Svatební salóny v Ostravě. Máte zkušenost?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevěsty, chtěla jsem se zeptat, a určitě to nepomůže jenom mě, se kterým svatební salónem v Ostravě a okolí máte dobré zkušenosti a taky, kde Vás hlavně nechají šaty v klidu vyfotit, aby jste se pak mohla na sebe zpětně doma podívat, popřípadě, nechat to ukázat kamarádkám, aby Vám poradily :-). V Praze sjem neměla problém nikde, ale tady v Ostravě ještě nevím o salonu, kde se fotit dá :-( Děkuji! ;-)
Odpovědět
1
4
5
Profilova fotka
@salonvanessa To je právě ten problém, bohužel další návštěvu mám v srpnu a pak už je svatba,. Děkuji za nabídku :-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@babou23 a cena pujcovneho v Audrey? Přibližně? :-) moc dekuji za odpověď.
Odpovědět
Profilova fotka
Slečny, třeba si ujasnit co je pro vás prioritou číslo 1. Jestli si myslíte, že vám šaty udělají svatbu, tak klidně dejte těch 10-16 tisíc v salónech, jestli vám svatbu dělají dekorace, pak dejte třeba 10 tisíc za ně :) Ale než začnete skupovat šaty z Číny, ujasněte si jak chcete vypadat a jestli ty šaty na sobě dovedete "prodat". Šetřivým rada : Pořizujete-li šaty s lítostí nad financema, raději si pořiďte prsten, který vám ten den bude do konce života připomínat ;). Nevěsta : Šaty Lindy Bop - 1 250,- Ženich : Oblek Koutný s.r.o. - 14 500 ,- Obojí nám zůstane a jestli se do toho vlezem i za 30 let, tak to bude paráda :) Hezký den všem!
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
@babou23 Byla jsem se podivat a bohuzel jsem ani nic nevybrala na zkouseni.vypada to, ze teprve zacinaji. pripadalo mi, ze maji hodne takovych jednodussich satu, sice v bílé barvě, ale nejsou to klasické svatební. ale možná to je záměr.
Odpovědět
Já dnes navštívila salón Audrey v Ostravě. A za sebe mohu říct, že úžasný přístup a překrásné prostředí. No o šatech ani nemluvím. Zcela jiné než všude jinde! Jsem dnešní návštěvou unešena... Konečně salón, který je úplně jiný než všechny ostatní!
Odpovědět
Za sebe můžu doporučit salon Angelika v centru, při objednávání byla paní přes telefon odměřená, tak jsem měla trochu obavy, ale vše bylo super, slečna byla moc milá a ochotná, vyzkoušela jsem asi 7 šaty a bez problémů. Vybrala jsem si hned-jinak se za zkoušení platí 40kč/kus-samozřejmě, když si vyberete tak poplatek neplatíte a máte hned slevu 3000kč.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Já mám skvělou zkušenost se svatebním salonem TopNevěsta naproti Lasa na Masarykáči. Obsluha velmi příjemná a překrásné šaty. Zkoušela jsem čtvery a všechny mi krsáně seděly. Navíc jsem dostala slevu 4 tisíce a svatební boty zdarma. Co se týče poplatku za zkoušení, tak je to jako u každého salonu - 40 kč za kus, ale pokud si vyberete tak nemusíte platit nic.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, musím se pochlubit :-D Už mám svoje šaty doma :-) Nakonec zvítězil salon Angelika. Šaty nádhera, slevu na šaty 3000Kč, když si je rezervuji nebo koupím hned na místě. Už jsem chtěla odejít domů se šaty za 9000Kč, které měly kapsičky, ale nakonec mi pán majitel nabídnul šaty na prodej za 3 500Kč a já cítila, že jsem našla ty pravé vysněnè, ještě jsem si nechala našít stříbrný pásek, přidala závoj a to vše do krásných 6000Kč a to díky panu majiteli. Přístup fajn a za zkoušku se platí, ale pokud se rozhodnete šaty vzít nebo půjčit, tak si za zkoušení neberou nic. :-) A opravdu, tam si nevybrat šaty asi nejde :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@elin...ka Ahoj takze plati se poplatek 40kc za saty ale pokud si u nich vyberes neplatis nic..
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@elin...ka zavidim ja jsem ted v ov a fakt nevim. V kolika salonech jsi byla? Ja jen v belladone
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem byla Belladoně a odešla jsem nejistá a pak jsem šla do Angeliky a opravdu, spokojenost, mám krasnè šaty za 3 500 KČ a jsou jen moje, už je mám doma. Mají to tam krasnè, vyzkoušela jsem si asi 10 šatů. Když si jedny vybereš, tak za zkoušení neplatíš a jelikož je salon opravdu krásný a šaty nádherné, zkoušela jsem jako divá. Měla jsem jen jedno dopoledne najít ty pravé. :-) Hodně štěstí. :-) Pak dej vědět jak to dopadlo :-)
Odpovědět
Děvčata přenechám zaplacenou zálohu v TOP NEvěstě v Ostrave na Masarykáči. Záloha je na 7.330,- Kč, nechám ji zdarma, jen abych nemusela platit storno poplatek. Bohužel není jiné zbytí.Šaty tam mají moc pěkné, velký výběr a šikovná švadlena, která upraví vše na míru dle potřeby..Měla by jste některá zájem? Přeji pěkný den
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 6 měsících
Mám zkušenosti se salónem Karin ve Svinově - super holky, dá se fotit, nízké ceny, ale kvalita tomu odpovídá.. Já měla šaty ze salónu Paris.. šaty krásné, ale to je tak jediné. Salón Paris má hned několik mínus: šaty se nesmí fotit, jsou drahé a ještě si při vrácení naúčtují opravy a nesmysly.. takže než šaty koupíte, tak mažou med kolem pusy a pak když už je zaplaceno, tak jsou problémy s úpravou šatů, platíte drahé opravy atd. Za mě bych tam už nešla.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 9 měsících
Děvčata, ráda bych Vám předala svou zkušenost se salonem Glamour v Ostravě - Mariánských Horách. Sehnat na mne svatební šaty byl velký problém díky mé velké velikosti. Paní majitelka mi nabídla šaty ke zkoušce, ale také se mne zeptala, jakou mám představu, ať jí ukážu fotku :-) Chvíli jsme hledaly možnosti, ale shodly jsme se na tom, že šaty potřebuji ušít (v žádném navštíveném salónu moje vysněné šaty neměli). Paní majitelka mne přeměřila, domluvily jsme se co chci a jak chci a já už jen čekala na to, až šaty ušijí. A byly přenádherné! Cenově mne nevyšly o moc víc, než půjčení např. v salonu Top nevěsta ale hlavně - byly dokonalé a sedly tak jak měly! Doladily jsme drobné detaily (jako délku) a já si je vezla domů. Takže kdo si chcete splnit svůj sen o šatech - běžte do salonu Glamour!
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
@velicek Dobrý den, a jaká je cenová relace této půjčovny? Dekuj za info
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 letech
Profilova fotka
@apinka salón Paris, jen pokud chcete zažít zklamání. Dcera si vybrala šaty přes internet, šly jsme na objednávku a na jisto. Paní neochotně a protivná. Přišla šéfova a bylo to trochu lepší. Vyzkoušely jsme troje, které měla dcera vybrány, jiné byly dle sdělení malé či velké, takže nám je zkusit nedali. Domluvili jsme se že na oko uděláme ještě zkoušku alespoň 2 šatů v dubnu se svědkyní, která chtěla být u toho a je z Prahy. Vše jsme si potvrdily a vzhledem k této domluvě, jsme si šaty zarezervovali, jelikož jinak chtěly poplatek za zkoušení a příště už by tam nebyla sleva. V dubnu jsme dorazily, paní se chovala ještě hůř, natvrdo práskla, co teda chceme zkoušet, když už to máme zajednáno a když už tak pojďte. Oblékla dceru do již vybraných šatů, byla neichotná, začala tvrdit že tu spodnici co nám měly nachystat tam dát nepůjde, že snad ta střední a i to budou muset hodně upravovat. Úsměv nám z tváře zmizel, když dceři v šatech táhla ramínko od podprsenky tak že to nevydržel. Dcera šaty sundala a chtěla pryč. Byly jsme zklamány. Na otázku kde je paní vedoucí mi bylo řečeno, že je mimo. Hned ráno jsem se si šla paní šéfové stěžovat, požádala jsem ji o vrácení alespoň 50 procent zálohy a zrušení smlouvy za chování podřízené. Vše odkývala a chtěla čas, aby se s dcerou domluvila. A pak jsem se již k ní nedostala. Napsala jsem mms, email a žádala dořešení. Až teď odepsala, že buď si dcera šaty vezme a ona se o to postará, nebo záloha 7 000 Kč padá. Jsem bezradná. Šaty nemáme, peníze by mne až tak nebolelo, kdyby si dcera vybrala jiné, tak bych je pro ni obětovali, ale jsem zklamána přístupem, chováním a bezmoc něco pořešit, zvlášť když to udělali půl roku před termínem naší svatby a šaty ještě udají. Jde vidět, že asi mají zákazníků dost, takže jejich spokojenost je na posledním místě. Důležitější je asi pro ně PR viz časopis. Ale i tam se dá popsat, čeho se můžete dočkat. Ještě štěstí, že jsme to řešily s předstihem, že snad dcera zapomene a podaří se mi ji dostát do jiného salónu. Tak Vám přeji lepší výběr salónu, než jsme udělali my 😱!!!! Hezké dny přeji a snad i pohodové a ochotné lidi🥰
Odpovědět
Profilova fotka
@apinka nevím kdy jste tam byla, objednání, poplatek a v případě rezervace bez polatku a sleva. Nedají Vám však vyzkoušet, vše detaily až před svatbou a pak se může stát to co nám, že na opakovaném zkoušení polovina toho co následovali před složením zálohy nejde, chovají se nepříjemné a vše je problém.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 5 měsících
Profilova fotka
Zdravím, po velmi nepříjemné zkušenosti se Svatebním salónem Paris v Ostravě, kdy jsme na druhé schůzce zjistily, že nám šaty neupraví, nezkrátí, nedají tu spodnici co jsme chtěli a paní obsluhující se chovala arogantně, jsme se rozhodly odstoupit od smlouvy. Nechali si dle svých obchodních podmínek 7000 Kč zálohy a nebyla s nimi rozumná domluva alespoň na polovině. Psala jsem emaily, volala a chtěla jsem se s p. Bakovou ( majitelkou) slušně domluvit. Vzhledem k tomu, že píše i časopis Nevěsta,měla jsem pocit, že nevěsty a jejich trápení i radosti chápe. Spletla jsem se. Samozřejmě pomohlo se obrátit na SOS spotřebitelů, kteří to vyhodnotili jako uvedení v omyl a navrhli, ať požádámd o vrácení celé zálohy, jelikož přislíbila věci salón odmítl splnit. Bohužel na to majitelka nereagovala. Po obrácení se na ČOI jsme zjistili, že salón má tak sepsání obchodní podmínky, že pokud zapůjčení podepíšete, nemáte šanci od smlouvy odstoupit. Salón musí splnit jen to co píše ve smlouvě a pokud se chová jakkoli, něco v dohodách nedodrží a vy odstoupíte, vždy to zaplatíte vy. Takže pozor aby jste nedopadlo jako my. A raději volte jiný salón. Např. Svatební dům Angelika, který se pak o nás nádherně postaral, děvčata byla vstřícná ochotná, nabízela řešení, dali nám zkusit jakékoli šaty, jaké jsme chtěly, s vlečkou i bez, a pak nám vybrané šaty na druhé schůzce odzkoušely k úpravám na svatební den. Vše dle domluvy, dokonce přišly vychytávku ke zvětšení objemu sukně, aby tak co nejvíc vyhověly přání mé dcery. A za 😞 🙂 🙂 🙂 to vše si zaslouží velké poděkování !!!!!
Odpovědět
1
4
5
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?