Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, potřebuji poradit ohledně šatů. Chtěla bych si je přes Arti začátkem roku objednat, ale začínám dietu, skončila jsem s kojením, tak nevím, jak se změřit nebo jak to udělat, aby se pak nemusely celé předělávat.Díky za každou radu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
zalezi kolik hodlas zhubnout, pokud jenom trochu pomuze snerovani, pokud vic pockala bych s koupi
Odpovědět
nikita: do června je ještě celkem dost času, takže bych určitě počkala s šatama aspoň na únor, ať se pak ty šaty nemusí celý přešívat.
Odpovědět
Profilova fotka
tulikiss+kalipso: chci hubnout a cvičit, co nejvíc to půjde. Potřebuji cca 10-15 kg dolů. :-N :-)
Odpovědět
nikita: tak to bych s objednáváním určitě počkala, může se ti úplně změnit postava a pak by to byl problém. Šaty stihnou ušít do 2 měsíců určitě, tak máš ještě plno času.
Odpovědět
Profilova fotka
nikita: anebo objednat, ovšem domluvit si v místě bydliště švadlenu, pro případ potřeby. Ono se nesmí zapomenout, že tam pak mají číňani nový rok a to asap 14 dní -3 týdny vůbec nešije, mají všichni volno, takže všechny šaty mají zpoždění, protože jich mají pak hromadu ve skluzu. To jen tak pro aby ste s tím počítaly
Odpovědět
Profilova fotka
Arti:kdy myslíš, že mám nejpozději objednat šaty???Svatba bude 6.6. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
no viděla bych to tak v tom lednu, nejpozději únor, pak je tam fakt press a prodlužují se lhůty, tak ať to nemáš na poslední chvíli a nejsi nervní kde jsou a máš to v pohodě s rezervou, kdyby si je právě potřebovala někde založit nebo tak...to ti taky neudělá švadlenka za týden
Odpovědět
Profilova fotka
nikita007 me stay od objednani do doruceni dosly presne za 3 tydny....vse v naprostem poradku,behem tydne psaly ze uz je maji usite... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky mě se šaty díky Arti šily 6 týdnů necelých, nenechávala bych to na poslední chvíli. Byli super, ale kdyby náhodou něco nebylo v pořádku, ať máte čas je upravit.já nechávala upravovat ramínka,l jinak šaty byly naprosro úžasné, lehké, krásné............
Odpovědět
Ahojky, přeju všem veselé Vánoce, bohatého ježíška a spoustu krásných šatiček od Arti ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, všem přeju krásné Vánoce!
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky. Tak včera dorazily moje šatky od asapa, objednáváno přes Arti a jsem naprosto spokojená a šťastná. Moc Arti děkuju za objednání i za trpělivost ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
rurunka: To máš pěkný dárek k vánocům, co? Sice trochu opožděně, ale to neva :-) a kdy se nám pochlubíš?
Odpovědět
Profilova fotka
anoli: Jojo, moc krásnej. A že je opožděnej jsem po rozbalení vůbec nevnímala :-) No zítra jedem silvestra trávit k přítelovým rodičům, tak si tam chci šaty poádně ozkoušet, protože doma mi je nemá kdo zašněrovat, a takiy nafotit, tak že fotečky budou do konce týdne.
Odpovědět
Ruru: No supér, gratulace! Už semoc těším na fotky, jsem si zrovna říkala - zatracený svátky, šaty nějak nechoděj :-D...
Odpovědět
Ahojte :) Citala som vela na tomto fore, lebo som si tiez nasla jednu cinsku firmu: www.abigaleweddingdress.com. Nemate aj s nimi niekto skusenosti? Nasa svadba bude uz 21.3. a potrebovala by som preto saty vybavit co najskor :)
Odpovědět
Profilova fotka
me se ten odkaz neotevrel :-| vyber si radeji od nekoho vyzkouseneho na ebay ;-) jinak uz opravdu nemas cas,.. objednej co nejdrive, tak se nemusis nervevat, zda saty prijdou ci ne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
zdravím všechny a přeji krásný nový rok, ať se vám splní vše co si přejete a po čem toužíte, hodně lásky a zdraví x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak fotky jsou tam, ale jsou jen z mobilu, tak některý nejsou extra povedený. Jo a na můj výraz se nedívejte :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ruru krasny :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ruru moc dobře ti sedí, moc pěkný, jen si srovnej potom podšívku u korzetu, ti leze :-D x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte, prave som narazila na ebay na tohoto predajcu. Co si o nom myslite? http://myworld.ebay.com/mmberatti/ Dakujeeem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
arti:to se neboj :-D tohle bylo jen tak na rychlo, přítel mě totiž chtěl pořád očumovat a já mu to zakázala
Odpovědět
ruru: moc pěkný :-) zuzi: prodejce je dobrý, ale prodává jen originál šaty, takže jen to co vidíš, v dané velikosti, barvě atd. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dakujem krasne za info. ;-)
Odpovědět
Ahojky, neobjednávala některá z vás šaty z ebay od Huifangzou? Nabízí na ebay velké množství krásných svatebních šatů...
Odpovědět
kuratkol: prodejce neznám a feedback nemá zrovna nějak extra dobrý a navíc málo prodejů. Osobně bych ho neriskovala :-|
Odpovědět
Ahojte babenky. Straaaasne by som potrebovala vasu pomoc. Viete mi poradit, u koho by som mala najlepsie objednat si tieto saty s drobnymi upravami....? http://www.bestbridalprices.com/landa...
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak jsem v tom svatebním šílenství taky. Ani jsem netušila možnosti ebay, a dnes tady celý den klikám jak divá a vybírám šaty. Nemůžu se od nabídky odtrhnout, v životě jsem tak krásné šaty neviděla a to jsem už do svat.salonu v Brně vyrazila, ale su celá opupínkovaná z těch cen. TAkže asi půjdu do toho a šaty si objednám od asaybay. Jelikož svatbu máme až květen 2010, svat.šatky zatím nechám tak, ale objednám si šaty na svatbu kamarádky na 6.6.2009 a ty si pak nechám jako popůlnoční na svoji svatbu. Artichoke: Prosím Tě velmi o pár rad do začátku jak komunikovat z čínánkem, když má english není zrovna dobrá a taky co mám podniknout jako první kroky, jsem tu nová a vůbec nevím co si počít, ale šatičky moc chci. Děkuji dopředu i ostatním za jakoukoliv radu do začátku. A všem happy new year ;-) :-) :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?