Svatební šaty v Havířově nebo Karviné, do 5000 kč

Holky, sháním šaty za co možná nejlevnější půjčovné... tak max. do 5 tis. Spíše jednoduché, bez vlečky a zbytečných blbostí... ale pěkné. Nemám moc možnost jezdit do Ostravy atd... takže mám na výběr v Havířově salon Žanetka, Mirael a Tina a v Karviné salon Romance. Které z vás v nich byla a která z vás by mi něco doporučila... Nechce se mi procházet všechny... Kde podle vás byly hezké šaty za rozumné ceny? Nepotřebuji žádný letošní model, počítala jsem tak se šaty za 3500 tis. Ale i do těch pěti vlezu... Holky poraďte, prosím...
Odpovědět
Ahojky, tak já prošla všechny tři Havíířovské salony a vybral jsem si tam šaty. Mám je z TINY a vlezu se do 5tisic,. jsou hezké, jednoduché, bez vlečky. I v salonu Mirael jsem měla vybrány jedny do pěti tisíc a taky v poho. A v žanetce taky seženeš. V Karviné jsem byla taky V Romaci a jelikož jsem menší postavy, tak tam to všechno pro mně padlo, jelikož bych musela mít hodně vysoké boty a i tak yby je hdně zahýbali ;-( . ALe v Havířově určo vybereš. :-) Honě štěstí při výběru
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky Gbako..kukni ke mě do alba..mám koupené šaty a budu je prodávat za měsíc....cca kolem 5000 takže si nepučuj a raděj kup a pak je prodáš..pokud chceš mužeš si je vyzkoušet...mám je z www.romantica.cz původní cena 13000kč ahojky helena z Havířova
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.beremese.cz/album/view.php... posílám ti odkaz na mé šatičky
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 6 měsících
Ahojky mazoretka24,dívala jsem se na tvé album a opravdu jsi to měla krásné.Mě to teprve čeká už máme zařízené vše,od koláčků po hostinu.straštně moc se těšíme bude to krásný den.Vám přeji at Vám to vydrží XXXX......LET budte štastní :)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?