) já ty své neviděla od té doby co mi přišly, aby se neokoukaly :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky. blondata.sestricka. Šatičky jsou fakt nádherný..... A vlečka je bomba, taky mám hooodně dlouhou, jen blbě nafocenou. Jinak, kdo to mezi svátkama prošvih a zajímáho to, tak já už mám taky šatky od asapa doma, fotečky jsou v albu. A 100% spokojenost. :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?