Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
haklina: děkuju Nakonec jsem našla program a zmenšila vše a už je to v albíčku :-D
Odpovědět
Silvi, vypadají nádherně! Co to je za materiál?
Odpovědět
Profilova fotka
silvie: krasne saty, moc ti slusi, mas v nich krasnou postavu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
silvie: Tak ty jsou opravdu nádherné. Já už se taky tak těším :-N
Odpovědět
děkuju holky....normálně se červenám jak to čtu. Co je to za material netuším.je hladký,lehce lesklý,pevný ale zároven měký.na těle jsou příjmné...
Odpovědět
Právě, že vypadají nádherně, i ta výšivka je super!
Odpovědět
a mačká se? Asi ne, to by byly po vybalení zmačkané
Odpovědět
asi vubec,bylo to v balíčku jak malej ozdobnej polštářek.nechápu jak je tam nacpali ale povedlo se. :-D
Odpovědět
silvie: wow, ty vypadají nádherně!
Odpovědět
děkuju...
Odpovědět
Profilova fotka
silvie: pekne zdobene ;-) satky
Odpovědět
Profilova fotka
silvie22 • ty jsou úžasný a strašně ti sluší ruru - ten závoj je moc krásný mooooc :-) Chjo už chci taky šatičky..... :-D
Odpovědět
Článek se načítá
silvi šatičky jsou nádherné taky budu co nevidět objednávat tak jsi mě moc povzbudila:) samé krásné šaty tu máte holky:)
Odpovědět
Minima: Tak na ty tvé jsem obzvlášť zvědavá, kdysi moje favoritky :-D...
Odpovědět
ahoj holky,tak už mám šaty v albu,akorát mi je bude mamča zkracovat,protože budu mít menší podpadky a spodnici jsem nakonec objednala jenom jednokruhovou místo dvou se kterou je počítáno. ale nemám ty šaty zavázané.byla jsem na to sama!
Odpovědět
emmule nazdar :-D :-D
Odpovědět
Lluc, jsou nádherné! Kdysi bývaly moje favoritky ;-)
Odpovědět
xpila: děkuji. no na konci ledna jedu domů a tak je vezu s sebou a mamča je zkrátí a pak mně do nich zaváže a konečně se budu vidět tak jak to bude ve finální podobě :-D
Odpovědět
Lluc, to budou ještě hezčí, než teď ;-)
Odpovědět
xpila: no to doufám :-D
Odpovědět
emmili no to já taky:)
Odpovědět
Llucule nazdar! :-D
Odpovědět
emm: jsem si říkala,kde všechny jste :-D :-D asi si budu objednávat i tu dvoukruhovou spodnici a uvidím,která bude lepší.
Odpovědět
Lluci: :-D Jasně, ale být tebou, tak objednám rovnou tříkruhovou, on v tom není moc rozdíl, ale ty dvoukruhový jsou pořád hrozně úzký a při tvé výšce a délce těch šatů bych šla do 3-kruhový ;-).
Odpovědět
holky pěkný šaty, na fotkách fakt neni poznat, že jsou "neznačkové" Ještě před rokem sem ani neměla tušení, že existujou nějaký značky. Takže bych ani nepoznala rozdíl (a ani teď to nepoznam :-D )
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, dneska mi prisly saty :-) mam je na poste, boze ja to asi dneska v praci nevydrzim :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak další šťastnej človíček.... Já už chci taky :-(
Odpovědět
Profilova fotka
no jsem strasne zvedava, malinko se boji, co tam uvidim :-( ale to je si normalni,co? :-S
Odpovědět
Profilova fotka
jéé, holky, vy se máte... :-) já ještě nemám ani vybráno. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
kaczka85: tesim se, jsem strasne zvedava, vzdyt vis, jak jsem byla nervozni ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?