Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
Profilova fotka
malok: saty sou nadherny :-o
Odpovědět
Ahoj holky, konečně jsem se dostala k tomu vložit svatební album. Mám v něm šatičky objednané přes Arti, které ještě jednou mnohokrát děkuji za pomoc při objednání skvělých šatů, které měly velký úspěch :-) Seděly perfetkně a byly skvěle propracované. Předlohu mám v albu z příprav na 1. dvou fotkách. Až budu mít chvilku zase kouknu do diskuze. Vždycky mi to připomene moje velké přípravy na svou svatbu.
Odpovědět
Profilova fotka
janex - nádherné šatičky a pak,že čínánci nejsou šikovný.Dnes mi Arti objednala šatičky!A fakt když vidím jaké luxusní šatičky tu holky měly nemám už takový strach.Moc ti to slušelo :-)
Odpovědět
daggyna: Díky moc za pochvalu. Měla jsem taky strach, ale všechno dobře dopadlo a za super cenu. V Praze v salónu mi řekli půjčovné podobných 18 tis. Kč ! Celý svatební den jsem si v nich užila v klidu, že jsou moje a když se s nimi něco stane, tak se nemusím s nikým potom dohadovat o náhradě škody.
Odpovědět
Profilova fotka
našla jsem ty šatičky co katiska peskovala,že mají křivě filtry,ale oni jsou i na originálu na křivo podívejte se http://cgi.ebay.co.uk/New-Bridal-Gown...
Odpovědět
Profilova fotka
no nejsou to ony jsou jen podobné těmi flitovými čárami ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky,nechcete si někdo objednat tyhle? se mi hrozně líííbííí x-) x-) http://www.essensedesigns.com/files/c...
Odpovědět
Profilova fotka
jéé a tyhle http://www.essensedesigns.com/files/o...
Odpovědět
Profilova fotka
jeee :-)
Odpovědět
Profilova fotka
arti - tak si říkám jestli jsem si vybrala ty správné šatičky.....vždycky jsem chtěla bohatou sukni a pak jsem vyzkoušela v salonu tyhle....už z těch šatů magořím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hele a co tyhle ;-) http://www.brides.com/fashion/dresses...
Odpovědět
Profilova fotka
:D jejda ja sem na ty stranky prestanu chodit porad sem nekdo haze tak krasny fotky saticek a ja pak vaham a porad koukam na fotky jestli sem si vybrala spravne :-)
Odpovědět
Článek se načítá
holky kde na ty krasny saty porad chodite :-D
Odpovědět
Tak když jsem viděla šaty malok, tak už začínám být pevně rozhodnutá, že si je taky jednou nechám ušít x-) x-) Fakt se moc povedly x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
malok.krásné!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! janex.taky úplně super dvoje šatky a těžce povedené,co k tomu dodat:-))nádhera a to už asi po milionté:-) no a katiska?co dodat?mi se nezadjí hrozné,šly by poupravit a byly by hezké,škoda,že není fotka jak vypadají oblečené. nicméně každého věc jak je objedná,kdykoliv se může něco stát,ne?arti to pro nás udělala a já jsem ráda! a moc jí děkuji! ale koukám o čem chvílema ta diskuze je,tak si tady přece můžeme říkat dojmy,ale ať už jsou dobré nebo blbé,nemusí se tu urážet nebo jedna věta rozebírat na 20stránkách,ne? :-o
Odpovědět
Profilova fotka
janex,jsou krásně nadýchané:-!!!!!fakt hezké!
Odpovědět
Profilova fotka
holky,.. umi nekdo nemecky? potrebuju pomoc! :-N
Odpovědět
Profilova fotka
jej,s čímpak?
Odpovědět
Profilova fotka
poslala jsem ti do IP ... dekuji, ze jsi se ozvala ;-)
Odpovědět
Všem moc děkuju x-) x-) x-) šaty jsou překrásné, kamarádky se nad nima rozplývaly, prý jsou hezčí než jak jsem zkoušela originál v salonu..... Holky tak jsem tam přihodila dalších pár fotek a budu postupně doplňovat... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
malok... šatičkyjsou nádherné!!!!! moc se povedly...
Odpovědět
Malok: Ta výšivka je fakt boží x-).
Odpovědět
Arti, ty 208 jsou fakt nadherny!!! Uplne jsi me nahlodala :-D
Odpovědět
ty prvni jsou fakt uzasne arti...jenze ja proste musim na tech satech mit neco cerveneho :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky spodnicku si objednavate taky z ebay???ja si ji budu objednavat z jednoho internetoveho obchudku a tam maji nejdrazsi za 400,- coz neni zadna hruza,psala jsem jim mail a prilozila fotku satu ktere budu mit aby mi poradili kterou si mam koupit,tak uz mam vybrano :-) wewewe studiokvetuse cezet ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
malok: náááádhernéééé, fakt super, moc se povedli :-D a taky si musím přihodit k diskuzi na posledních pár stranách, asi bych urážky nekomentovala, protože se pak ta dotyčná dokrve rve, že má pravdu ona a nám tu zasekává stránky ]-( a jak tu vidím tolik těch nádherných šatů, žačínám litovat, že se budu vdávat jen jednou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
judies • Dnes o 14:31 Ahojky mám dotázek chci si objednat šaty z číny, problém je poštovné. Kdo má zkušenost kolik to stojí (zrovna šaty co chci nemají poštovné v ceně) a jakou firmou si nechta šaty doručit (UPS,DHL...). Děkují moc
Odpovědět
Profilova fotka
janocka: už sem ti odpovídala na tématu co si založila..u každého je to jiné, musíš napsat prodejci
Odpovědět
Profilova fotka
jé janocka promiň, já si nevšimla, že si to jen překopírovala, promiň :-N
Odpovědět
ahoj, arti mohla bych taky videt fotecky/ moc me to zajima jak je siji, ja budu kupovat jen jeste nevim kde :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?